Kvasar Cup 2010
sportovní areál Černá Hora
sobota 10. 7. 8:00 – 17:30 – boje ve skupinách, večer kult. program
neděle 11. 7. – semifinálové skupiny, vyřazovací část.
cca 16:00 – 18:00 boje o medaile

Na turnaj se letos vrací i loňští vítězové, v mužích FSpS Brno, v ženách FC Nesyt Hodonín. Chybět nebudou ani nejlepší týmy z Blanenska včetně třech černohorských týmů. „K favoritům mezi ženami bude určitě patřit Chemcomex Praha, který drží dlouhou vítěznou sérii, jsem zvědavý na případné zápasy s loňským vítězem Nesytem Hodonín,“ myslí si Burýšek. Podle něj je ale letos v mužích i ženách všechno otevřené, neexistují vyložení favorité.

Pořadatelé slibují i letos bohaté občerstvení a nabitý doprovodný program pro děti i dospělé. Nebude chybět taneční zábava, koncerty, vystoupení ve football freestylu či dětské nafukovací atrakce. Po celou dobu se o zábavu postarají také dvě dýdžejky. Stanové městečko je otevřeno už od pátku.

Zúčastněné týmy
muži

1. FC Kvasar, okres Blansko
2. Zmrzlina team Radiměř, Svitavy
3. FC WHITE BROTHERS, Hradec Králové
4. „Zoufalej Chaos“ Dačice, Jindřichův Hradec
5. FSpS Brno, Brno
6. Alcatraz Kuřim C.F., Brno venkov
7. AC HAAS, Svitavy
8. FK Vrbátky, Prostějov
9. MIČÉGO SVRATKA, Žďár n. S.
10. DOOS Plzeň, Plzeň
11. FU Kopřivnice, Kopřivnice
12. FC Piccolo Černá Hora, Blansko
13. www.odbilla.cz, Jihlava
14. FC Spešov, Blansko
15. JZD Černá Hora, Blansko
16. Galacticos Praha
17. RaKol Brno, Brno
18. 11 PROMILE, Litomyšl
19. Los Notoricos Bořitov, Blansko
20. SC Gunners Přerov, Přerov
21. Beers United, Brno
22. Jets From Slovan Pardubice
23. FC MOP Brno, Brno
24. Internazionale, Přerov

ženy
1. TJ Comfort Dobratice, Frýdek-Místek
2. Žabky Tršice, Olomouc
3. SFK Vrchovina, Ždár nad Sázavou
4. Zelenáči, Brno
5. Koťasy, Blansko
6. FC Nesyt Hodonín, Hodonín
7. Zamrzlé kopačky, Praha
8. Sokol Lažany, Blansko
9. TJ Kotouč Štranberk, Nový Jičín
10. Karlsberg L. F.C., Brno
11. Chemcomex Praha, Praha
12. Union Rokytnice, Rychnov n. K.
13. TJ Šumperk, Šumperk
14. SC Srbská Brno, Brno
15. Doubravice nad Svitavou, Blansko
16. SK Olympia Ráječko, Blansko
17. JAFA Protivín, Písek
18. SK Nusle, Praha
19. Lakýrky nočních klubů, Brno
20. FK Čechie Hrušovany, Chomutov
21. Sokol Drnovice, Blansko
22. SK Baník Libušín, Kladno
23. Promile tým Praha, Praha
24. Gunners Boskovice, Blansko

rozpis základní čászi – sobota 10. 7.
A1 – A2 8:30 FC Piccolo Černá Hora – Zmrzlina team Radiměř
B1 – B2 9:00 Los Notoricos Bořitov – 11 Promile
A1 – A3 9:30 FC Piccolo Černá Hora – www.odbilla.cz
B1 – B3 10:00 Los Notoricos Bořitov – RaKol Brno
A1 – A4 10:30 FC Piccolo Černá Hora – HSK Holešín
B1 – B4 11:00 Los Notoricos Bořitov – Zoufalej Chaos Dačice

Hřiště č. 3
C1 – C2 8:30 JZD Černá Hora – AC Haas
D1 – D2 9:00 Alcatraz Kuřim C.F. – Jets From Slovan Pardubice
C1 – C3 9:30 JZD Černá Hora – FSpS Brno
D1 – D3 10:00 Alcatraz Kuřim C.F. – FK Vrbátky
C1 – C4 10:30 JZD Černá Hora – Mičego Svratka
D1 – D4 11:00 Alcatraz Kuřim C.F. – SC Gunners Přerov

Hřiště č. 1
E1 – E2 11:30 FC Kvasar Černá Hora – FC MOPBrno
F1 – F2 12:00 FC White Brothers – 3P Bosonohy
E1 – E3 12:30 FC Kvasar Černá Hora – FU Kopřivnice
F1 – F3 13:00 FC White Brothers – Beers United
E1 – E4 13:30 FC Kvasar Černá Hora – Galacticos
F1 – F4 14:00 FC White Brothers – FC Spešov
A3 – A4 8:30 www.odbilla.cz – HSK Holešín
B3 – B4 9:00 RaKol Brno – Zoufalej Chaos Dačice
A2 – A4 9:30 Zmrzlina team Radiměř – HSK Holešín
B2 – B4 10:00 11 Promile – Zoufalej Chaos Dačice
A2 – A3 10:30 Zmrzlina team Radiměř – www.odbilla.cz
B2 – B3 11:00 11 Promile – RaKol Brno

Hřiště č. 4
C3 – C4 8:30 FSpS Brno – Mičego Svratka
D3 – D4 9:00 FK Vrbátky – SC Gunners Přerov
C2 – C4 9:30 AC Haas – Mičego Svratka
D2 – D4 10:00 Jets From Slovan Pardubice – SC Gunners Přerov
C2 – C3 10:30 AC Haas – FSpS Brno :
D2 – D3 11:00 Jets From Slovan Pardubice – FK Vrbátky

Hřiště č. 2
E3 – E4 11:30 FU Kopřivnice – Galacticos
F3 – F4 12:00 Beers United – FC Spešov
E2 – E4 12:30 FC MOPBrno – Galacticos
F2 – F4 13:00 3P Bosonohy – FC Spešov
E2 – E3 13:30 FC MOPBrno – FU Kopřivnice
F2 – F3 14:00 3P Bosonohy – Beers United

ženy
Hřiště č. 3

A1 – A2 11:30 Gunners Boskovice – Zamrzlé kopačky
B1 – B2 12:00 Koťasy – Chemcomex Praha
A1 – A3 12:30 Gunners Boskovice – Žabky Tršice
B1 – B3 13:00 Koťasy – SFK Vrchovina
A1 – A4 13:30 Gunners Boskovice – TJ Šumperk
B1 – B4 14:00 Koťasy – Zelenáči

Hřiště č. 1

C1 – C2 14:30 Sokol Lažany – SK Nusle
D1 – D2 15:00 FC Nesyt Hodonín – SK Olympia Ráječko
C1 – C3 15:30 Sokol Lažany – Lakýrky nočních klubů
D1 – D3 16:00 FC Nesyt Hodonín – Promile team Praha
C1 – C4 16:30 Sokol Lažany – FK Čechie Hrušovany
D1 – D4 17:00 FC Nesyt Hodonín – Karlsberg L.F.C

Hřiště č. 3
E1 – E2 14:30 Doubravice nad Svitavou – SK Baník Libušín
F1 – F2 15:00 Sokol Drnovice – TJ Comfort Dobratice
E1 – E3 15:30 Doubravice nad Svitavou – TJ Kotouč Štramberk
F1 – F3 16:00 Sokol Drnovice – Union Rokytnice
E1 – E4 16:30 Doubravice nad Svitavou – SC Srbská Brno
F1 – F4 17:00 Sokol Drnovice – JAFA Protivín
A3 – A4 11:30 Žabky Tršice – TJ Šumperk
B3 – B4 12:00 SFK Vrchovina – Zelenáči
A2 – A4 12:30 Zamrzlé kopačky – TJ Šumperk
B2 – B4 13:00 Chemcomex Praha – Zelenáči
A2 – A3 13:30 Zamrzlé kopačky – Žabky Tršice
B2 – B3 14:00 Chemcomex Praha – SFK Vrchovina

Hřiště č. 2
C3 – C4 14:30 Lakýrky nočních klubů – FK Čechie Hrušovany
D3 – D4 15:00 Promile team Praha – Karlsberg L.F.C
C2 – C4 15:30 SK Nusle – FK Čechie Hrušovany
D2 – D4 16:00 SK Olympia Ráječko – Karlsberg L.F.C
C2 – C3 16:30 SK Nusle – Lakýrky nočních klubů
D2 – D3 17:00 SK Olympia Ráječko – Promile team Praha

Hřiště č. 4

E3 – E4 14:30 TJ Kotouč Štramberk – SC Srbská Brno
F3 – F4 15:00 Union Rokytnice – JAFA Protivín
E2 – E4 15:30 SK Baník Libušín – SC Srbská Brno
F2 – F4 16:00 TJ Comfort Dobratice – JAFA Protivín
E2 – E3 16:30 SK Baník Libušín – TJ Kotouč Štramberk
F2 – F3 17:00 TJ Comfort Dobratice – Union Rokytnice