Budou probíhat během utkání a po něm předseda Řídící komise pro Moravu Pavel Nezval předá hráčům pohár pro vítěze divize. Nejen proto si vedení klubu, mužstva i hráči přejí velkou diváckou klusu. Výtěžek ze vstupného totiž bude předán Domovu Olga.

Samotné utkání nemusí být pro tým trenéra Zbyňka Zbořila jednoduché. Ten eviduje rekordní počet zraněných hráčů. Dlouhodobě „marodí“ Radek Mezlík, Michal Ordoš, Tomáš Feik, Dominik Urbančok, Daniel Přerovský a Ondrej Jakubov. V posledním utkání v Břeclavi nemohl pro nemoc nastoupit Mohamed Traore a aby všechno snad nebylo málo, musel Zbořil v průběhu zápasu třikrát střídat pro zranění.

Jako první nuceně opustil hřiště Jiří Tulaydan, krátce po něm Radek Souček a devět minut před koncem David Štrombach. Problematické tentokrát je „sáhnout“ do dorostu, protože ten v pátek odpoledne bude hrát o důležité body do Moravskoslezské ligy ve Frýdku-Místku. „Doufejme, že se nám někdo z kluků dá v týdnu dohromady,“ přeje si Zbořil.

I poslední domácí zápas blanenských fotbalistů změnil termín. S fanoušky se pro tento úspěšný ročník rozloučí už v úterý 4. června zápasem s Novými Sady (17.30). Původně se mělo hrát až 15. června.