Vyhráli jste o gól, ale ve druhém poločase to zavánělo srovnáním.

Zavánělo to srovnáním i zvýšením náskoku. Těsně před brankou jsme tam měli asi dvě stoprocentní příležitosti. A takový fotbal někdy je, výsledek není vždycky jednoznačný.

Nakonec jste si poradili, hráči už náskok udrželi.

Jsem rád, že to kluci zvládli. Po kontaktním gólu se hraje hodně špatně, protože se kluci bojí vyrovnávací branky. Snažili se neudělat chybu a to se jim povedlo.

Co jste říkal na neproměněnou penaltu Bubeníčka?

Neproměněná penalta je neproměněná penalta. Minulý týden ji dal, teď ne. K tomu není co dodat, to je normální.

Překvapila vás Kuřim svojí hrou? Podle tabulky je to nejhorší tým přeboru.

Kuřim má velice kvalitního trenéra, který je můj kamarád. S tím, jak hrají, určitě nepatří na poslední místo. Oni ty body budou sbírat a já jim přeju, aby jich měli co nejvíc.

Vypadá to, že po třech zápasech už všechny hráče znáte, volal jste na ně jmény…

Spíš po dvou zápasech, v tom středečním poháru nastoupilo dost náhradníků. Myslím si, že už je všechny znám, dokážu je pojmenovat, což je vždycky důležité.

Kdo vás zatím zaujal?

Stěžejním a velice dobrým hráčem je Kuba Šplíchal, velice nepříjemný pro soupeře je i Doležel. Máme vesměs mladé mužstvo, někomu se bude dařit víc, někomu míň, ale je vidět, že ta práce s mládeží tady byla velice kvalitní.

V bráně zaskakuje osmnáctiletý Filip Němec. V zápase zachytal suverénně, co říkáte na jeho výkon?

Každý viděl, že Filip odchytal výborný zápas tentokrát i minule v Mutěnicích. Ten gól určitě nebyl jeho. Dostal šanci a tu zatím výborně využívá. A minule v poháru za nás chytal ještě mladší Šmerda, to jen potvrzuje ta slova o práci s mládeží.

Jak to vypadá s brankářskou jedničkou Juranem?

Juran má sešitou nohu, takže tenhle týden ještě nenastoupí. Teprve mu vyndají stehy. U brankáře je to něco jiného než u hráče, ale myslím, že tenhle týden ještě nebude. I když bych se rád spletl.