FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vyškov – Varnsdorf (sobota, 10.15), Zbrojovka Brno – Opava (sobota, 18.00)

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Hodonín – Rosice (sobota, 16.00), Znojmo – Blansko (neděle, 15.00)

DIVIZE D

Břeclav – Havlíčkův Brod (sobota, 10.15), Zbrojovka Brno B – Žďár nad Sázavou (neděle, 10.15), Lanžhot– Velká Bíteš, Líšeň B – Humpolec, Tasovice – Vrchovina Nové Město (vše neděle, 16.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Sparta Brno – Moravská Slavia Brno (sobota, 10.15), Svratka Brno – Bosonohy, Pohořelice – Ratíškovice (oba sobota, 10.30), Boskovice-Letovice – Ráječko, Rousínov – Krumvíř, Bystrc – Rajhradice, Kuřim – Lednice (vše sobota, 16.30), Mutěnice – Kunštát (neděle, 16.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA A

Slovan Brno – Rajhrad, Kohoutovice – Moravský Krumlov (oba sobota, 10.30), Ivančice – Dobšice, Žebětín – Soběšice, Vilémovice – Vojkovice (vše sobota, 16.30), Slatina – Tišnov (neděle, 15.00), Rájec-Jestřebí – Zastávka (neděle, 16.30)

Fotbalisté Šardic (ve žlutém) podlehli 0:1 Velkých Bílovicím.
Šardice před bitvou jara padly v Bílovicích. Kyselku čeká vyšší trest, tuší kouč

I. A TŘÍDA SKUPINA B

Veselí nad Moravou – Valtice, Šlapanice – Želešice (oba sobota, 16.30), Kozojídky – Troubsko, Vyškov B – Vnorovy (oba neděle, 10.00), Hroznová Lhota – Velké Pavlovice, Dubňany – Nikolčice, Rohatec – Podolí (vše neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA A

Blansko B – FKD (sobota, 10.00), Tuřany – Čebín (sobota, 10.30), Svratka Brno B – Křenovice (sobota, 14.00), Medlánky – Cetkovice, Babice nad Svitavou – Bohdalice (oba sobota, 16.30), Rudice – Lokomotiva Brno Horní Heršpice, Lelekovice – Kunštát B (oba neděle, 16.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Oslavany – Znojmo (sobota, 14.00), Novosedly – Jevišovice-Mikulovice, Zbraslav – Rosice B (oba sobota, 16.30), Miroslav – Ořechov (neděle, 14.30), Višňové – Přímětice, Šatov – Újezd u Brna, Židenice – Střelice (vše neděle, 16.30)

I. A třída, sk. B: Kozojídky - Vyškov B 0:5.
Rezerva MFK Vyškov skolila lídra z Kozojídek. U nich a pěti góly

I. B TŘÍDA SKUPINA C

Velké Bílovice – Uhřice, Šardice – Kyjov (oba sobota, 16.30), Kostice – Velké Němčice, Ratíškovice B – Milotice, Blatnice pod Svatým Antonínkem – Tvrdonice, Ždánice – Strážnice, Svatobořice-Mistřín – Moravská Nová Ves (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BLANENSKO

Vysočany-Šošůvka – Boskovice Letovice B, Jedovnice – Sloup, Bořitov – Lipovec (vše sobota, 16.30), Doubravice – Ostrov, Knínice – Skalice, Drnovice – Olešnice, Černá Hora – Lipůvka (vše neděle, 16.30)

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNO

Jundrov – Soběšice B, Slovan Brno B – Bílovice nad Svitavou (oba sobota, 16.30), Řícmanice – Moravská Slavia Brno B (neděle, 16.00), Obřany – Řečkovice, MCV – Chrlice, Svratka Brno C – Start Brno B, Medlánky B – Bystrc B (vše neděle, 16.30)

I díky hattricku Jakuba Urbánka Olomučany doma porazily Vísky 4:0.
Díky hattricku Urbánek nepřišel o číslo 10. Olomučany nakopl i hit o hajném

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNĚNSKO

Kupařovice – Hrušovany u Brna (sobota, 10.45), Blučina – Pozořice, Židlochovice – Modřice (oba sobota, 16.30), Dolní Kounice – Ochoz u Brna, Měnín – Moravské Knínice, Blažovice – Ivančice B, Zbýšov – Veverská Bítýška (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BŘECLAVSKO

Přibice – Přítluky/Lednice B (sobota, 14.00), Podivín – Mikulov (sobota, 16.30), Křepice – Hlohovec (neděle, 14.30), Moravský Žižkov – Velké Pavlovice B/Starovičky (neděle, 16.00), Hustopeče – Kobylí, Bořetice – Charvátská Nová Ves, Ivaň – Nosislav (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – HODONÍNSKO

Vlkoš – Bzenec B, Vracov – Násedlovice, Hroznová Lhota B – Radějov (vše sobota, 16.30), Velká nad Veličkou – Zarazice, Kněždub – Bukovany, Dambořice – Starý Poddvorov, Petrov – Dubňany B (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – VYŠKOVSKO

Pačlavice-Dětkovice (sobota 16.00), Švábenice – Brankovice, Křižanovice – Kobeřice (oba sobota, 16.30), Slavíkovice – Rousínov B (neděle, 14.00), Letonice – Lysovice, Otnice – Hoštice-Heroltice, Pustiměř – Komořany (vše neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – ZNOJEMSKO

Rakšice – Hrádek (sobota, 13.30), Horní Kounice – Vrbovec-Dyjákovičky, Šanov – Prosiměřice, Únanov – Moravský Krumlov B (vše sobota, 16.30), Dobšice B – Tasovice B (neděle, 10.15), Blížkovice – Suchohrdly, Práče – Božice (oba neděle, 16.30)