Stejně jako Karel Pernica z Rudice. Oba soutěžící uvedli také shodnou Supertrefu 28 branek. V deseti vybraných zápasech jich padlo 26. O vítězi kola tak musel nakonec rozhodnout los. Na výherkyni čekají v redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, věcné ceny.

Výsledky zápasů 5. kola
1. Uničov – Blansko 2:1 1
2. Boskovice – Třebíč 0:2 2
3. Rájec – Mohelnice 3:0 1
4. M. Krumlov – Ráječko 3:0 1
5. Lipovec – Líšeň 1:1 0
6. Č. Hora – Olešnice 1:1 0
7. Boskovice B – Bořitov 3:2 1
8. Doubravice – Jedovnice 3:0 1
9. Ostrov – Šošůvka 0:1 2
10. Olomučany – Olešnice B 2:0 1

Branky: 26

Fortuna liga 5. kolo
1. místo - BL0034 Müllerová Pavla, Velké Opatovice 14 bodů,

BL0014 Pernica Karel, Rudice 14
BL0111 Bohatec Ladislav, Kladoruby 11
BL0029 Dub Jan, Blansko 11
BL0072 Dvořák Voloďka, Blansko 11
BL0007 Hlaváček Vojtěch, Blansko 11
BL0057 Nečasová Hanna, Lipovec 11
BL0013 Souček Jan, Rájec-Jestřebí 11
BL0052 Škaroupka Martin, Olomučany 11
BL0079 Šterc Karel, Blansko 11
BL0077 Bednář Miroslav, Voděrady 8
BL0065 Celá Veronika, Blansko 8
BL0024 Dvořáček Milan, Olomučany 8
BL0058 Gottwald Vojtěch, Kulířov 8
BL0040 Hájek Zbyněk, Letovice 8
BL0047 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 8
BL0054 Horák Zdeněk, Ostrov 8
BL0002 Hruška Luboš, Petrovice 8
BL0099 Jelínek Jiří, Ostrov 8
BL0021 Jokeš Jan, Svitávka 8
BL0049 Kolísek Petr, Ostrov 8
BL0109 Kučera Jan, Blansko 8
BL0036 Močička Ivan, Letovice 8
BL0053 Musil Miroslav, Křtiny 8
BL0069 Musil Alois, Žďár 8
BL0060 Musil Petr, Křtiny 8
BL0062 Nečas Michal, Lipovec 8
BL0059 Nečas II Pavel, Holešín 8
BL0005 Němec Jiří, Bořitov 8
BL0082 Opavský Bohumil, Blansko 8
BL0015 Pernica Vítězslav, Rudice 8
BL0098 Pokorný Jan, Blansko 8
BL0020 Reška Martin, Blansko 8
BL0016 Rychnovský Pavel, Skalice 8
BL0096 Sedlák František, Úsobrno 8
BL0019 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 8
BL0080 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 8
BL0108 Svánovský Břetislav, Lipůvka 8
BL0011 Ševčík Josef, Ráječko 8
BL0051 Škaroupková Lucie, Ráječko 8
BL0068 Štrajt Milan, Ostrov 8
BL0105 Trunda Josef, Adamov 8
BL0001 Vašek Jan, Šebetov 8
BL0061 Hájek Petr, Lhota Rapotina 5
BL0042 Havel Radek, Kunštát 5
BL0039 Havlová Lucie, Letovice 5
BL0004 Hrušková Vlasta, Petrovice 5
BL0022 Kučerová Božena, Blansko 5
BL0110 Kuchařová Martina, Bořitov 5
BL0092 Mrázek Petr, Šošůvka 5
BL0035 Müller Rudolf, Velké Opatovice 5
BL0112 Nečasová Veronika, Holešín 5
BL0012 Němec František, Ráječko 5
BL0074 Nesrovnal Aleš, Olomučany 5
BL0095 Neuman Petr, Adamov 5
BL0076 Pacas Dobromil, Adamov 5
BL0097 Pokorný Petr, Blansko 5
BL0028 Stojkovič Tomáš, Blansko 5
BL0066 Svánovský Petr, Lipůvka 5
BL0081 Svěrák Jan, Blansko 5
BL0017 Šafařík Radim, Olomučany 5
BL0050 Škaroupka Jiří, Ráječko 5
BL0030 Šoba Milan, Olomučany 5
BL0025 Šperka Zdeněk, Blansko 5
BL0027 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 5
BL0084 Švéda Libor, Marianín 5
BL0075 Trčka Boris, Letovice 5
BL0073 Tůma Stanislav, Adamov 5
BL0008 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0094 Veselý Jan, Adamov 5
BL0085 Viška Roman, Letovice 5
BL0083 Zaoral Michal, Blansko 5
BL0032 Zbytovský Jan, Blansko 5
BL0103 Zouhar Michal, Senetářov 5
BL0043 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 5
BL0100 Celá Zdeňka, Blansko 2
BL0055 Dobrovský Radek, Blansko 2
BL0064 Dvořák Petr, Blansko 2
BL0009 Flek Zdeněk, Vysočany 2
BL0041 Havlová Eva, Kunštát 2
BL0045 Henek Roman, Blansko 2
BL0006 Král Jaroslav, Vysočany 2
BL0063 Kučera Milan, Vilémovice 2
BL0102 Landa Karel, Rájec 2
BL0101 Landa st. Karel, Rájec 2
BL0113 Landová Jaroslava, Rájec 2
BL0038 Močičková Iva, Letovice 2
BL0106 Nečas Antonín, Těchov 2
BL0048 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 2
BL0090 Skoták Jan, Veselice 2
BL0018 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 2
BL0023 Šperka Květoslav, Blansko 2
BL0071 Urbánek Jan, Vilémovice 2
BL0003 Vašíček Libor, Petrovice 2
BL0026 Vazovan Pavel, Olešná 2
BL0086 Bačkovský Pavel, Budišov 0
BL0093 Hlaváč Martin, Blansko 0
BL0089 Kalík Jan, Němčice 0
BL0070 Šindelář Ondřej, Ráječko 0
BL0104 Weiter Milan, Bukovinka 0
BL0107 Zouhar Miloš, Vysočany 0
BL0056 Kolísek Lukáš, Ostrov -1
BL0037 Močičková Zdenka, Letovice -1
BL0010 Nečas Pavel, Blansko -1
BL0046 Novotná Petra, Boskovice -1
BL0044 Pavlíček Richard, Petrovice -1
BL0087 Souček Michal, Blansko -1
BL0033 Součková Jana, Blansko -1
BL0091 Šebela Rudolf, Blansko -1
BL0031 Šoba Pavel, Brno -1
BL0088 Souček Matěj, Blansko -4

Průběžné pořadí Fortuna ligy po 5. kole

1. místo
BL0016 Pavel Rychnovský, Skalice 50
2. místo
BL0005 Jiří Němec, Bořitov 44
3. místo
BL0029 Jan Dub, Blansko 41
BL0057 Hanna Nečasová, Lipovec 41
BL0079 Karel Šterc, Blansko 41
BL0080 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 41
BL0081 Jan Svěrák, Blansko 41
BL0043 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 41
9. místo
BL0019 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 39
10. místo
BL0024 Milan Dvořáček, Olomučany 38
BL0058 Vojtěch Gottwald, Kulířov 38
BL0054 Zdeněk Horák, Ostrov 38
BL0015 Vítězslav Pernica, Rudice 38
BL0001 Jan Vašek, Šebetov 38
BL0061 Petr Hájek, Lhota Rapotina 38
BL0055 Radek Dobrovský, Blansko 38
17. místo
BL0013 Jan Souček, Rájec-Jestřebí 35
BL0052 Martin Škaroupka, Olomučany 35
BL0047 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 35
BL0059 Pavel Nečas II, Holešín 35
BL0020 Martin Reška, Blansko 35
BL0096 František Sedlák, Úsobrno 35
BL0012 František Němec, Ráječko 35
BL0097 Petr Pokorný, Blansko 35
BL0064 Petr Dvořák, Blansko 35
BL0063 Milan Kučera, Vilémovice 35
27. místo
BL0062 Michal Nečas, Lipovec 33
28. místo
BL0034 Pavla Müllerová, Velké Opatovice 32
BL0065 Veronika Celá, Blansko 32
BL0002 Luboš Hruška, Petrovice 32
BL0021 Jan Jokeš, Svitávka 32
BL0049 Petr Kolísek, Ostrov 32
BL0069 Alois Musil, Žďár 32
BL0068 Milan Štrajt, Ostrov 32
BL0004 Vlasta Hrušková, Petrovice 32
BL0074 Aleš Nesrovnal, Olomučany 32
BL0076 Dobromil Pacas, Adamov 32
BL0025 Zdeněk Šperka, Blansko 32
BL0073 Stanislav Tůma, Adamov 32
BL0008 Marta Vašíčková, Petrovice 32
BL0083 Michal Zaoral, Blansko 32
BL0032 Jan Zbytovský, Blansko 32
BL0006 Jaroslav Král, Vysočany 32
BL0023 Květoslav Šperka, Blansko 32
BL0026 Pavel Vazovan, Olešná 32
46. místo
BL0051 Lucie Škaroupková, Ráječko 31
47. místo
BL0014 Karel Pernica, Rudice 29
BL0072 Voloďka Dvořák, Blansko 29
BL0040 Zbyněk Hájek, Letovice 29
BL0075 Boris Trčka, Letovice 29
BL0009 Zdeněk Flek, Vysočany 29
BL0018 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 29
BL0003 Libor Vašíček, Petrovice 29
BL0010 Pavel Nečas, Blansko 29
BL0087 Michal Souček, Blansko 29
56. místo
BL0111 Ladislav Bohatec, Kladoruby 27
BL0077 Miroslav Bednář, Voděrady 27
BL0042 Radek Havel, Kunštát 27
BL0112 Veronika Nečasová, Holešín 27
60. místo
BL0099 Jiří Jelínek, Ostrov 26
BL0082 Bohumil Opavský, Blansko 26
BL0066 Petr Svánovský, Lipůvka 26
BL0017 Radim Šafařík, Olomučany 26
BL0050 Jiří Škaroupka, Ráječko 26
BL0071 Jan Urbánek, Vilémovice 26
66. místo
BL0108 Břetislav Svánovský, Lipůvka 24
BL0030 Milan Šoba, Olomučany 24
68. místo
BL0036 Ivan Močička, Letovice 23
BL0053 Miroslav Musil, Křtiny 23
BL0060 Petr Musil, Křtiny 23
BL0098 Jan Pokorný, Blansko 23
BL0092 Petr Mrázek, Šošůvka 23
BL0095 Petr Neuman, Adamov 23
BL0028 Tomáš Stojkovič, Blansko 23
BL0027 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 23
BL0084 Libor Švéda, Marianín 23
BL0056 Lukáš Kolísek, Ostrov 23
BL0044 Richard Pavlíček, Petrovice 23
BL0033 Jana Součková, Blansko 23
80. místo
BL0086 Pavel Bačkovský, Budišov 22
81. místo
BL0105 Josef Trunda, Adamov 21
BL0094 Jan Veselý, Adamov 21
BL0093 Martin Hlaváč, Blansko 21
84. místo
BL0085 Roman Viška, Letovice 20
BL0048 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 20
BL0090 Jan Skoták, Veselice 20
87. místo
BL0109 Jan Kučera, Blansko 18
88. místo
BL0103 Michal Zouhar, Senetářov 17
BL0091 Rudolf Šebela, Blansko 17
BL0031 Pavel Šoba, Brno 17
91. místo
BL0107 Miloš Zouhar, Vysočany 16
92. místo
BL0011 Josef Ševčík, Ráječko 15
BL0110 Martina Kuchařová, Bořitov 15
BL0088 Matěj Souček, Blansko 15
95. místo
BL0045 Roman Henek, Blansko 14
BL0046 Petra Novotná, Boskovice 14
97. místo
BL0104 Milan Weiter, Bukovinka 13
98. místo
BL0022 Božena Kučerová, Blansko 11
BL0035 Rudolf Müller, Velké Opatovice 11
BL0100 Zdeňka Celá, Blansko 11
BL0037 Zdenka Močičková, Letovice1 11
102. místo
BL0007 Vojtěch Hlaváček, Blansko 10
103. místo
BL0102 Karel Landa, Rájec 8
BL0101 Karel Landa st., Rájec 8
105. místo
BL0039 Lucie Havlová, Letovice 5
BL0089 Jan Kalík, Němčice 5
BL0070 Ondřej Šindelář, Ráječko 5
108. místo
BL0106 Antonín Nečas, Těchov 3
109. místo
BL0113 Jaroslava Landová, Rájec 2
110. místo
BL0041 Eva Havlová, Kunštát -1
BL0038 Iva Močičková, Letovice -1