Hned čtrnáct tipérů nasbíralo po jedenácti bodech. Ke slovu tak musela přijít Supertrefa. V deseti vybraných zápasech padlo čtyřiadvacet branek. Nejblíže tomuto tipu byl Jiří Kuchař z Blanska s pětadvaceti natipovanými góly. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na něj čekají drobné věcné ceny. Po šesti kolech je na čele soutěže stále Marcela Pernicová z Jedovnic s jednačtyřiceti body. Náskok před soupeři už má šest bodů.

Tipliga výsledky zápasů 6. kola
1. Rosice – Blansko 1:0 1
2. Ráječko – Bzenec 1:2 2
3. Boskovice – Židenice 6:0 1
4. SC Znojmo B – Rájec 0:0 0
5. Blansko B – Tišnov 1:0 1
6. Bořitov – Ochoz 3:0 1
7. Sloup – Šošůvka 7:0 1
8. Letovice – Doubravice 0:0 0
9. Kotvrdovice – Lažany 1:0 1
10. Lomnice – Voděrady 0:2 2

Počet branek: 24

Tipliga 6. kolo

1. místo BL0116 Kuchař Jiří, Blansko, 11 bodů, Supertrefa 25
BL0037 Dvořáček Milan, Olomučany 11
BL0065 Hájek Petr, Lhota Rapotina 11
BL0078 Janča Jiří, Lipovec 11
BL0093 Kučera Jan, Blansko 11
BL0061 Marušák Stanislav, Blansko 11
BL0072 Opavský Bohumil, Blansko 11
BL0011 Pavlů Jaroslav, Spešov 11
BL0060 Pernica Marek, Jedovnice 11
BL0006 Pokorný Petr, Blansko 11
BL0106 Rychnovský Pavel, Skalice 11
BL0092 Sedlák František, Úsobrno 11
BL0071 Viška Roman, Letovice 11
BL0012 Zaoral Michal, Blansko 11
BL0042 Bábindeli Dušan, Blansko 8
BL0108 Bačkovský Pavel, Budišov 8
BL0076 Bednář Miroslav, Voděrady 8
BL0022 Červenka Štefan, Blansko 8
BL0039 Dobrovský Radek, Blansko 8
BL0080 Dostal Štefan, Blansko 8
BL0098 Dvořák Petr, Blansko 8
BL0025 Gottwald Vojtěch, Kulířov 8
BL0088 Havel Radek, Kunštát 8
BL0041 Henek Roman, Blansko 8
BL0056 Hlaváček Vojtěch, Blansko 8
BL0102 Klíma Pavel, Olomučany 8
BL0097 Kocmanová Martina, Jedovnice 8
BL0047 Král Jaroslav, Vysočany 8
BL0120 Kučera Milan, Vilémovice 8
BL0118 Kučerová Božena, Blansko 8
BL0087 Močička Ivan, Letovice 8
BL0117 Musilová Petra, Svitávka 8
BL0100 Mynařík Zdeněk, Sloup 8
BL0073 Nečas Antonín, Blansko 8
BL0018 Nečasová Veronika, Holešín 8
BL0095 Němcová Marie, Ráječko 8
BL0068 Němec František, Ráječko 8
BL0105 Pavlíček Richard, Petrovice 8
BL0057 Pernica Josef, Blansko 8
BL0059 Pernicová Marcela, Jedovnice 8
BL0005 Pokorný Jan, Blansko 8
BL0051 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 8
BL0003 Reška Martin, Blansko 8
BL0036 Souček Matěj, Blansko 8
BL0034 Souček Michal, Blansko 8
BL0082 Staňková Pavla, Svitávka 8
BL0009 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 8
BL0091 Šebela Rudolf, Blansko 8
BL0020 Ševčík Josef, Ráječko 8
BL0099 Škaroupka Víťa, Spešov 8
BL0044 Šperková Emilie, Blansko 8
BL0107 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 8
BL0070 Šterc ml. Karel, Blansko 8
BL0048 Urbánek Jan, Vilémovice 8
BL0067 Vašíčková Marta, Petrovice 8
BL0077 Veselý Milan, Boskovice 8
BL0023 Bohatec Ladislav, Kladoruby 5
BL0058 Dvořák Voloďka, Blansko 5
BL0096 Filip David, Jedovnice 5
BL0119 Flax Stanislav, Skalice 5
BL0028 Flek Zdenek, Vysočany 5
BL0126 Gottwaldová Romana, Podomí 5
BL0090 Havlová Lucie, Letovice 5
BL0064 Hertl Miroslav, Blansko 5
BL0027 Horák st. Zdeněk, Ostrov 5
BL0055 Hrdlička Jan, Blansko 5
BL0101 Jirušek František, Holešín 5
BL0083 Jokeš Jan, Svitávka 5
BL0063 Kolísek Petr, Ostrov 5
BL0062 Kolísek Lukáš, Ostrov 5
BL0019 Krejčí Jan, Kotvrdovice 5
BL0086 Močičková Zdenka, Letovice 5
BL0103 Musil Miroslav, Křtiny 5
BL0024 Nečas Pavel, Holešín 5
BL0031 Nečas Michal, Lipovec 5
BL0053 Nečas II Pavel, Blansko 5
BL0115 Nečasová Jana, Holešín 5
BL0030 Nečasová Hanna, Lipovec 5
BL0069 Němec Jiří, Bořitov 5
BL0112 Neuman Petr, Adamov 5
BL0040 Pliska Milan, Krásensko 5
BL0015 Procházka Antonín, Adamov 5
BL0010 Procházka Zbyněk, Vyškov 5
BL0038 Pytela Karel, Bukovinka 5
BL0075 Radiměřský Jan, Lysice 5
BL0084 Skoták Jan, Veselice 5
BL0035 Součková Jana, Blansko 5
BL0007 Stehlík Jiří, Kotvrdovice 5
BL0008 Stehlík David, Kotvrdovice 5
BL0052 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 5
BL0054 Svěrák Jan, Blansko 5
BL0050 Sychra Antonín, Boskovice 5
BL0017 Škaroupka Jiří, Ráječko 5
BL0109 Šoba Milan, Olomučany 5
BL0110 Šoba Pavel, Brno 5
BL0043 Šperka Květoslav, Blansko 5
BL0002 Štrof Bedřich, Blansko 5
BL0111 Tintěra Silvestr 5
BL0013 Ťoupek Karel, Blansko 5
BL0066 Vašíček Libor, Petrovice 5
BL0079 Vašina Oldřich, Blansko 5
BL0001 Vazovan Pavel, Olešná 5
BL0114 Veselý Jan, Adamov 5
BL0045 Zouhar Miloš, Vysočany 5
BL0046 Zouhar Marcel, Vysočany 5
BL0014 Zuzák Emil, Blansko 5
BL0021 Hloušek Zdeněk, Lipovec 2
BL0026 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 2
BL0085 Močičková Iva, Letovice 2
BL0113 Musil ml. Miroslav, Křtiny 2
BL0032 Mynařík Jiří, Blansko 2
BL0094 Součková Zdenka, Blansko 2
BL0104 Svánovský Břetislav, Lipůvka 2
BL0016 Škaroupka Martin, Olomučany 2
BL0029 Škaroupková Lucie, Ráječko 2
BL0004 Štrajt Milan, Ostrov 2
BL0122 Šváb Karel, Ostrov 2
BL0049 Zálešák Stanislav, Lipovec 2
BL0074 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 2
BL0125 Kala Stanislav, Vysočany 0
BL0123 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0124 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0081 Musil Radomír, Suchdol 0
BL0033 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 0
BL0121 Svánovský Petr, Blansko 0
BL0089 Havlová Eva, Kunštát –1

Průběžné pořadí Tipligy po 6. kole

1. místo
BL0059 Marcela Pernicová, Jedovnice 41

2. místo
BL0071 Roman Viška, Letovice 35
BL0012 Michal Zaoral, Blansko 35

4. místo
BL0041 Roman Henek, Blansko 32
BL0034 Michal Souček, Blansko 32
BL0064 Miroslav Hertl, Blansko 32
BL0054 Jan Svěrák, Blansko 32
BL0016 Martin Škaroupka, Olomučany 32

9. místo
BL0065 Petr Hájek, Lhota Rapotina 29
BL0060 Marek Pernica, Jedovnice 29
BL0068 František Němec, Ráječko 29
BL0005 Jan Pokorný, Blansko 29
BL0003 Martin Reška, Blansko 29
BL0008 David Stehlík, Kotvrdovice 29
BL0014 Emil Zuzák, Blansko 29

16. místo
BL0006 Petr Pokorný, Blansko 26
BL0022 Štefan Červenka, Blansko 26
BL0018 Veronika Nečasová, Holešín 26
BL0051 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 26
BL0020 Josef Ševčík, Ráječko 26
BL0048 Jan Urbánek, Vilémovice 26
BL0067 Marta Vašíčková, Petrovice 26
BL0023 Ladislav Bohatec, Kladoruby 26
BL0038 Karel Pytela, Bukovinka 26
BL0035 Jana Součková, Blansko 26
BL0004 Milan Štrajt, Ostrov 26

27. místo
BL0102 Pavel Klíma, Olomučany 24
BL0091 Rudolf Šebela, Blansko 24
BL0107 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 24
BL0103 Miroslav Musil, Křtiny 24

31. místo
BL0072 Bohumil Opavský, Blansko 23
BL0042 Dušan Bábindeli, Blansko 23
BL0076 Miroslav Bednář, Voděrady 23
BL0025 Vojtěch Gottwald, Kulířov 23
BL0088 Radek Havel, Kunštát 23
BL0009 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 23
BL0028 Zdenek Flek, Vysočany 23
BL0024 Pavel Nečas, Holešín 23
BL0040 Milan Pliska, Krásensko 23
BL0075 Jan Radiměřský, Lysice 23
BL0050 Antonín Sychra, Boskovice 23
BL0043 Květoslav Šperka, Blansko 23
BL0013 Karel Ťoupek, Blansko 23
BL0079 Oldřich Vašina, Blansko 23

45. místo
BL0095 Marie Němcová, Ráječko 21

46. místo
BL0037 Milan Dvořáček, Olomučany 20
BL0061 Stanislav Marušák, Blansko 20
BL0011 Jaroslav Pavlů, Spešov 20
BL0039 Radek Dobrovský, Blansko 20
BL0044 Emilie Šperková, Blansko 20
BL0083 Jan Jokeš, Svitávka 20
BL0030 Hanna Nečasová, Lipovec 20
BL0084 Jan Skoták, Veselice 20
BL0007 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 20
BL0052 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 20
BL0026 Zdeněk Horák ml., Ostrov 20
BL0074 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 20

58. místo
BL0002 Bedřich Štrof, Blansko 19

59. místo
BL0078 Jiří Janča, Lipovec 18
BL0093 Jan Kučera, Blansko 18
BL0106 Pavel Rychnovský, Skalice 18
BL0105 Richard Pavlíček, Petrovice 18
BL0094 Zdenka Součková, Blansko 18

64. místo
BL0080 Štefan Dostal, Blansko 17
BL0057 Josef Pernica, Blansko 17
BL0036 Matěj Souček, Blansko 17
BL0090 Lucie Havlová, Letovice 17
BL0055 Jan Hrdlička, Blansko 17
BL0086 Zdenka Močičková, Letovice 17
BL0066 Libor Vašíček, Petrovice 17
BL0001 Pavel Vazovan, Olešná 17
BL0021 Zdeněk Hloušek, Lipovec 17

73. místo
BL0098 Petr Dvořák, Blansko 15
BL0097 Martina Kocmanová, Jedovnice 15
BL0047 Jaroslav Král, Vysočany 15
BL0073 Antonín Nečas, Blansko 15

77. místo
BL0056 Vojtěch Hlaváček, Blansko 14
BL0077 Milan Veselý, Boskovice 14
BL0027 Zdeněk Horák st., Ostrov 14
BL0031 Michal Nečas, Lipovec 14
BL0069 Jiří Němec, Bořitov 14
BL0010 Zbyněk Procházka, Vyškov 14
BL0085 Iva Močičková, Letovice 14
BL0032 Jiří Mynařík, Blansko 14

85. místo
BL0119 Stanislav Flax, Skalice 13
BL0110 Pavel Šoba, Brno 13

87. místo
BL0092 František Sedlák, Úsobrno 12
BL0108 Pavel Bačkovský, Budišov 12
BL0099 Víťa Škaroupka, Spešov 12

90. místo
BL0120 Milan Kučera, Vilémovice 11
BL0070 Karel Šterc ml., Blansko 11
BL0058 Voloďka Dvořák, Blansko 11
BL0096 David Filip, Jedovnice 11
BL0063 Petr Kolísek, Ostrov 11
BL0062 Lukáš Kolísek, Ostrov 11
BL0019 Jan Krejčí, Kotvrdovice 11
BL0053 Pavel Nečas II, Blansko 11
BL0017 Jiří Škaroupka, Ráječko 11
BL0029 Lucie Škaroupková, Ráječko 11

100. místo
BL0116 Jiří Kuchař, Blansko 10
BL0111 Silvestr Tintěra, 10

102. místo
BL0045 Miloš Zouhar, Vysočany 9
BL0046 Marcel Zouhar, Vysočany 9

104. místo
BL0049 Stanislav Zálešák, Lipovec 8

105. místo
BL0118 Božena Kučerová, Blansko 7
BL0126 Romana Gottwaldová, Podomí 7
BL0112 Petr Neuman, Adamov 7

108. místo
BL0104 Břetislav Svánovský, Lipůvka 6

109. místo
BL0015 Antonín Procházka, Adamov 5
BL0125 Stanislav Kala, Vysočany 5

111. místo
BL0100 Zdeněk Mynařík, Sloup 4
BL0109 Milan Šoba, Olomučany 4
BL0114 Jan Veselý, Adamov 4

114. místo
BL0101 František Jirušek, Holešín 3
BL0081 Radomír Musil, Suchdol 3

116. místo
BL0087 Ivan Močička, Letovice 2
BL0124 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 2
BL0121 Petr Svánovský, Blansko 2

119. místo
BL0115 Jana Nečasová, Holešín 1
BL0122 Karel Šváb, Ostrov 1

121. místo
BL0117 Petra Musilová, Svitávka –2
BL0113 Miroslav Musil ml., Křtiny –2
BL0033 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice –2

124. místo
BL0082 Pavla Staňková, Svitávka –7
BL0123 Karel Landa, Rájec-Jestřebí –7

126. místo
BL0089 Eva Havlová, Kunštát –10