MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Hodonín – Blansko (pátek, 17.30), Rosice – Hlučín (pátek, 18.00)

DIVIZE D

Líšeň B – Ždírec nad Doubravou (sobota, 11.00), Zbrojovka Brno B – Polná (neděle, 10.15), Lanžhot – Břeclav (neděle, 17.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Krumvíř – Ratíškovice (pátek, 17.30), Bystrc – Sparta Brno (pátek, 18.00), Kuřim – Boskovice-Letovice (sobota, 10.15), Svratka Brno – Pohořelice (sobota, 11.00), Rousínov – Mutěnice (sobota, 13.00), Lednice – Moravská Slavia (sobota, 17.00), Bosonohy – Ráječko (sobota, 17.30), Rajhradice – Kunštát (neděle, 17.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA A

Slovan Brno – Ivančice (sobota, 10.30), Rájec-Jestřebí – Kohoutovice (sobota, 13.00), Zastávka – Vojkovice, Slatina – Dobšice (oba sobota, 14.30), Soběšice – Tišnov (sobota, 15.00), Rajhrad – Moravský Krumlov, Žebětín – Vilémovice (oba sobota, 17.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA B

Troubsko – Vyškov B (sobota, 10.30), Želešice – Vnorovy (sobota, 14.00), Podolí – Velké Pavlovice (sobota, 15.00), Veselí nad Moravou – Nikolčice, Rohatec – Dubňany, Šlapanice – Hroznová Lhota (vše sobota, 17.00), Kozojídky – Valtice (sobota, 17.30)

Bzenečtí fotbalisté (v zeleném) porazili 4:0 Rýmařov.
Odložený zápas Bzenec nerozhodil. V Rýmařově jasně dominoval a je druhý

I. B TŘÍDA SKUPINA A

FKD – Křenovice, Tuřany – Lelekovice (oba sobota, 10.30), Čebín – Lokomotiva Brno Horní Heršpice, Svratka Brno B – Medlánky (oba sobota, 14.00), Bohdalice – Cetkovice (sobota, 16.00), Babice nad Svitavou – Rudice (sobota, 17.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Zbraslav – Višňové (pátek, 18.00), Miroslav – Újezd u Brna (sobota, 14.00), Ořechov – Střelice (sobota, 17.30), Jevišovice-Mikulovice – Přímětice (sobota, 17.30), Slovan Rosice B – Znojmo, Novosedly – Šatov, Židenice – Oslavany (vše neděle, 17.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA C

Velké Bílovice – Moravská Nová Ves (pátek, 18.00), Kostice – Ždánice (sobota, 10.15), Velké Němčice – Tvrdonice (sobota, 16.30), Kyjov – Strážnice, Šardice – Svatobořice-Mistřín (oba sobota, 17.00), Ratíškovice B – Blatnice pod Svatým Antonínkem (sobota, 17.30), Uhřice – Milotice (neděle, 16.30)

V dohrávce 23. kola I. A třídy, sk. B remizoval Vyškov B s Nikolčicemi 1:1.
Béčko Vyškova v dohrávce remizovalo s Nikolčicemi. Už testuje dorostence

OKRESNÍ PŘEBOR – BLANSKO

Bořitov – Drnovice (pátek, 17.30 – dohrávka 26. kola), Vysočany - Šošůvka – Ostrov (pátek, 18.00), Jedovnice – Doubravice (sobota, 10.00), Skalice – Lipůvka (sobota, 15.00), Knínice – Bořitov (sobota, 16.00), Olešnice – Boskovice-Letovice B, Sloup – Lipovec (oba sobota, 16.30)

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNO

Bílovice nad Svitavou – Obřany, Jundrov – Řícmanice (oba sobota, 16.30), Soběšice B – Bystrc B, Slovan Brno B – Medlánky B (oba sobota, 17.30), Start Brno B – Moravská Slavia Brno B, Chrlice – Řečkovice (oba neděle, 17.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BRNĚNSKO

Moravské Knínice – Pozořice (sobota, 10.30), Blučina – Židlochovice (sobota, 15.00), Blažovice – Dolní Kounice (sobota, 15.30) Ivančice B – Hrušovany u Brna (sobota, 16.00), Měnín – Ochoz u Brna (sobota, 17.30), Veverská Bítýška – Modřice, Zbýšov – Kupařovice (oba neděle, 17.00)

Tišnovští fotbalisté (v bílomodrém) po vítězství nad Vilémovicemi 4:1 oslavili postup do krajského přeboru.
Tišnovská cesta vzhůru: nové kabiny i osvětlení. Lídrovi vyšla sázka na mládež

OKRESNÍ PŘEBOR – BŘECLAVSKO

Přibice – Moravský Žižkov (sobota, 14.00), Nosislav – Velké Pavlovice B/Starovičky (sobota, 16.00), Křepice – Hustopeče (neděle, 14.30), Charvátská Nová Ves – Hlohovec, Přítluky/Lednice B – Kobylí, Bořetice – Mikulov, Ivaň – Podivín (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – HODONÍNSKO

Hroznová Lhota B – Vlkoš (pátek, 17.00), Dubňany B – Radějov (sobota, 13.30), Vracov – Kněždub (sobota, 16.00), Dambořice – Zarazice, Petrov – Velká nad Veličkou (oba sobota, 16.30) Starý Poddvorov – Násedlovice (sobota, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – VYŠKOVSKO

Křižanovice – Rousínov B (pátek, 18.00), Švábenice – Hoštice-Heroltice (sobota, 14.00), Pačlavice-Dětkovice – Letonice (sobota, 16.00), Slavkov u Brna – Brankovice (sobota, 17.30), Kobeřice – Otnice (neděle, 14.00), Pustiměř – Slavíkovice (neděle, 17.00)

Spolek Žijeme hrou se v rámci oslav desátého výročí své existence představil na sobotní akci Lysice se baví.
VIDEO: Žijeme hrou slaví. Unikátní projekt už vychovává hráče i pro Zbrojovku

OKRESNÍ PŘEBOR – ZNOJEMSKO

Tasovice B – Prosiměřice, Vrbovec-Dyjákovičky – Božice, Šanov – Práče (vše sobota, 17.00), Dobšice B – Hrádek (neděle, 10.15), Horní Kounice – Únanov (neděle, 13.00), Suchohrdly – Moravský Krumlov B, Blížkovice – Rakšice (oba neděle, 17.00)