Olešnice se nevymanila z jarní mizérie a prohrála o gól v Bohdalicích. V regionálním derby s Kunštátem vykřesaly Letovice jiskru naděje na záhranu.

Bohdalice – Olešnice 1:0 (1:0).

Olešnici se na jaře nedaří. Z čelních pozic se vytratila do klidného středu tabulky. „Je to pořád dokola. Vytvoříme si spoustu šancí a nedáme. Nehrajeme špatně, jenom nedáváme branky,“ přiznal kouč Olešnice Milan Peša.

Kunštát – Letovice 1:1 (0:0), Horák – Hroz.

Letovičtí fotbalisté jsou namočeni v sestupu, boj o záchranu však ještě nevzdávají. „Pořád žijeme. V posledních dvou kolech máme hratelné soupeře,“ věří ve fotbalové vzkříšení týmu funkcionář Miroslav Špička.

Letovice měly v prvním poločase mírnou převahu, ale do vyložené šance je domácí nepustili. Po změně stran využily zaváhání kunštátské obrany a otevřeli po rohu skóre. „Naši hru oživilo dvojité střídání, kdy jsem na hřiště poslal Horáka a Loukotu,“ poznamenal domácí kouč Petr Loukota, kterému střídání vyšlo. Po jednom z brejků totiž dotlačil míč do sítě skluzem právě mladíček Horák a uzavřel gólový účet utkání.

Černá Hora – Bystrc B 4:1 (2:0), Kupsa V., Čepa, vlastní, Klepáček.

V posledním domácím utkání nasázeli fotbalisté Černé Hory soupeři tři branky. Čtvrtou si hráči rezervy Bystrce vstřelili sami a pořádně si tak zavařili v boji o záchranu. Dvě kola před koncem mají stejně bodů jako předposlední Letovice. „Podle mého důstojné rozloučení se sezonou na domácím hřišti,“ podotkl vedoucí týmu Květoslav Kopecký.

První dvě branky padly po přesných přihrávkách Širůčka. Potřetí se dostal míč za záda hostujícího gólmana z hlavy vlastního stopera. Bystrc ve druhé půli snížila, ale na obrat už neměla sílu.