Boskovice začaly tradičně aktivně, útočily, ale opět se čekalo na gól. Hned na začátku se dral do zakončení Michal Horák a nepřesně střílel Koudelka. Boskovický gólman Švéda si musel dávat zase pozor na brejky, ke kterým ne vždycky důslední domácí pouštěli. Víc šancí měli dál domácí. Prečovu ránu ještě hostující gólman vytěsnil na roh, na situaci z 35. minuty už byl ovšem krátký. Koudelka poslal míč do vápna Přikrylovi, toho houf obránců okolo nechal z nepochopitelných důvodů dopravit nakonec míč do sítě. Novosedly mohly srovnat vzápětí, ale Mucala nezakončil. Poté se hosté marně dožadovali penalty po pádu Štyksa. Místo toho dostali z protiútoku druhý gól, Koudelka napálil míč zblízka do břevna a do brány.

Boskovice byly při chuti i v úvodu druhého poločasu. Preč trefil břevno, dorážku pak nedal Michal Horák. V dalších šancích neuspěl Fojt a znovu Preč. Boskovice uspokojilo vedení i převaha na hřišti a ubraly plyn. Chybami v rozehrávce nabídly šance na snížení hostům, ti to ale nevyužili. Na hřiště už se dostávali zkušení hráči a hosté zvyšovali tlak. Ten vedl k sérii rohových kopů a nebezpečných střel na domácí bránu. Jednou Švédu podrželo břevno.

Boskovice tlak přestály a čtvrthodiny před koncem zasadily soupeři poslední ránu, když si v zakončení poradil Pavel.Rájec vyhrál v Bzenci a pomohl Boskovicím posunout se na třetí příčku krajského přeboru. Ráječko doma remizovalo 2:2 s Kuřimí, remízu zachraňoval minutu před koncem Badura.

FC Boskovice – Sokol Novosedly 3:0 (2:0)