Olešnice – Dražovice 2:0 (2:0) Boček R. 2.
O výsledku rozhodli domácí už v prvním poločase. Po deseti minutách hry našel Plíhal přesnou přihrávkou Rostislava Bočka, ten kličkou obelstil gólmana Dražovic a zavěsil do prázdné brány. O osm minut později unikl Dušan Janča, nacentroval do vápna opět Bočkovi, který prostřelil brankáře hostí podruhé. „Byli jsme důraznější v osobních soubojích a navíc se nám dařila kombinace,“ prozradil recept na úspěch trenér Olešnice Milan Peša.
Ve druhém poločase už si domácí hlídali vítězství a nepouštěli hosty do výraznějších šancí.


Ivanovice n. H. – Černá Hora 4:1 (0:1) Kupsa.

Pětapadesát minut držela Černá Hora jednogólové vedení na hřišti Ivanovic, ve zbylé půlhodince však čtyřikrát inkasovala a odvezla si krutou porážku. „Góly jsme dostali po chybách našich hráčů, domácí navíc vytěžili z minima maximum,“ snažil se po zápase objasnit příčiny zkratu vedoucí mužstva Černé Hory Květoslav Kopecký. První poločas hosté vyhráli gólem Vladana Kupsy. Přihrávku Janáka na něj v jedenácté minutě prodloužil kanonýr Čepa. Ještě úvodní desetiminutovka druhé půle dávala Černohorským naději na důležité tři body. Poté se však začali prosazovat hlavně ze standardních situací domácí hráči. Poslední gól dokonce padl z trestného kopu.


Letovice – Otnice 4:3 (2:2) Šamšula, Šmeral, Hlaváček, Prudil.

Cennou výhru si připsaly Letovice. „Jeli jsme si pro jasné tři body na hřiště slabšího soupeře, měli jsme vyhrát 5:2,“ neskrýval po zápase rozčarování asistent trenéra Otnice Miloš Ondra. „Konečně jsme se probudili střelecky, tutových příležitostí jsme měli osm. Hosté se prosadili třikrát ze čtyř šancí,“ oponoval mu vedoucí mužstva Letovic Miroslav Špička. Otnici nepomohl ani hattrick útočníka Kašpaříka. Domácí fotbalisté sice zůstávají na posledním, čtrnáctém místě, ale na desátý Kunštát ztrácejí pouhé tři body.


Šaratice – Kunštát 2:1 (2:1) Boček V.
Kunštát šel v Šaraticích do vedení už po pěti minutách hry, kdy se po chybě domácí obrany trefil Boček. Poté domácí vyrovnali hru a v 35. minutě i skóre. Po nepovedené střele dorážel do prázdné brány Chládek. Šaratice šly do vedení pět minut před přestávkou, z přímého kopu se trefil Jedlička. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Skóre už se nezměnilo, přestože domácí kopali pět minut před koncem zápasu penaltu. „Kunštát předvedl bojovný výkon, spoléhal především na obranu, přesto jsme zaslouženě vyhráli,“ řekl sekretář Šaratic Martin Galia.