Olešnice - Kunštát 2:3 (2:2) Janča Dušan, Plíhal Martin - Musil, Šmerda Jaroslav, Šváb Pavel; ČK: Hruška (K)
Olešnici se derby nepovedlo. Dvakrát dotahovala vedení Kunštátu, na třetí gól už nedokázala zareagovat. „Doufali jsme v bod, odjeli jsme se třemi,“ pochvaloval si výsledek trenér Kunštátu Petr Loukota. Po remízovém poločase rozhodl gól ze sedmdesáté minuty, kdy se po rohu trefil hlavou Musil- „Byla to ukázkově předvedená nacvičená akce,“ pochvaloval si Loukota.
Kunštát dohrával bez vyloučeného Hrušky, ani to však domácím nepomohlo k bodu. „Soupeř ke konci kouskoval hru, nedokázali jsme se už dostat do tempa,“ povzdechl si trenér Olešnice Milan Peša. Jeho tým už s Kunštátem nevyhrál třetí mistrovský zápas v řadě.

Medlánky – Lipovec 1:0 (0:0)
Fotbalisté Lipovce jeli k svému prvnímu zápasu do Medlánek, které ještě loni hrály I. A třídu. Rozhodující gól inkasovali až v nastavení. „Zápas byl vyrovnaný, větší šance jsme měli dokonce my,“ řekl sekretář lipoveckého klubu Jiří Janča. Lipovečtí museli poslední půlhodinu dohrávat v deseti. „Vyloučení Horáčka bylo oprávněné, útočník by šel sám na bránu,“ dodal Janča.

Černá Hora – Bohdalice 1:1 (0:1), Klepáček
Černá Hora na úvod remizovala s Bohdalicemi. Ve dvaatřicáté minutě se ocitl ve velkém vápně nikým nehlídaný Novotný a nekompromisní střelou k tyči otevřel skóre. „Ve druhém poločase jsme se nemohli prosadit, hosté navíc hrozili brejky,“ řekl vedoucí mužstva Černé Hory Květoslav Kopecký. Domácím se povedlo zachránit alespoň remízu až v devadesáté minutě. Standardku poslal do vápna brankář Trávníček a po sérii soubojů se trefil Klepáček.