Jana Součková z Blanska a Petr Neuman z Adamova. Oba získali po sedmnácti bodech. Stejně tipovali i počet vstřelených branek. Třiatřicet. O vítězi kola tak musel rozhodnout redakční los, při kterém měla větší štěstí Jana Součková. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na ni čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí je po dvou kolech na prvním místě Emil Zuzák z Blanska s osmadvaceti body.

Tipliga výsledky zápasů 2. kola

1. Boskovice – Kyjov 3:2 1
2. Sparta Brno – Blansko 2:0 1
3. IE Znojmo – Ráječko 3:2 1
4. Rájec-Jestřebí – Kunštát 1:6 2
5. Vojkovice – Bořitov 4:2 1
6. Černá Hora – Lipovec 2:0 1
7. Blansko B – Čebín 4:2 1
8. Rudice – Olomučany 5:4 1
9. Knínice – Svitávka 1:4 2
10. Cetkovice – Bořitov B 3:3 0

Supertrefa: 53

Výsledky 2. kola Tipligy

1. místo BL0122 Součková Jana, Blansko 17 bodů, Supertrefa 33 (53)

BL0115 Neuman Petr, Adamov 17
BL0007 Janča Jiří, Lipovec 14
BL0038 Kolísek Petr, Ostrov 14
BL0045 Kučera Jan, Blansko 14
BL0105 Kučerová Božena, Blansko 14
BL0017 Nečas Michal, Lipovec 14
BL0032 Sychra Antonín, Boskovice 14
BL0024 Ševčík Josef, Ráječko 14
BL0064 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 14
BL0063 Bednář Miroslav, Skalice 11
BL0046 Dostal Štefan, Blansko 11
BL0097 Flax Stanislav, Skalice 11
BL0044 Hájek Petr, Lhota Rapotina 11
BL0013 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 11
BL0081 Jokeš Jan, Svitávka 11
BL0076 Lakota Rudolf, Blansko 11
BL0011 Musil Miroslav, Křtiny 11
BL0018 Mynařík Jiří, Blansko 11
BL0103 Nečasová Veronika, Holešín 11
BL0083 Pacas Dobromil, Adamov 11
BL0110 Pernica Karel, Rudice 11
BL0116 Petrů Ladislav, Lysice 11
BL0109 Pospíšil Jiří, Letovice 11
BL0020 Procházka Antonín, Adamov 11
BL0101 Procházková Ladislava, Adamov 11
BL0065 Radiměřský Jan, Lysice 11
BL0055 Reška Martin, Blansko 11
BL0106 Sedlák František, Úsobrno 11
BL0090 Skoták Jan, Veselice 11
BL0121 Souček Matěj, Blansko 11
BL0033 Šenk Antonín, Blansko 11
BL0002 Škaroupka Jiří, Ráječko 11
BL0001 Šoba Milan, Olomučany 11
BL0035 Urbánek Jan, Vilémovice 11
BL0069 Vašíček Libor, Petrovice 11
BL0048 Zuzák Emil, Blansko 11
BL0118 Bábindeli Dušan, Blansko 8
BL0098 Bohatec Ladislav, Letovice 8
BL0056 Hlaváček Vojtěch, Blansko 8
BL0021 Hloušek Zdeněk, Lipovec 8
BL0100 Horák st. Zdeněk, Ostrov 8
BL0086 Hrdlička Jan, Blansko 8
BL0094 Kala Jiří, Rájec-Jestřebí 8
BL0102 Kocman Marian , Rudice 8
BL0015 Krejčí Jan, Kotvrdovice 8
BL0078 Kuchař Jiří, Blansko 8
BL0028 Močičková Iva, Letovice 8
BL0016 Nečasová Hanna, Lipovec 8
BL0058 Opavský Bohumil, Blansko 8
BL0051 Pernica Josef, Blansko 8
BL0079 Pernica Marek, Jedovnice 8
BL0108 Pokorný Petr, Blansko 8
BL0107 Pokorný Jan, Blansko 8
BL0085 Svěrák Jan, Blansko 8
BL0023 Škaroupka Martin, Olomučany 8
BL0019 Škaroupková Lucie, Ráječko 8
BL0036 Šperka Květoslav, Blansko 8
BL0112 Švéda Libor, Marianín 8
BL0052 Ťoupek Karel, Blansko 8
BL0050 Vašinová Žofie, Bzenec 8
BL0060 Vazovan Pavel, Blansko 8
BL0066 Veselý Milan, Boskovice 8
BL0113 Viška Roman, Letovice 8
BL0104 Vomočilová Marie, Ráječko 8
BL0049 Všianský Karel, Blansko 8
BL0034 Zálešák Stanislav, Lipovec 8
BL0068 Zouhar Miloš, Vysočany 8
BL0014 Musil Petr, Křtiny 7
BL0003 Červenka Štefan, Blansko 5
BL0089 Dvořáček Milan , Petrovice 5
BL0077 Dvořák Voloďka, Blansko 5
BL0095 Dvořák Petr, Blansko 5
BL0010 Flek Zdeněk, Vysočany 5
BL0070 Hruška Luboš, Petrovice 5
BL0093 Jirůšek František, Holešín 5
BL0006 Kala Stanislav, Vysočany 5
BL0043 Kotlán Jaroslav, Těchov 5
BL0111 Kučera Milan, Vilémovice 5
BL0029 Močičková Zdenka, Letovice 5
BL0074 Nečas II Pavel, Blansko 5
BL0004 Němec František, Ráječko 5
BL0084 Pavlíček Richard, Petrovice 5
BL0059 Pavlů Jaroslav, Spešov 5
BL0008 Pavlů Tomáš, Boskovice 5
BL0099 Pernica Miroslav, Blansko 5
BL0120 Souček Michal, Blansko 5
BL0054 Stehlík David, Kotvrdovice 5
BL0047 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 5
BL0073 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 5
BL0042 Svánovský Břetislav, Lipůvka 5
BL0041 Štrof Bedřich, Blansko 5
BL0072 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0039 Vlach Michal, Vilémovice 5
BL0092 Zouhar Antonín, Senetářov 5
BL0096 Bilík Zdeněk, Blansko 2
BL0114 Dobrovský Radek, Blansko 2
BL0012 Gottwald Vojtěch, Kulířov 2
BL0027 Havlová Lucie, Letovice 2
BL0071 Hrušková Vlasta, Petrovice 2
BL0030 Močička Ivan, Letovice 2
BL0022 Nečas Pavel, Holešín 2
BL0061 Nečas Antonín, Těchov 2
BL0005 Němcová Marie, Ráječko 2
BL0009 Němec Jiří, Bořitov 2
BL0082 Staňková Pavla, Svitávka 2
BL0037 Šperková Emilie, Blansko 2
BL0091 Štrajt Milan, Ostrov 2
BL0067 Zouhar Marcel, Vysočany 2
BL0087 Pavlů Josef, Blansko 0
BL0088 Pavlů Dominik, Blansko 0
BL0031 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 0
BL0080 Zouhar Vojtěch, Lipovec 0
BL0025 Havel Radek, Kunštát –1
BL0026 Havlová Eva, Kunštát –1
BL0119 Henek Roman, Blansko –1
BL0040 Kolísek Lukáš, Ostrov –1
BL0062 Pavlů II Tomáš, Spešov –1
BL0057 Rychnovský Pavel, Skalice –1
BL0053 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice –1
BL0075 Zaoral Michal, Blansko –1
BL0117 Pliska Milan, Krásenkso –4

Průběžné pořadí po 2. Kole Tipligy

1. místo

BL0048 Emil Zuzák, Blansko 28

2. místo

BL0045 Jan Kučera, Blansko 25

3. místo

BL0038 Petr Kolísek, Ostrov 19
BL0017 Michal Nečas, Lipovec 19
BL0032 Antonín Sychra, Boskovice 19
BL0024 Josef Ševčík, Ráječko 19
BL0076 Rudolf Lakota, Blansko 19
BL0090 Jan Skoták, Veselice 19
BL0002 Jiří Škaroupka, Ráječko 19
BL0035 Jan Urbánek, Vilémovice 19
BL0085 Jan Svěrák, Blansko 19
BL0052 Karel Ťoupek, Blansko 19
BL0077 Voloďka Dvořák, Blansko 19

14. místo

BL0115 Petr Neuman, Adamov 17
BL0122 Jana Součková, Blansko 17

16. místo

BL0064 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 16
BL0063 Miroslav Bednář, Skalice 16
BL0046 Štefan Dostal, Blansko 16
BL0044 Petr Hájek, Lhota Rapotina 16
BL0081 Jan Jokeš, Svitávka 16
BL0018 Jiří Mynařík, Blansko 16
BL0083 Dobromil Pacas, Adamov 16
BL0065 Jan Radiměřský, Lysice 16
BL0055 Martin Reška, Blansko 16
BL0001 Milan Šoba, Olomučany 16
BL0056 Vojtěch Hlaváček, Blansko 16
BL0074 Pavel Nečas II, Blansko 16
BL0067 Marcel Zouhar, Vysočany 16

29. místo

BL0105 Božena Kučerová, Blansko 14

30. místo

BL0097 Stanislav Flax, Skalice 13
BL0086 Jan Hrdlička, Blansko 13
BL0094 Jiří Kala, Rájec-Jestřebí 13
BL0078 Jiří Kuchař, Blansko 13
BL0019 Lucie Škaroupková, Ráječko 13
BL0049 Karel Všianský, Blansko 13
BL0034 Stanislav Zálešák, Lipovec 13
BL0068 Miloš Zouhar, Vysočany 13
BL0029 Zdenka Močičková, Letovice 13

39. místo

BL0014 Petr Musil, Křtiny 12

40. místo

BL0103 Veronika Nečasová, Holešín 11
BL0110 Karel Pernica, Rudice 11
BL0116 Ladislav Petrů, Lysice 11
BL0109 Jiří Pospíšil, Letovice 11
BL0101 Ladislava Procházková, Adamov 11
BL0106 František Sedlák, Úsobrno 11
BL0121 Matěj Souček, Blansko 11

47. místo

BL0007 Jiří Janča, Lipovec 10
BL0020 Antonín Procházka, Adamov 10
BL0021 Zdeněk Hloušek, Lipovec 10
BL0015 Jan Krejčí, Kotvrdovice 10
BL0028 Iva Močičková, Letovice 10
BL0016 Hanna Nečasová, Lipovec 10
BL0079 Marek Pernica, Jedovnice 10
BL0060 Pavel Vazovan, Blansko 10
BL0084 Richard Pavlíček, Petrovice 10
BL0041 Bedřich Štrof, Blansko 10
BL0039 Michal Vlach, Vilémovice 10
BL0092 Antonín Zouhar, Senetářov 10

59. místo

BL0118 Dušan Bábindeli, Blansko 8
BL0098 Ladislav Bohatec, Letovice 8
BL0100 Zdeněk Horák st., Ostrov 8
BL0102 Marian Kocman, Rudice 8
BL0108 Petr Pokorný, Blansko 8
BL0107 Jan Pokorný, Blansko 8
BL0112 Libor Švéda, Marianín 8
BL0113 Roman Viška, Letovice 8
BL0104 Marie Vomočilová, Ráječko 8

68. místo

BL0013 Zdeněk Horák ml., Ostrov 7
BL0011 Miroslav Musil, Křtiny 7
BL0033 Antonín Šenk, Blansko 7
BL0069 Libor Vašíček, Petrovice 7
BL0051 Josef Pernica, Blansko 7
BL0023 Martin Škaroupka, Olomučany 7
BL0036 Květoslav Šperka, Blansko 7
BL0066 Milan Veselý, Boskovice 7
BL0003 Štefan Červenka, Blansko 7
BL0010 Zdeněk Flek, Vysočany 7
BL0093 František Jirůšek, Holešín 7
BL0073 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 7
BL0042 Břetislav Svánovský, Lipůvka 7
BL0096 Zdeněk Bilík, Blansko 7
BL0091 Milan Štrajt, Ostrov 7

83. místo

BL0111 Milan Kučera, Vilémovice 5
BL0099 Miroslav Pernica, Blansko 5
BL0120 Michal Souček, Blansko 5
BL0031 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 5

87. místo

BL0070 Luboš Hruška, Petrovice 4
BL0043 Jaroslav Kotlán, Těchov 4
BL0059 Jaroslav Pavlů, Spešov 4
BL0054 David Stehlík, Kotvrdovice 4
BL0047 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 4
BL0061 Antonín Nečas, Těchov 4
BL0005 Marie Němcová, Ráječko 4
BL0082 Pavla Staňková, Svitávka 4

95. místo

BL0114 Radek Dobrovský, Blansko 2
BL0080 Vojtěch Zouhar, Lipovec 2

97. místo

BL0058 Bohumil Opavský, Blansko 1
BL0050 Žofie Vašinová, Bzenec 1
BL0089 Milan Dvořáček, Petrovice 1
BL0095 Petr Dvořák, Blansko 1
BL0006 Stanislav Kala, Vysočany 1
BL0004 František Němec, Ráječko 1
BL0008 Tomáš Pavlů, Boskovice 1
BL0022 Pavel Nečas, Holešín 1
BL0009 Jiří Němec, Bořitov 1
BL0037 Emilie Šperková, Blansko 1
BL0025 Radek Havel, Kunštát 1
BL0026 Eva Havlová, Kunštát 1
BL0040 Lukáš Kolísek, Ostrov 1
BL0062 Tomáš Pavlů II, Spešov 1
BL0057 Pavel Rychnovský, Skalice 1
BL0075 Michal Zaoral, Blansko 1

113. místo

BL0088 Dominik Pavlů, Blansko –1
BL0119 Roman Henek, Blansko –1

115. místo

BL0072 Marta Vašíčková, Petrovice –2
BL0012 Vojtěch Gottwald, Kulířov –2
BL0027 Lucie Havlová, Letovice –2
BL0071 Vlasta Hrušková, Petrovice –2
BL0030 Ivan Močička, Letovice –2
BL0053 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice –2

121. místo

BL0117 Milan Pliska, Krásenkso –4

122. místo

BL0087 Josef Pavlů, Blansko –7