Vítěz minulého kola Milan Štrajt z Ostrova a Zdeněk Bilík z Blanska měli natipovaný i stejný počet branek. Čtyřiačtyřicet. O vítězi tak musel opět rozhodnout los, při kterém měl více štěstí Milan Štrajt. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na něj čekají drobné věcné ceny. Na čele soutěže dále zůstává Emil Zuzák z Blanska s čtyřiapadesáti body.

Tipliga výsledky zápasů 4. kola

1. IE Znojmo – Boskovice 0:1 2
2. Sp. Brno – Ráječko 0:3 2
3. Mutěnice – Blansko 0:2 2
4. Rájec-Jestřebí – Bořitov 1:3 2
5. Kunštát – Líšeň B 2:1 1
6. Blansko B – Soběšice 3:2 1
7. Černá Hora – Ivanovice 3:2 1
8. Jedovnice – Kotvrdovice 5:2 1
9. Vranová – Voděrady 10:3 1
10. Lažánky – Ráječko B 1:4 2

Supertrefa: 48

Výsledky 4. kola Tipligy

1. místo BL0091 Štrajt Milan, Ostrov 17 bodů, Supertrefa 44 (48)

BL0096 Bilík Zdeněk Blansko 17
BL0073 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 14
BL0048 Zuzák Emil, Blansko 14
BL0063 Bednář Miroslav, Voděrady 11
BL0046 Dostal Štefan, Blansko 11
BL0095 Dvořák Petr, Blansko 11
BL0077 Dvořák Voloďka, Blansko 11
BL0010 Flek Zdeněk, Vysočany 11
BL0056 Hlaváček Vojtěch, Blansko 11
BL0081 Jokeš Jan, Svitávka 11
BL0017 Nečas Michal, Lipovec 11
BL0103 Nečasová Veronika, Holešín 11
BL0005 Němcová Marie, Ráječko 11
BL0084 Pavlíček Richard, Petrovice 11
BL0110 Pernica Karel, Rudice 11
BL0065 Radiměřský Jan, Lysice 11
BL0042 Svánovský Břetislav, Lipůvka 11
BL0024 Ševčík Josef, Ráječko 11
BL0002 Škaroupka Jiří, Ráječko 11
BL0023 Škaroupka Martin, Olomučany 11
BL0041 Štrof Bedřich, Blansko 11
BL0050 Vašinová Žofie, Bzenec 11
BL0118 Bábindeli Dušan, Blansko 8
BL0128 Blažek Jan, Ráječko 8
BL0098 Bohatec Ladislav, Letovice 8
BL0114 Dobrovský Radek, Blansko 8
BL0021 Hloušek Zdeněk, Lipovec 8
BL0100 Horák st. Zdeněk, Ostrov 8
BL0070 Hruška Luboš, Petrovice 8
BL0071 Hrušková Vlasta, Petrovice 8
BL0093 Jirůšek František, Holešín 8
BL0006 Kala Stanislav, Vysočany 8
BL0102 Kocman Marian, Rudice 8
BL0015 Krejčí Jan, Kotvrdovice 8
BL0111 Kučera Milan, Vilémovice 8
BL0105 Kučerová Božena, Blansko 8
BL0078 Kuchař Jiří, Blansko 8
BL0076 Lakota Rudolf, Blansko 8
BL0030 Močička Ivan, Letovice 8
BL0029 Močičková Zdenka, Letovice 8
BL0011 Musil Miroslav, Křtiny 8
BL0127 Musil ml. Miroslav, Křtiny 8
BL0018 Mynařík Jiří, Blansko 8
BL0061 Nečas Antonín, Těchov 8
BL0016 Nečasová Hanna, Lipovec 8
BL0115 Neuman Petr, Adamov 8
BL0062 Pavlů II Tomáš, Spešov 8
BL0079 Pernica Marek, Jedovnice 8
BL0109 Pospíšil Jiří, Letovice 8
BL0031 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 8
BL0085 Svěrák Jan, Blansko 8
BL0033 Šenk Antonín, Blansko 8
BL0019 Škaroupková Lucie, Ráječko 8
BL0036 Šperka Květoslav, Blansko 8
BL0052 Ťoupek Karel, Blansko 8
BL0069 Vašíček Libor, Petrovice 8
BL0072 Vašíčková Marta, Petrovice 8
BL0113 Viška Roman, Letovice 8
BL0092 Zouhar Antonín, Senetářov 8
BL0067 Zouhar Marcel, Vysočany 8
BL0003 Červenka Štefan, Blansko 7
BL0089 Dvořáček Milan, Petrovice 5
BL0097 Flax Stanislav, Skalice 5
BL0129 Gotwaldová Romana, Podomí 5
BL0044 Hájek Petr, Lhota Rapotina 5
BL0026 Havlová Eva, Kunštát 5
BL0027 Havlová Lucie, Letovice 5
BL0125 Horáček Radek, Rájec-Jestřebí 5
BL0086 Hrdlička Jan, Blansko 5
BL0007 Janča Jiří, Lipovec 5
BL0040 Kolísek Lukáš, Ostrov 5
BL0038 Kolísek Petr, Ostrov 5
BL0045 Kučera Jan, Blansko 5
BL0014 Musil Petr, Křtiny 5
BL0004 Němec František, Ráječko 5
BL0083 Pacas Dobromil, Adamov 5
BL0008 Pavlů Tomáš, Boskovice 5
BL0059 Pavlů Jaroslav, Spešov 5
BL0099 Pernica Miroslav, Blansko 5
BL0108 Pokorný Petr, Blansko 5
BL0107 Pokorný Jan, Blansko 5
BL0020 Procházka Antonín, Adamov 5
BL0101 Procházková Ladislava, Adamov 5
BL0055 Reška Martin, Blansko 5
BL0106 Sedlák František, Úsobrno 5
BL0090 Skoták Jan, Veselice 5
BL0121 Souček Matěj, Blansko 5
BL0120 Souček Michal, Blansko 5
BL0122 Součková Jana, Blansko 5
BL0054 Stehlík David, Kotvrdovice 5
BL0032 Sychra Antonín, Boskovice 5
BL0001 Šoba Milan, Olomučany 5
BL0037 Šperková Emilie, Blansko 5
BL0035 Urbánek Jan, Vilémovice 5
BL0060 Vazovan Pavel, Blansko 5
BL0124 Veselý Jan, Adamov 5
BL0039 Vlach Michal, Vilémovice 5
BL0049 Všianský Karel, Blansko 5
BL0034 Zálešák Stanislav, Lipovec 5
BL0075 Zaoral Michal, Blansko 5
BL0064 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 5
BL0012 Gottwald Vojtěch, Kulířov 2
BL0025 Havel Radek, Kunštát 2
BL0119 Henek Roman, Blansko 2
BL0013 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 2
BL0094 Kala Jiří, Rájec-Jestřebí 2
BL0043 Kotlán Jaroslav, Těchov 2
BL0028 Močičková Iva, Letovice 2
BL0022 Nečas Pavel, Holešín 2
BL0074 Nečas II Pavel, Blansko 2
BL0009 Němec Jiří, Bořitov 2
BL0058 Opavský Bohumil, Blansko 2
BL0051 Pernica Josef, Blansko 2
BL0116 Petrů Ladislav, ysice 2
BL0117 Pliska Milan, Krásenkso 2
BL0057 Rychnovský Pavel, Skalice 2
BL0047 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 2
BL0053 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 2
BL0126 Ševčík II Josef, Podomí 2
BL0123 Šoba Pavel, Brno 2
BL0066 Veselý Milan, Boskovice 2
BL0104 Vomočilová Marie, Ráječko 2
BL0087 Pavlů Josef, Blansko 0
BL0088 Pavlů Dominik, Blansko 0
BL0068 Zouhar Miloš, Vysočany 0
BL0080 Zouhar Vojtěch, Lipovec 0
BL0082 Staňková Pavla, Svitávka –1
BL0112 Švéda Libor, Marianín –1

Průběžné pořadí po 4. kole Tipligy

1. místo

BL0048 Emil Zuzák, Blansko 54

2. místo

BL0017 Michal Nečas, Lipovec 45

3. místo

BL0077 Voloďka Dvořák, Blansko 42
BL0065 Jan Radiměřský, Lysice 42
BL0024 Josef Ševčík, Ráječko 42
BL0002 Jiří Škaroupka, Ráječko 42
BL0076 Rudolf Lakota, Blansko 42
BL0052 Karel Ťoupek, Blansko 42
BL0045 Jan Kučera, Blansko 42

10. místo

BL0091 Milan Štrajt, Ostrov 39
BL0063 Miroslav Bednář, Voděrady 39
BL0046 Štefan Dostal, Blansko 39
BL0018 Jiří Mynařík, Blansko 39
BL0032 Antonín Sychra, Boskovice 39

15. místo

BL0115 Petr Neuman, Adamov 37

16. místo

BL0096 Zdeněk Bilík, Blansko 36
BL0081 Jan Jokeš, Svitávka 36
BL0084 Richard Pavlíček, Petrovice 36
BL0085 Jan Svěrák, Blansko 36
BL0019 Lucie Škaroupková, Ráječko 36
BL0038 Petr Kolísek, Ostrov 36
BL0055 Martin Reška, Blansko 36
BL0090 Jan Skoták, Veselice 36
BL0001 Milan Šoba, Olomučany 36
BL0035 Jan Urbánek, Vilémovice 36

26. místo

BL0103 Veronika Nečasová, Holešín 34
BL0110 Karel Pernica, Rudice 34

28. místo

BL0010 Zdeněk Flek, Vysočany 33
BL0041 Bedřich Štrof, Blansko 33
BL0079 Marek Pernica, Jedovnice 33
BL0092 Antonín Zouhar, Senetářov 33
BL0067 Marcel Zouhar, Vysočany 33
BL0086 Jan Hrdlička, Blansko 33
BL0083 Dobromil Pacas, Adamov 33
BL0064 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 33

36. místo

BL0109 Jiří Pospíšil, Letovice 31

37. místo

BL0021 Zdeněk Hloušek, Lipovec 30
BL0015 Jan Krejčí, Kotvrdovice 30
BL0078 Jiří Kuchař, Blansko 30
BL0016 Hanna Nečasová, Lipovec 30
BL0069 Libor Vašíček, Petrovice 30
BL0044 Petr Hájek, Lhota Rapotina 30
BL0074 Pavel Nečas II, Blansko 30

44. místo

BL0118 Dušan Bábindeli, Blansko 28
BL0100 Zdeněk Horák st., Ostrov 28
BL0102 Marian Kocman, Rudice 28
BL0111 Milan Kučera, Vilémovice 28
BL0031 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 28
BL0101 Ladislava Procházková, Adamov 28

50. místo

BL0073 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 27
BL0056 Vojtěch Hlaváček, Blansko 27
BL0042 Břetislav Svánovský, Lipůvka 27
BL0023 Martin Škaroupka, Olomučany 27
BL0011 Miroslav Musil, Křtiny 27
BL0061 Antonín Nečas, Těchov 27
BL0036 Květoslav Šperka, Blansko 27
BL0020 Antonín Procházka, Adamov 27
BL0034 Stanislav Zálešák, Lipovec 27

59. místo

BL0014 Petr Musil, Křtiny 26

60. místo

BL0098 Ladislav Bohatec, Letovice 25
BL0113 Roman Viška, Letovice 25
BL0068 Miloš Zouhar, Vysočany 25

63. místo

BL0095 Petr Dvořák, Blansko 24
BL0005 Marie Němcová, Ráječko 24
BL0029 Zdenka Močičková, Letovice 24
BL0097 Stanislav Flax, Skalice 24
BL0059 Jaroslav Pavlů, Spešov 24
BL0060 Pavel Vazovan, Blansko 24
BL0039 Michal Vlach, Vilémovice 24

70. místo

BL0003 Štefan Červenka, Blansko 23
BL0049 Karel Všianský, Blansko 23

72. místo

BL0114 Radek Dobrovský, Blansko 22
BL0105 Božena Kučerová, Blansko 22
BL0108 Petr Pokorný, Blansko 22
BL0122 Jana Součková, Blansko 22
BL0116 Ladislav Petrů, Lysice 22

77. místo

BL0093 František Jirůšek, Holešín 21
BL0033 Antonín Šenk, Blansko 21
BL0007 Jiří Janča, Lipovec 21
BL0040 Lukáš Kolísek, Ostrov 21
BL0004 František Němec, Ráječko 21
BL0106 František Sedlák, Úsobrno 21
BL0094 Jiří Kala, Rájec-Jestřebí 21

84. místo

BL0006 Stanislav Kala, Vysočany 18
BL0062 Tomáš Pavlů II, Spešov 18
BL0072 Marta Vašíčková, Petrovice 18
BL0028 Iva Močičková, Letovice 18
BL0051 Josef Pernica, Blansko 18

89. místo

BL0107 Jan Pokorný, Blansko 16
BL0121 Matěj Souček, Blansko 16
BL0104 Marie Vomočilová, Ráječko 16

92. místo

BL0030 Ivan Močička, Letovice 15
BL0037 Emilie Šperková, Blansko 15
BL0012 Vojtěch Gottwald, Kulířov 15
BL0013 Zdeněk Horák ml., Ostrov 15
BL0057 Pavel Rychnovský, Skalice 15
BL0066 Milan Veselý, Boskovice 15

98. místo

BL0124 Jan Veselý, Adamov 14
BL0080 Vojtěch Zouhar, Lipovec 14

100. místo

BL0119 Roman Henek, Blansko 13

101. místo

BL0070 Luboš Hruška, Petrovice 12
BL0027 Lucie Havlová, Letovice 12
BL0054 David Stehlík, Kotvrdovice 12
BL0043 Jaroslav Kotlán, Těchov 12
BL0022 Pavel Nečas, Holešín 12
BL0009 Jiří Němec, Bořitov 12
BL0058 Bohumil Opavský, Blansko 12
BL0047 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 12
BL0053 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 12

110. místo

BL0125 Radek Horáček, Rájec-Jestřebí 11
BL0088 Dominik Pavlů, Blansko 11

112. místo

BL0099 Miroslav Pernica, Blansko 10
BL0120 Michal Souček, Blansko 10
BL0117 Milan Pliska, Krásenkso 10

115. místo

BL0050 Žofie Vašinová, Bzenec 9
BL0008 Tomáš Pavlů, Boskovice 9

117. místo

BL0128 Jan Blažek, Ráječko 8
BL0127 Miroslav Musil ml., Křtiny 8

119. místo

BL0112 Libor Švéda, Marianín 7

120. místo

BL0071 Vlasta Hrušková, Petrovice 6
BL0089 Milan Dvořáček, Petrovice 6
BL0075 Michal Zaoral, Blansko 6
BL0082 Pavla Staňková, Svitávka 6

124. místo

BL0129 Romana Gotwaldová, Podomí 5
BL0123 Pavel Šoba, Brno 5

126. místo

BL0026 Eva Havlová, Kunštát 3
BL0025 Radek Havel, Kunštát 3

128. místo

BL0126 Josef Ševčík II, Podomí 2

129. místo

BL0087 Josef Pavlů, Blansko –1