MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Blansko – Frýdek-Místek (pátek, 17.00), Start Brno – Uničov (pátek, 18.00), Bohunice – Karviná B (sobota, 10.15), Znojmo – Frýdlant (sobota, 17.00)

DIVIZE D

Břeclav – Líšeň B (sobota, 10.15)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Sparta Brno – Pohořelice (sobota, 10.15), Bosonohy – Lednice (sobota, 10.30), Mutěnice – Svratka Brno (sobota, 17.00), Ratíškovice – Rajhradice, Krumvíř – Boskovice-Letovice, Moravská Slavia Brno – Bystrc (vše sobota, 17.30), Kunštát – Kuřim (neděle, 17.00), Ráječko – Rousínov (neděle, 17.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA A

Kohoutovice – Žebětín (sobota, 10.30), Soběšice – Zastávka (sobota, 11.00), Moravský Krumlov – Slatina, Vojkovice – Rajhrad (oba sobota, 17.00), Dobšice – Slovan Brno (neděle, 10.15), Tišnov – Vilémovice, Ivančice – Rájec-Jestřebí (oba neděle, 17.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA B

Troubsko – Dubňany (pátek, 18.00 – dohrávka 25. kola), Valtice – Vyškov B (sobota, 15.30), Vnorovy – Podolí (sobota, 17.30), Kozojídky – Želešice (neděle, 10.00), Dubňany – Šlapanice (neděle, 13.30), Hroznová Lhota – Troubsko (neděle, 16.30), Velké Pavlovice – Veselí nad Moravou (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA SKUPINA A

Lokomotiva Brno Horní Heršpice – Blansko B (sobota, 14.00), Rudice – Svratka Brno B (sobota, 17.00), FKD – Medlánky (neděle, 10.30), Lelekovice – Babice nad Svitavou, Cetkovice – Čebín (oba neděle, 17.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Ořechov – Oslavany, Přímětice – Miroslav (oba sobota, 17.30), Višňové – Židenice (neděle, 17.00), Šatov – Zbraslav, Újezd u Brna – Novosedly, FK Znojmo – Jevišovice-Mikulovice, Střelice – Rosice B (vše neděle, 17.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA C

Moravská Nová Ves – Šardice (sobota, 17.00), Uhřice – Blatnice pod Svatým Antonínkem, Ždánice – Ratíškovice B, Svatobořice-Mistřín – Kostice, Strážnice – Velké Bílovice, Milotice – Velké Němčice (vše neděle, 16.30) Tvrdonice – Kyjov (neděle, 17.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BLANENSKO

Drnovice – Doubravice (pátek, 17.30 – dohrávka 25. kola), Ostrov – Jedovnice (sobota, 14.00), Doubravice – Knínice, Lipůvka – Sloup (oba neděle, 16.30), Boskovice-Letovice B – Černá Hora, Lipovec – Vysočany - Šošůvka, Olešnice – Skalice (vše neděle, 17.00)

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNO

Soběšice B – Medlánky B (sobota, 13.30), Řečkovice – Slovan Brno B (neděle, 14.45), Řícmanice – Svratka Brno C (neděle, 16.00), Moravská Slavia Brno B – Jundrov (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – BRNĚNSKO

Kupařovice – Blučina (sobota, 10.45), Dolní Kounice – Zbýšov, Hrušovany u Brna – Měnín (oba sobota, 17.00), Moravské Knínice – Židlochovice (neděle, 10.30), Modřice – Ivančice B, Pozořice – Veverská Bítýška, Ochoz u Brna – Blažovice (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – BŘECLAVSKO

Hlohovec – Přítluky/Lednice B (sobota, 10.00), Velké Pavlovice B/Starovičky – Bořetice (sobota, 16.30), Charvátská Nová Ves – Hustopeče, Podivín – Přibice (oba sobota, 17.00), Moravský Žižkov – Křepice (neděle, 16.00), Mikulov – Ivaň, Kobylí – Nosislav (oba neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – HODONÍNSKO

Bzenec B – Bukovany (pátek, 16.30 – dohrávka 14. kola), Hroznová Lhota B – Vracov (sobota, 16.30), Radějov – Dambořice (neděle, 15.00), Násedlovice – Bzenec B (neděle, 16.30), Zarazice – Petrov (neděle, 17.00), Bukovany – Dubňany B, Velká nad Veličkou – Vlkoš (oba neděle, 17.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – VYŠKOVSKO

Lysovice – Křižanovice (sobota, 14.30), Brankovice – Komořany (sobota, 16.00), Rousínov B – Pustiměř (sobota, 17.30), Slavíkovice – Pačlavice-Dětkovice (neděle, 14.00), Kobeřice – Švábenice (neděle, 16.00), Letonice – Hoštice-Heroltice, Otnice – Slavkov u Brna (oba neděle, 16.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – ZNOJEMSKO

Rakšice – Horní Kounice (sobota, 16.00), Tasovice B – Práče (sobota, 17.00), Božice – Suchohrdly (neděle, 14.00), Prosiměřice – Vrbovec-Dyjákovičky (neděle, 15.00), Únanov – Šanov, Hrádek – Blížkovice, Moravský Krumlov B – Dobšice B (vše neděle, 17.00)