Pětice soutěžících nasbírala po jedenácti bodech. Zdeněk Flek z Vysočan a Jan Urbánek z Vilémovic byli nejblíže v počtu vstřelených branek. Oba tipovali 36 gólů a padlo jich nakonec o jeden víc. O vítězi kola musel tak rozhodnout los, při kterém měl tentokrát více štěstí Jan Urbánek. V redakci Blanenského deníku Rovnost na něj čekají drobné ceny. V celkovém pořadí se po čtvrtém kole vyhoupl do čela Jiří Stehlík st. z Kotvrdovic. Má šestadvacet bodů a tři body k dobru na své pronásledovate­le.

Výsledky zápasů 4. kola Fortuna ligy

1. Blansko – Vyškov 3:2 1
2. Novosedly – Ráječko 1:1 0
3. Rousínov – Boskovice 1:1 0
4. Rájec – Bohunice 0:4 2
5. Tišnov – Blansko B 2:0 1
6. Kunštát – Medlánky 1:1 0
7. Č. Hora – Rousínov B 2:2 0
8. Šošůvka – Sloup 3:2 1
9. Olešnice B – Skalice 0:2 2
10. Kořenec – Jedovnice B 6:3 1

Počet branek: 37

Výsledky 4. kola Fortuna ligy

1.místo
BL0082 Urbánek Jan , Vilémovice 11 bodů, Supertrefa 36
BL0017 Flek Zdeněk, Vysočany 11
BL0081 Staňková Pavla, Svitávka 11
BL0112 Švéda Libor, Marianín 11
BL0091 Vazovan Pavel, Olešná 11
BL0046 Henková Marie, Blansko 8
BL0032 Horák st. Zdeněk, Ostrov 8
BL0087 Hrušková Vlasta, Petrovice 8
BL0076 Kala Stanislav, Vysočany 8
BL0105 Krejčí Jan, Kotvrdovice 8
BL0092 Mrázek Petr, Šošůvka 8
BL0030 Nečasová Hanna, Lipovec 8
BL0057 Neuman Petr, Adamov 8
BL0098 Skoták Jan, Veselice 8
BL0040 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 8
BL0038 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 8
BL0060 Svěrák Jan, Blansko 8
BL0019 Škaroupka Jiří, Ráječko 8
BL0067 Štrajt Milan, Ostrov 8
BL0078 Bednář Miroslav, Voděrady 5
BL0026 Červenka Štefan, Blansko 5
BL0097 Dostal Štefan, Blansko 5
BL0011 Havlová Eva, Letovice 5
BL0022 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 5
BL0059 Hrdlička Jan, Blansko 5
BL0088 Hruška Luboš, Petrovice 5
BL0113 Janča Jiří, Lipovec 5
BL0111 Kučera Jan, Blansko 5
BL0031 Kuchařová Martina, Bořitov 5
BL0035 Němec Jiří, Bořitov 5
BL0033 Němec František, Ráječko 5
BL0001 Opavský Bohumil, Blansko 5
BL0090 Pacas Dobromil, Adamov 5
BL0103 Pavlů Tomáš, Spešov 5
BL0058 Pokorný Jan, Blansko 5
BL0109 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 5
BL0079 Radiměřský Jan, Lysice 5
BL0048 Richter Jaroslav, Velké Opatovice 5
BL0013 Rychnovský Pavel, Skalice 5
BL0005 Sedlák František, Úsobrno 5
BL0095 Souček Michal, Blansko 5
BL0071 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 5
BL0014 Svánovský Petr, Lipůvka 5
BL0100 Šafařík Radim, Olomučany 5
BL0047 Šebela Rudolf, Blansko 5
BL0018 Škaroupka Martin, Olomučany 5
BL0024 Škaroupková Lucie, Ráječko 5
BL0056 Šperka Květoslav, Blansko 5
BL0083 Šterc ml. Karel, Blansko 5
BL0053 Tintěra Silvestr, Letovice 5
BL0041 Vašíček Libor, Petrovice 5
BL0114 Veselý Jan, Adamov 5
BL0006 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 5
BL0049 Zuzák Emil, Blansko 5
BL0044 Bábindeli Dušan, Blansko 2
BL0016 Bohatec Ladislav, Kladoruby 2
BL0118 Božena Kučerová, Blansko 2
BL0037 Filip David, Jedovnice 2
BL0021 Gottwald Vojtěch, Kulířov 2
BL0077 Hájek Petr, Lhota Rapotina 2
BL0012 Havel Radek, Kunštát 2
BL0010 Havlová Lucie, Letovice 2
BL0045 Henek Roman, Blansko 2
BL0108 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 2
BL0027 Hloušek Zdeněk, Lipovec 2
BL0080 Jokeš Jan, Svitávka 2
BL0072 Kolísek Lukáš, Ostrov 2
BL0084 Kučera Milan, Vilémovice 2
BL0093 Marušák Stanislav, Blansko 2
BL0008 Močičková Zdenka, Letovice 2
BL0009 Močičková Iva, Letovice 2
BL0119 Musil Petr, Křtiny 2
BL0120 Musil ml. Miroslav, Křtiny 2
BL0028 Nečas Michal, Lipovec 2
BL0062 Pavlíček Richard, Petrovice 2
BL0075 Pernica Marek, Jedovnice 2
BL0074 Pernica Milan, Kulířov 2
BL0101 Procházka Zdeněk, Vyškov 2
BL0004 Reška Martin, Blansko 2
BL0065 Svánovský Břetislav, Lipůvka 2
BL0061 Svěráková Lenka, Blansko 2
BL0003 Sychra Antonín, Boskovice 2
BL0107 Ševčík Josef, Ráječko 2
BL0051 Šoba Milan, Olomučany 2
BL0055 Šperková Emilie, Blansko 2
BL0070 Štrof Bedřich, Blansko 2
BL0085 Tasch Zdeněk, Blansko 2
BL0039 Válek Michal, Kotvrdovice 2
BL0086 Veselý Milan, Boskovice 2
BL0002 Viška Roman, Letovice 2
BL0063 Zouhar Miloš, Vysočany 2
BL0110 Král Jaroslav, Vysočany 0
BL0036 Celá Veronika, Blansko –1
BL0099 Dobrovský Radek, Blansko –1
BL0068 Dvořáček Milan, Petrovice –1
BL0066 Dvořák Petr, Blansko –1
BL0102 Hlaváček Vojtěch, Blansko –1
BL0073 Kolísek Petr, Ostrov –1
BL0007 Močička Ivan, Letovice –1
BL0015 Musil Radek, Suchdol –1
BL0025 Musil Miroslav, Křtiny –1
BL0034 Nečas II Pavel, Holešín –1
BL0106 Nečasová Veronika, Holešín –1
BL0020 Němcová Marie, Ráječko –1
BL0104 Pavlů Jaroslav, Spešov –1
BL0054 Pokorný Petr, Blansko –1
BL0029 Procházka Antonín, Adamov –1
BL0096 Součková Jana, Blansko –1
BL0115 Weiter Milan, Bukovinka –1
BL0117 Zaoral Michal, Blansko –1
BL0064 Zouhar Marcel, Vysočany –1
BL0023 Nečas Pavel, Blansko –4
BL0089 Pernica Josef, Blansko –4
BL0069 Pernicová Marcela, Jedovnice –4
BL0043 Pliska Milan, Krásensko –4
BL0094 Souček Matěj, Blansko –4
BL0116 Šebela Václav, Blansko –4
BL0050 Ťoupek Karel, Blansko –4
BL0042 Vašíčková Marta, Petrovice –4
BL0052 Šoba Pavel, Brno –10

Průběžné pořadí po 4. kole Fortuna ligy

1. místo
BL0038 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 26

2. místo
BL0091 Pavel Vazovan, Olešná 23
BL0032 Zdeněk Horák st., Ostrov 23
BL0098 Jan Skoták, Veselice 23
BL0040 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 23
BL0022 Zdeněk Horák ml., Ostrov 23
BL0013 Pavel Rychnovský, Skalice 23
BL0047 Rudolf Šebela, Blansko 23
BL0049 Emil Zuzák, Blansko 23
BL0073 Petr Kolísek, Ostrov 23

11. místo
BL0017 Zdeněk Flek, Vysočany 20
BL0030 Hanna Nečasová, Lipovec 20
BL0097 Štefan Dostal, Blansko 20
BL0088 Luboš Hruška, Petrovice 20
BL0031 Martina Kuchařová, Bořitov 20
BL0095 MIchal Souček, Blansko 20
BL0018 Martin Škaroupka, Olomučany 20
BL0024 Lucie Škaroupková, Ráječko 20
BL0016 Ladislav Bohatec, Kladoruby 20

20. místo
BL0105 Jan Krejčí, Kotvrdovice 18

21. místo
BL0082 Jan Urbánek, Vilémovice 17
BL0057 Petr Neuman, Adamov 17
BL0078 Miroslav Bednář, Voděrady 17
BL0026 Štefan Červenka, Blansko 17
BL0071 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 17
BL0014 Petr Svánovský, Lipůvka 17
BL0012 Radek Havel, Kunštát 17
BL0072 Lukáš Kolísek, Ostrov 17
BL0003 Antonín Sychra, Boskovice 17
BL0070 Bedřich Štrof, Blansko 17
BL0085 Zdeněk Tasch, Blansko 17

32. místo
BL0081 Pavla Staňková, Svitávka 14
BL0087 Vlasta Hrušková, Petrovice 14
BL0048 Jaroslav Richter, Velké Opatovice 14
BL0041 Libor Vašíček, Petrovice 14
BL0037 David Filip, Jedovnice 14
BL0062 Richard Pavlíček, Petrovice 14
BL0004 Martin Reška, Blansko 14
BL0051 Milan Šoba, Olomučany 14
BL0002 Roman Viška, Letovice 14
BL0025 Miroslav Musil, Křtiny 14

42. místo
BL0112 Libor Švéda, Marianín 12
BL0059 Jan Hrdlička, Blansko 12
BL0108 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 12
BL0086 Milan Veselý, Boskovice 12
BL0068 Milan Dvořáček, Petrovice 12

47. místo
BL0046 Marie Henková, Blansko 11
BL0076 Stanislav Kala, Vysočany 11
BL0092 Petr Mrázek, Šošůvka 11
BL0019 Jiří Škaroupka, Ráječko 11
BL0067 Milan Štrajt, Ostrov 11
BL0035 Jiří Němec, Bořitov 11
BL0033 František Němec, Ráječko 11
BL0001 Bohumil Opavský, Blansko 11
BL0079 Jan Radiměřský, Lysice 11
BL0005 František Sedlák, Úsobrno 11
BL0027 Zdeněk Hloušek, Lipovec 11
BL0009 Iva Močičková, Letovice 11
BL0075 Marek Pernica, Jedovnice 11
BL0055 Emilie Šperková, Blansko 11
BL0039 Michal Válek, Kotvrdovice 11
BL0020 Marie Němcová, Ráječko 11
BL0029 Antonín Procházka, Adamov 11
BL0023 Pavel Nečas, Blansko 11
BL0050 Karel Ťoupek, Blansko 11

66. místo
BL0060 Jan Svěrák, Blansko 9
BL0061 Lenka Svěráková, Blansko 9

68. místo
BL0090 Dobromil Pacas, Adamov 8
BL0058 Jan Pokorný, Blansko 8
BL0056 Květoslav Šperka, Blansko 8
BL0006 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 8
BL0077 Petr Hájek, Lhota Rapotina 8
BL0028 Michal Nečas, Lipovec 8
BL0074 Milan Pernica, Kulířov 8
BL0064 Marcel Zouhar, Vysočany 8
BL0042 Marta Vašíčková, Petrovice 8

77. místo
BL0114 Jan Veselý, Adamov 7

78. místo
BL0113 Jiří Janča, Lipovec 6
BL0084 Milan Kučera, Vilémovice 6

80. místo
BL0083 Karel Šterc ml., Blansko 5
BL0044 Dušan Bábindeli, Blansko 5
BL0021 Vojtěch Gottwald, Kulířov 5
BL0065 Břetislav Svánovský, Lipůvka 5
BL0036 Veronika Celá, Blansko 5
BL0066 Petr Dvořák, Blansko 5
BL0007 Ivan Močička, Letovice 5
BL0096 Jana Součková, Blansko 5
BL0089 Josef Pernica, Blansko 5

89. místo
BL0110 Jaroslav Král, Vysočany 4
BL0069 Marcela Pernicová, Jedovnice 4
BL0094 Matěj Souček, Blansko 4

92. místo
BL0103 Tomáš Pavlů, Spešov 3
BL0100 Radim Šafařík, Olomučany 3
BL0101 Zdeněk Procházka, Vyškov 3
BL0102 Vojtěch Hlaváček, Blansko 3
BL0104 Jaroslav Pavlů, Spešov 3

97. místo
BL0053 Silvestr Tintěra, Letovice 2
BL0118 Kučerová Božena, Blansko 2
BL0008 Zdenka Močičková, Letovice 2
BL0119 Petr Musil, Křtiny 2
BL0120 Miroslav Musil ml., Křtiny 2
BL0063 Miloš Zouhar, Vysočany 2
BL0054 Petr Pokorný, Blansko 2

104. místo
BL0106 Veronika Nečasová, Holešín 1

105. místo
BL0109 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 0
BL0107 Josef Ševčík, Ráječko 0
BL0015 Radek Musil, Suchdol 0

108. místo
BL0045 Roman Henek, Blansko –1
BL0093 Stanislav Marušák, Blansko –1
BL0034 Pavel Nečas II, Holešín –1
BL0115 MIlan Weiter, Bukovinka –1
BL0117 Michal Zaoral, Blansko –1
BL0043 Milan Pliska, Krásensko –1

114. místo
BL0111 Jan Kučera, Blansko –3
BL0099 Radek Dobrovský, Blansko –3

116. místo
BL0116 Václav Šebela, Blansko –4

117. místo
BL0011 Eva Havlová, Letovice –7
BL0010 Lucie Havlová, Letovice –7
BL0080 Jan Jokeš, Svitávka –7
BL0052 Pavel Šoba, Brno –7