Hosté nastoupili s velkým nadhledem, jakoby si byli svojí věcí jistí. Mírnou převahu domácích moc nebrali na vědomí, ale zasloužené vedení Boskovic už museli. To kombinační akci zakončil Jan Stara dorážkou k tyči. Zřejmě ještě v euforii z vedení nepokryla domácí defenzíva ve svém pokutovém území Lukáše Čambala, a ten vyrovnal.

Po přestávce byli jako první blíž gólu zase domácí. Antonín Preč trefil tyč za již překonaným gólmanem hostů Rudolfem Bartalem. Důležitý moment přišel v 65. minutě. Autor lanžhotského gólu Čambal dostal žlutou kartu za filmování penaltového faulu, a protože v prvním poločase už stejnou barvu viděl za hrubý zákrok, musel pod sprchy. Oslabení hostům paradoxně pomohlo. Upustili od svého „profesorského“ fotbalu a po jednoduchých kombinacích si vytvářeli nebezpečné situace.

Boskovice ale už remízu uhájily. „Je to pro mě záhada, proč nemůžeme takhle hrát každé utkání. To bychom se pohybovali na špici krajského přeboru. Při troše štěstí jsme Lanžhot mohli i porazit. Rozhodně si myslím, že se na to dalo koukat,“ komentoval utkání Jan Havlíček, hrající asistent trenéra Milana Stryi.

FC Boskovice - Sokol Lanžhot 1:1
Poločas: 1:1. Branky: 29. Stara – 33. Čambal. Rozhodčí: Marinč – Chabiča, Hudec. DS: Hulcký. ŽK: Černý, Martínek – Čambal (2). ČK: 65. Čambal. Diváků: 135.
Boskovice: Klimeš – Preč, Václavek, Dračka, Černý – Martínek, Daněk, Müller (88. Fegura), Stara (85. Fiala) – Havlíček (90. Pokorný), Novák (78. Hlaváček).

Zápas Superligy malého fotbalu Blanensko - Jihlava.