Ani ta nerozhodla, protože Antonín Zouhar ze Senetářova a Lucie Škaroupková z Ráječka shodně uhádli přesný počet vstřelených branek (29). Vítěze kola musel stejně jako minulý týden určitě los. Při něm měla více štěstí Lucie Škaroupková. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálová 14, Blansko, na ni čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí udržel vedoucí pozici Dobromil Pacas z Adamova. (red)

Tipliga výsledky zápasů 4. kola

1. Boskovice – Blansko 0:1 2
2. Rájec-Jestřebí – Podivín 1:3 2  
3. Rousínov – Ráječko 1:2 2
4. Bořitov – Čebín 1:0 1
5. Lipovec – Vev. Bítýška 1:0 1  
6. Skalice – Olomučany 0:1 2
7. Doubravice – Rudice 2:0 1
8. Lipůvka – Benešov 4:1 1
9. Knínice – Kunštát B 2:3 2
10. Doubravice B – Cetkovice 6:0 1  

Supertrefa: 29

Výsledky 4. Kola Tipligy

1. místo BL0029 Škaroupková Lucie, Ráječko 17 bodů

BL0006 Šebela Rudolf, Blansko 17
BL0010 Škaroupka Martin, Olomučany 17
BL0048 Šperka Květoslav, Blansko 17
BL0105 Zouhar Antonín, Senetářov 17
BL0030 Červenka Štefan, Blansko 14
BL0007 Lakota Rudolf, Blansko 14
BL0024 Němec Jiří, Bořitov 14
BL0050 Pacas Dobromil, Adamov 14
BL0081 Pavlů Jaroslav, Spešov 14
BL0072 Radiměřský Jan, Lysice 14
BL0003 Souček Michal, lansko 14
BL0118 Svánovský Petr, Blansko 14
BL0070 Svěrák Jan, Blansko 14
BL0032 Ševčík Josef, Ráječko 14
BL0008 Ševčík Milan 14
BL0009 Škaroupka Jiří, Ráječko 14  
BL0084 Šoba Milan, Olomučany 14  
BL0049 Šperková Emilie, Blansko 14  
BL0104 Štrajt Milan, Ostrov 14  
BL0090 Vašíček Libor, Petrovice 14  
BL0052 Viška Roman, Letovice 14  
BL0120 Zouhar Vojtěch, Lipovec 14  
BL0087 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 14  
BL0086 Bednář Miroslav, Voděrady 11  
BL0088 Bilík Zdeněk, Blansko 11  
BL0053 Dobrovský Radek, Blansko 11  
BL0062 Dvořák Petr, Blansko 11  
BL0067 Hájek Petr, Lhota Rapotina 11  
BL0034 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 11  
BL0069 Hrdlička Jan, Blansko 11  
BL0089 Hrušková Vlasta, Petrovice 11  
BL0061 Jirušek František, Holešín 11  
BL0014 Kocman Marian , Podomí 11
BL0064 Kolísek Lukáš, Ostrov 11  
BL0063 Kolísek Petr, Ostrov 11  
BL0057 Kučera Jan, Blansko 11  
BL0085 Kuchař Jiří, Blansko 11  
BL0042 Močičková Iva, Letovice 11  
BL0021 Nečas Michal, Lipovec 11  
BL0018 Nečasová Jana, Holešín 11  
BL0020 Nečasová Hanna, Lipovec 11  
BL0023 Němec František, Ráječko 11  
BL0002 Neuman Petr, Adamov 11  
BL0082 Pernica Marek, Jedovnice 11  
BL0017 Procházka Antonín, Adamov 11  
BL0108 Procházková Ladislava, Adamov 11  
BL0096 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 11  
BL0122 Rychnovský Pavel, Skalice 11  
BL0005 Součková Jana, Blansko 11  
BL0100 Svánovský Břetislav, Lipůvka 11  
BL0068 Zálešák Stanislav, Lipovec 11  
BL0098 Zuzák Emil, Blansko 11  
BL0076 Bábindeli Dušan, Blansko 8  
BL0012 Bohatec Ladislav, Letovice 8  
BL0080 Dostal Štefan, Blansko 8  
BL0079 Dvořák Voloďka, Blansko 8  
BL0031 Gottwald Vojtěch, Kulířov 8  
BL0121 Gotwaldová Romana, Podomí 8  
BL0044 Havlová Eva, Kunštát 8  
BL0077 Henek Roman, Blansko 8  
BL0060 Hlaváček Vojtěch, Blansko 8  
BL0013 Hloušek ml. Zdeněk, Lipovec 8  
BL0011 Hloušek st Zdeněk, Lipovec 8  
BL0109 Hloušková Anna, Lipovec 8  
BL0091 Hruška Luboš, Petrovice 8  
BL0093 Jokeš Jan, Svitávka 8  
BL0040 Močička Ivan, Letovice 8  
BL0026 Musil Miroslav, Křtiny 8  
BL0025 Musil Petr, Křtiny 8  
BL0111 Musil ml. Miroslav, Křtiny 8  
BL0028 Musilová Petra, Svitávka 8  
BL0015 Mynařík Jiří, Blansko 8  
BL0078 Opavský Bohumil, Blansko 8  
BL0065 Pavlíček Richard, Petrovice 8  
BL0101 Pavlů Dominik, Blansko 8  
BL0102 Pavlů Josef, Blansko 8  
BL0117 Pokorný Petr, Blansko 8  
BL0116 Pokorný Jan, Blansko 8  
BL0035 Randula Radek, Ostrov 8  
BL0033 Skoták Jan, Veselice 8  
BL0039 Stehlík David, Kotvrdovice 8  
BL0047 Sychra Antonín, Boskovice 8  
BL0058 Šterc ml. Karel, Blansko 8  
BL0092 Štrof Bedřich, Blansko 8  
BL0097 Ťoupek Karel, Blansko 8  
BL0066 Urbánek Jan, Vilémovice 8  
BL0095 Vašíčková Marta, Petrovice 8  
BL0074 Vazovan Pavel, Blansko 8  
BL0071 Veselý Milan, Boskovice 8  
BL0119 Zaoral Michal, Blansko 8  
BL0112 Zouhar Miloš, Vysočany 8  
BL0110 Horák st. Zdeněk, Ostrov 5  
BL0114 Janča Jiří, Lipovec 5  
BL0073 Kala Stanislav, Vysočany 5  
BL0016 Krejčí Jan, Kotvrdovice 5  
BL0036 Marušák Stanislav, Blansko 5  
BL0019 Nečas Pavel, Holešín 5  
BL0107 Nečas Petr, Blansko 5  
BL0059 Nečas Antonín, Blansko 5  
BL0027 Nečas II Pavel, Blansko 5  
BL0022 Němcová Marie, Ráječko 5  
BL0056 Pernica Josef, Blansko 5  
BL0001 Reška Martin, Blansko 5  
BL0046 Sedlák František, Úsobrno 5  
BL0004 Souček Matěj, Blansko 5  
BL0038 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 5  
BL0037 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 5  
BL0055 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 5  
BL0094 Šenk Antonín, Dolní Lhota 5  
BL0054 Švéda Libor, Lipovec 5  
BL0083 Flax Stanislav, Skalice 2  
BL0103 Furmánek Martin, Nový Jičín 2  
BL0041 Močičková Zdenka, Letovice 2  
BL0106 Nečasová Veronika, Holešín 2  
BL0115 Petrů Ladislav, Blansko 2  
BL0075 Pliska Milan, Krásensko 2  
BL0051 Vašinová Žofie, Bzenec 2  
BL0045 Havel Radek, Kunštát –1  
BL0043 Havlová Lucie, Letovice –1  
BL0099 Kotlán Jaroslav, Blansko –1  
BL0113 Kučerová Božena, Blansko –4  

Průběžné pořadí po 4. kole Tipligy

1. místo

BL0050 Dobromil Pacas, Adamov 48

2. místo

BL0029 Lucie Škaroupková, Ráječko 45

3. místo

BL0048 Květoslav Šperka, Blansko 42
BL0008 Milan Ševčík 42
BL0034 Zdeněk Horák ml., Ostrov 42

6. místo

BL0006 Rudolf Šebela, Blansko 39
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 39
BL0072 Jan Radiměřský, Lysice 39
BL0032 Josef Ševčík, Ráječko 39
BL0053 Radek Dobrovský, Blansko 39
BL0068 Stanislav Zálešák, Lipovec 39

12. místo

BL0105 Antonín Zouhar, Senetářov 36
BL0030 Štefan Červenka, Blansko 36
BL0007 Rudolf Lakota, Blansko 36
BL0081 Jaroslav Pavlů, Spešov 36
BL0009 Jiří Škaroupka, Ráječko 36
BL0049 Emilie Šperková, Blansko 36
BL0087 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 36
BL0096 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 36
BL0012 Ladislav Bohatec, Letovice 36
BL0031 Vojtěch Gottwald, Kulířov 36
BL0026 Miroslav Musil, Křtiny 36

23. místo

BL0120 Vojtěch Zouhar, Lipovec 34

24. místo

BL0010 Martin Škaroupka, Olomučany 33
BL0003 Michal Souček, Blansko 33
BL0104 Milan Štrajt, Ostrov 33
BL0069 Jan Hrdlička, Blansko 33
BL0061 František Jirušek, Holešín 33
BL0063 Petr Kolísek, Ostrov 33
BL0021 Michal Nečas, Lipovec 33
BL0020 Hanna Nečasová, Lipovec 33
BL0076 Dušan Bábindeli, Blansko 33
BL0044 Eva Havlová, Kunštát 33
BL0077 Roman Henek, Blansko 33
BL0111 Miroslav Musil ml., Křtiny 33
BL0015 Jiří Mynařík, Blansko 33
BL0101 Dominik Pavlů, Blansko 33
BL0102 Josef Pavlů, Blansko 33
BL0092 Bedřich Štrof, Blansko 33
BL0054 Libor Švéda, Lipovec 33

41. místo

BL0108 Ladislava Procházková, Adamov 31

42. místo

BL0084 Milan Šoba, Olomučany 30
BL0089 Vlasta Hrušková, Petrovice 30
BL0064 Lukáš Kolísek, Ostrov 30
BL0057 Jan Kučera, Blansko 30
BL0018 Jana Nečasová, Holešín 30
BL0002 Petr Neuman, Adamov 30
BL0005 Jana Součková, Blansko 30
BL0060 Vojtěch Hlaváček, Blansko 30
BL0013 Zdeněk Hloušek ml., Lipovec 30
BL0011 Zdeněk Hloušek st, Lipovec 30
BL0091 Luboš Hruška, Petrovice 30
BL0040 Ivan Močička, Letovice 30
BL0065 Richard Pavlíček, Petrovice 30
BL0033 Jan Skoták, Veselice 30
BL0058 Karel Šterc ml., Blansko 30
BL0071 Milan Veselý, Boskovice 30
BL0038 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 30

59. místo

BL0118 Petr Svánovský, Blansko 28
BL0116 Jan Pokorný, Blansko 28
BL0117 Petr Pokorný, Blansko 28
BL0112 Miloš Zouhar, Vysočany 28
BL0110 Zdeněk Horák st., Ostrov 28

64. místo

BL0070 Jan Svěrák, Blansko 27
BL0090 Libor Vašíček, Petrovice 27
BL0052 Roman Viška, Letovice 27
BL0067 Petr Hájek, Lhota Rapotina 27
BL0085 Jiří Kuchař, Blansko 27
BL0082 Marek Pernica, Jedovnice 27
BL0017 Antonín Procházka, Adamov 27
BL0079 Voloďka Dvořák, Blansko 27
BL0025 Petr Musil, Křtiny 27
BL0028 Petra Musilová, Svitávka 27
BL0078 Bohumil Opavský, Blansko 27
BL0047 Antonín Sychra, Boskovice 27
BL0066 Jan Urbánek, Vilémovice 27
BL0095 Marta Vašíčková, Petrovice 27
BL0073 Stanislav Kala, Vysočany 27
BL0059 Antonín Nečas, Blansko 27
BL0027 Pavel Nečas II, Blansko 27
BL0022 Marie Němcová, Ráječko 27
BL0037 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 27
BL0094 Antonín Šenk, Dolní Lhota 27
BL0099 Jaroslav Kotlán, Blansko 27

85. místo

BL0088 Zdeněk Bilík, Blansko 26

86. místo

BL0122 Pavel Rychnovský, Skalice 25
BL0109 Anna Hloušková, Lipovec 25
BL0107 Petr Nečas, Blansko 25

89. místo

BL0086 Miroslav Bednář, Voděrady 24
BL0062 Petr Dvořák, Blansko 24
BL0023 František Němec, Ráječko 24
BL0100 Břetislav Svánovský, Lipůvka 24
BL0098 Emil Zuzák, Blansko 24
BL0074 Pavel Vazovan, Blansko 24
BL0016 Jan Krejčí, Kotvrdovice 24
BL0001 Martin Reška, Blansko 24
BL0046 František Sedlák, Úsobrno 24
BL0055 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 24

99. místo

BL0121 Romana Gotwaldová, Podomí 22
BL0114 Jiří Janča, Lipovec 22

101. místo

BL0014 Marian Kocman, Podomí 21
BL0080 Štefan Dostal, Blansko 21
BL0093 Jan Jokeš, Svitávka 21
BL0039 David Stehlík, Kotvrdovice 21
BL0097 Karel Ťoupek, Blansko 21
BL0036 Stanislav Marušák, Blansko 21

107. místo

BL0056 Josef Pernica, Blansko 18
BL0004 Matěj Souček, Blansko 18
BL0075 Milan Pliska, Krásensko 18

110. místo

BL0035 Radek Randula, Ostrov 16
BL0115 Ladislav Petrů, Blansko 16

112. místo

BL0042 Iva Močičková, Letovice 15
BL0019 Pavel Nečas, Holešín 15

114. místo

BL0119 Michal Zaoral, Blansko 13

115. místo

BL0083 Stanislav Flax, Skalice 12

116. místo

BL0106 Veronika Nečasová, Holešín 10

117. místo

BL0045 Radek Havel, Kunštát 9

118. místo

BL0103 Martin Furmánek, Nový Jičín 3

119. místo

BL0113 Božena Kučerová, Blansko –2

120. místo

BL0051 Žofie Vašinová, Bzenec –3

121. místo

BL0041 Zdenka Močičková, Letovice –6
BL0043 Lucie Havlová, Letovice –6