FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Líšeň – Chrudim (sobota, 17.00)

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA

Rosice – Zlínsko, Hodonín – Bohunice (oba sobota, 17.00)

DIVIZE D

Zbrojovka Brno B – Nové Město na Moravě (neděle, 10.15), Lanžhot – Polná, Líšeň B – Havlíčkův Brod, Tasovice – Břeclav (vše neděle, 17.00)

DIVIZE E

Bzenec – HFK Olomouc (sobota, 13.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR

Lednice – Krumvíř (pátek, 18.00), Kuřim – Moravská Slavia (sobota, 10.15), Pohořelice – Mutěnice (sobota, 10.30), Svratka Brno – Kunštát (sobota, 11.00), Bystrc – Ráječko, Rousínov – Ratíškovice, Boskovice-Letovice – Sparta Brno (vše sobota, 17.30), Rajhradice – Bosonohy (neděle, 17.30)

I. A TŘÍDA SKUPINA A

Slatina – Vojkovice (pátek, 17.30), Slovan Brno – Moravský Krumlov (sobota, 11.30), Rájec-Jestřebí – Dobšice (sobota, 15.00), Zastávka – Tišnov, Rajhrad – Soběšice, Žebětín – Ivančice (vše sobota, 17.30), Vilémovice – Kohoutovice (neděle, 17.30)

Šatovští fotbalisté (v zeleném) zvládli domácí šlágr s Oslavany a tři kola před koncem vévodí B skupině I. B třídy. Ilustrační foto.
Obří krok k postupu, Šatov zvládl zápas jara. Ještě ale není konec, varuje kouč

I. A TŘÍDA SKUPINA B

Veselí nad Moravou – Vnorovy (sobota, 16.30), Šlapanice – Nikolčice, Troubsko – Dubňany (oba sobota, 17.00), Želešice – Valtice (sobota, 17.30), Kozojídky – Podolí, Vyškov B – Hroznová Lhota (oba neděle, 10.00), Rohatec – Velké Pavlovice (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA SKUPINA A

Tuřany – Lokomotiva Brno Horní Heršpice (sobota, 10.30), Svratka Brno B – Lelekovice (sobota, 14.00), Medlánky – Rudice (sobota, 16.30), Bohdalice – FKD (sobota, 17.30), Blansko B – Cetkovice (neděle, 10.00), Čebín – Křenovice (neděle, 17.00), Babice nad Svitavou – Kunštát B (neděle, 17.30)

I. B TŘÍDA SKUPINA B

Jevišovice-Mikulovice – Střelice, Novosedly – Přímětice, Zbraslav – Újezd u Brna (vše sobota, 17.30), Miroslav – FK Znojmo (neděle, 14.30), Slovan Rosice B – Ořechov, Židenice – Šatov, Oslavany – Višňové (vše neděle, 17.30)

Šimona Šumbera (na snímku vpravo) zajistil výhru Startu doma proti Hlučínu.
Start utnul prokletí: Změna kouče je impulz, pomohl návrat, říká hrdina

I. B TŘÍDA SKUPINA C

Kyjov – Milotice (sobota, 14.00), Šardice – Strážnice, Blatnice pod Svatým Antonínkem – Ždánice (oba sobota, 17.30), Velké Němčice – Uhřice (neděle, 16.30), Velké Bílovice – Tvrdonice, Kostice – Moravská Nová Ves, Ratíškovice B – Svatobořice-Mistřín (vše neděle, 17.30)

OKRESNÍ PŘEBOR – BLANENSKO

Drnovice – Doubravice (sobota, 15.00), Černá Hora – Bořitov (sobota, 17.00), Sloup – Olešnice (neděle, 16.30), Skalice – Boskovice-Letovice B, Vysočany - Šošůvka – Lipůvka (oba neděle, 17.00), Jedovnice – Lipovec, Knínice – Ostrov (oba neděle, 17.30)

MĚSTSKÝ PŘEBOR – BRNO

Chrlice – Soběšice B, Slovan Brno B – Moravská Slavia Brno B (oba sobota, 17.00), Bílovice nad Svitavou – Start Brno B (neděle, 11.00), Jundrov – Bystrc B, MCV – Řečkovice, Svratka Brno C – Obřany, Medlánky B – Řícmanice (vše neděle, 17.00)

Líšeňské fotbalistky (v modrobílém) podlehly ve druhé lize sparťanské rezervě 0:6.
FOTO: Na Spartu líšeňské fotbalistky nestačily. Stále však chtějí do top trojky

OKRESNÍ PŘEBOR – BRNĚNSKO

Blučina – Dolní Kounice, Židlochovice – Kupařovice (oba sobota, 17.00), Měnín – Modřice (neděle, 16.30), Veverská Bítýška – Moravské Knínice, Ivančice B – Pozořice, Blažovice – Hrušovany u Brna, Zbýšov – Ochoz u Brna (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – BŘECLAVSKO

Přibice – Mikulov (sobota, 17.00), Křepice – Podivín (neděle, 14.30), Přítluky/Lednice B – Charvátská Nová Ves, Nosislav – Hlohovec, Bořetice – Kobylí, Ivaň – Velké Pavlovice B/Starovičky, Hustopeče – Moravský Žižkov (vše neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – HODONÍNSKO

Vlkoš – Zarazice, Vracov – Velká nad Veličkou (oba sobota, 17.30), Dambořice – Bukovany, Kněždub – Hroznová Lhota B (oba neděle, 16.30), Dubňany B – Násedlovice, Petrov – Radějov (oba neděle, 17.00), Bzenec B – Starý Poddvorov (neděle, 17.30)

Fotbalisté Veselí nad Moravou (v modrém) porazili 3:1 Kozojídky.
Kozojídky sestřelil Kosíř. Hroznovka už si to pohlídá, tvrdí Hrotek i Dekař

OKRESNÍ PŘEBOR – VYŠKOVSKO

Švábenice – Letonice (sobota, 14.30), Pačlavice-Dětkovice Rousínov B (sobota, 16.00) Slavkov u Brna – Kobeřice (sobota, 16.30), Komořany – Otnice (neděle, 14.45), Křižanovice – Brankovice, Slavíkovice – Hoštice-Heroltice (oba neděle, 16.30), Pustiměř – Lysovice (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – ZNOJEMSKO

Horní Kounice – Hrádek, Práče – Únanov (oba sobota, 17.00), Dobšice B – Božice (neděle, 10.15), Vrbovec-Dyjákovičky – Tasovice B, Suchohrdly – Prosiměřice, Blížkovice – Moravský Krumlov B, Šanov – Rakšice (vše neděle, 17.00)