Ráječku zvedly sebevědomí poslední výhry, tým ze Znojemska přijel jednoznačně v roli outsidera. Podle toho vypadala i hra. „Nastoupili jsme tak, jak jsme skončili v posledních zápasech, zrychlenou kombinační hrou. Do 20. minuty jsme měli asi čtyři velké šance, už jsem měl obavy, že umřeme na šance, naštěstí jsme začali dávat branky," uvedl k prvnímu poločasu Bláha. Po rychlých brankách Mička a Vavříka to vypadalo na hladký průběh, přicházely další šance. V 34. minutě gólman vykopl jen k Vavříkovi, ten přihrál Martinovi Sehnalovi, který z těžkého úhlu jen překopnul pokutové území. Jenže hosté nezalezli. O dvě minuty později se Znojmo málem vrátilo do zápasu. Nejdřív gólman Bednář vytěsnil trestný kop, který s pomocí zdi mířil do brány, z následného rohu pak zlikvidoval šanci i tvrdou dorážku. Ještě před přestávkou se trefil do sítě Kuldan, ale Martin Sehnal byl už před tím v ofsjadu. „V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší, oni měli dvě šance," okomentoval první půli Bláha.

Hned ve druhé minutě druhého poločasu hosté přeci jen udeřili. Laxnost a chyby v obraně Ráječka potrestal Procházka, který se ocitl sám před Bednářem a v klidu si mohl vybrat, kam zakončí.

V 50. minutě vrátil pohodu domácímu týmu Martin Sehnal, z těžké pozice překonal Vítámváse. Ráječko po třetím gólu definitivně zlomilo odpor hostů a valilo se do dalších šancí. V 58. minutě Martin Sehnal sklepl míč do tutovky Mičkovi, ten ale napálil míč nad bránu. V další minutě zase střílel Líznar těsně vedle levé tyče. Pak ukázal svoji zkušenost Vítámvás, Mičko se snažil vysoko vyběhnutého gólmana přehodit, jenže ten míč odhlavičkoval, když nemohl hrát rukama.

V 71. minutě Inzert Expres útočil, ale přišel o míč, který vyvezl Daněk. Přes Vavříka se pak dostal k Martinovi Sehnalovi, který s přehledem zakončil. V další šanci mířil Štrajt těsně vedle tyče. V 78. minutě Ráječko rychle rozehrálo po odpískané ruce, Martin Sehnal se ocitl sám před Vítámvásem a završil hattrick. „Branka padla poté, co si hráč hodil balon a ten byl v pohybu. Každý to viděl, rozhodčí měl přerušit hru a nechat rozehrávku opakovat," zlobil se po zápase brankář Znojma Vítámvás.

Zbylé minuty už byly jen o tom, jestli Ráječko zvýší skóre. Ale všechny útoky dopadly podobně jako další Štrajtova střela vedle nebo sólojízda Mička zakončená nepřesně.

„Rozhodla nezodpovědnost. Ze začátku jsme drželi se soupeřem krok, ty první dvě branky, které jsme dostali, padly kvůli nedůslednému bránění, rozhodla chvilka nepozornosti, kdy jsme nechali soupeři metr nebo dva. O zápase rozhodl třetí gól Ráječka. Za stavu 2:1 jsme se mohli dostat na koně a se zápasem něco udělat, ten třetí gól nás srazil," vrátil se k utkání Vítámvás.

Příjemný závěr podzimu zažil Martin Sehnal, který už se dere zpátky mezi nejlepší kanonýry, kam většinu kariéry patřil. V neděli to dokázal hattrickem. „Spadlo to z nás a tým konečně začal hrát a bojovat," myslí si Sehnal. Škoda, že navrácenou formu Ráječka přeruší zimní pauza.