Pětice soutěžících nasbírala shodně po dvanácti bodech. Nejblíže k tipu čtyřiceti branek pak byl Jaroslav Král z Vysočan a Jan Radiměřský z Lysic. Oba tipovali, že v osmém kole střelci dají třicet branek. O vítězi kola tak musel nakonec rozhodnout los. Více štěstí měl Jaroslav Král, který se zároveň v průběžném pořadí posunul na první místo. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na něj čekají drobné ceny. (jch)

Výsledky zápasů 8. kola Fortuna ligy
1. Slovácko B – Blansko 5:1 1
2. Třebíč – Boskovice 2:0 1
3. Ráječko – Podluží 3:3 0
4. Velká n. Vel. – Rájec 0:4 2
5. Bořitov – Olešnice 3:1 1
6. Lipovec – Svr. Brno 2:8 2
7. Boskovice B – Doubravice 2:0 1
8. Rudice – Letovice nesehráno 3
9. Vranová – Vilémovice 1:2 2
10. Kořenec B – Valchov 3:0 1
Počet branek: 40
Výsledky 8. kola Fortuna ligy
1. místo BL0065 Král Jaroslav, Vysočany 12 bodů
BL0011 Dostal Štefan, Blansko 12
BL0088 Močičková Zdenka, Letovice 12
BL0003 Radiměřský Jan, Lysice 12
BL0046 Štrajt Milan, Ostrov 12
BL0057 Bábindeli Dušan 9
BL0012 Bednář Miroslav, Voděrady 9
BL0070 Červenka Štefan, Blansko 9
BL0103 Dvořáček Milan, Olomučany 9
BL0062 Flek Zdeněk Vysočany 9
BL0118 Gotwaldová Romana, Podomí 9
BL0087 Havel Radek, Kunštát 9
BL0091 Havlová Lucie, Letovice 9
BL0097 Hlaváček Vojtěch, Blansko 9
BL0099 Hloušek Zdeněk, Lipovec 9
BL0022 Kolísek Petr, Ostrov 9
BL0040 Kolísek Lukáš, Ostrov 9
BL0010 Mrázek Petr, Šošůvka 9
BL0066 Musil Miroslav, Křtiny 9
BL0069 Nečas Michal, Lipovec 9
BL0073 Nečas II Pavel, Holešín 9
BL0079 Nečasová Hana, Lipovec 9
BL0072 Nečasová Jana, Holešín 9
BL0028 Němec František, Ráječko 9
BL0042 Nesrovnal Aleš, Olomučany 9
BL0115 Neuman Petr, Adamov 9
BL0056 Pliska Milan, Krásensko 9
BL0068 Procházka Antonín, Adamov 9
BL0085 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 9
BL0111 Rychnovský Pavel, Skalice 9
BL0108 Sedlák František, Úsobrno 9
BL0038 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 9
BL0005 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 9
BL0102 Svánovský Petr, Lipůvka 9
BL0021 Šafařík Radim, Olomučany 9
BL0093 Šebela Rudolf, Blansko 9
BL0074 Škaroupka Martin, Olomučany 9
BL0007 Šoba Milan, Olomučany 9
BL0053 Šperka Květoslav, Blansko 9
BL0113 Ťoupek Karel, Blansko 9
BL0027 Urbánek Jan, Vilémovice 9
BL0101 Válek Michal, Kotvrdovice 9
BL0023 Dobrovský Radek, Blansko 6
BL0094 Dvořák Petr, Blansko 6
BL0061 Gotwald Vojtěch, Kulířov 6
BL0041 Hájek Petr, Lhota Rapotina 6
BL0055 Henek Roman, Blansko 6
BL0063 Horák Zdeněk, Ostrov 6
BL0031 Hruška Luboš, Petrovice 6
BL0032 Hrušková Vlasta, Petrovice 6
BL0060 Kala Stanislav, Vysočany 6
BL0026 Kučera Milan, Vilémovice 6
BL0033 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 6
BL0034 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 6
BL0051 Marušák Stanislav, Blansko 6
BL0089 Močička Ivan, Letovice 6
BL0067 Musil Petr, Křtiny 6
BL0047 Nečas Pavel, Blansko 6
BL0071 Nečasová Veronika, Holešín 6
BL0015 Opavský Bohumil, Blansko 6
BL0043 Pavlíček Richard, Petrovice 6
BL0044 Pernica Karel, Rudice 6
BL0054 Pernica Marek, Jedovnice 6
BL0083 Pokorný Petr, Blansko 6
BL0001 Reška Martin, Blansko 6
BL0119 Skoták Jan, Veselice 6
BL0016 Souček Michal, Blansko 6
BL0018 Souček Matěj, Blansko 6
BL0059 Staňková Pavla, Svitávka 6
BL0036 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 6
BL0019 Stojkovič Tomáš, Blansko 6
BL0035 Svánovský Břetislav, Lipůvka 6
BL0082 Svěrák Jan, Blansko 6
BL0106 Svěráková Lenka, Blansko 6
BL0077 Škaroupka Jiří, Ráječko 6
BL0052 Šperková Emílie, Blansko 6
BL0020 Švéda Libor, Marianín 6
BL0029 Vašíček Libor, Petrovice 6
BL0030 Vašíčková Marta, Petrovice 6
BL0004 Vazovan Pavel, Olešná 6
BL0048 Viška Roman, Letovice 6
BL0002 Weiter Milan, Bukovinka 6
BL0110 Zouhar Miloš, Vysočany 6
BL0006 Bohatec Ladislav, Kladoruby 3
BL0116 Celá Veronika, Blansko 3
BL0037 Filip David, Jedovnice 3
BL0025 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 3
BL0064 Horák st. Zdeněk, Ostrov 3
BL0081 Hrdlička Jan, Blansko 3
BL0107 Janča Jiří, Lipovec 3
BL0058 Jokeš Jan, Svitávka 3
BL0078 Krejčí Jan, Kotvrdovice 3
BL0095 Kuchařová Martina, Bořitov 3
BL0104 Nečas Antonín, Těchov 3
BL0096 Němcová Marie, Ráječko 3
BL0024 Němec Jiří, Bořitov 3
BL0049 Pacas Dobromil, Adamov 3
BL0080 Pavlů Jaroslav, Spešov 3
BL0045 Pernica Vítězslav, Rudice 3
BL0084 Pokorný Jan, Blansko 3
BL0039 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 3
BL0076 Ševčík Josef, Ráječko 3
BL0075 Škaroupková Lucie, Ráječko 3
BL0008 Tintěra Silvestr 3
BL0013 Veselý Milan, Boskovice 3
BL0105 Veselý Jan, Adamov 3
BL0109 Zouhar Marcel, Vysočany 3
BL0086 Zuzák Emil, Blansko 3
BL0098 Kuchař Pavel, Bořitov 0
BL0090 Močičková Iva, Letovice 0
BL0114 Pernica Petr, Blansko 0
BL0120 Šebela Václav, Blansko 0
BL0050 Šterc ml Karel , Blansko 0
BL0112 Tasch Zdeněk, Blansko 0
BL0014 Zaoral Michal, Blansko 0
BL0100 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 0
BL0117 Musil ml. Miroslav, Křtiny –3
BL0017 Součková Jana, Blansko –3
BL0092 Havlová Eva, Letovice –6
BL0009 Šoba Pavel, Brno –6
Průběžné pořadí po 8. kole Fortuna ligy
1. místo
BL0065 Jaroslav Král, Vysočany 53
2. místo
BL0079 Hana Nečasová, Lipovec 50
BL0026 Milan Kučera, Vilémovice 50
4. místo
BL0046 Milan Štrajt, Ostrov 47
BL0102 Petr Svánovský, Lipůvka 47
BL0051 Stanislav Marušák, Blansko 47
BL0043 Richard Pavlíček, Petrovice 47
8. místo
BL0099 Zdeněk Hloušek, Lipovec 44
BL0069 Michal Nečas, Lipovec 44
BL0072 Jana Nečasová, Holešín 44
BL0094 Petr Dvořák, Blansko 44
BL0061 Vojtěch Gotwald, Kulířov 44
13. místo
BL0082 Jan Svěrák, Blansko 42
14. místo
BL0042 Aleš Nesrovnal, Olomučany 41
BL0085 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 41
BL0053 Květoslav Šperka, Blansko 41
BL0060 Stanislav Kala, Vysočany 41
BL0083 Petr Pokorný, Blansko 41
BL0001 Martin Reška, Blansko 41
BL0004 Pavel Vazovan, Olešná 41
BL0049 Dobromil Pacas, Adamov 41
22. místo
BL0003 Jan Radiměřský, Lysice 38
BL0012 Miroslav Bednář, Voděrady 38
BL0097 Vojtěch Hlaváček, Blansko 38
BL0022 Petr Kolísek, Ostrov 38
BL0111 Pavel Rychnovský, Skalice 38
BL0063 Zdeněk Horák, Ostrov 38
BL0054 Marek Pernica, Jedovnice 38
BL0036 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 38
BL0020 Libor Švéda, Marianín 38
BL0006 Ladislav Bohatec, Kladoruby 38
BL0096 Marie Němcová, Ráječko 38
BL0086 Emil Zuzák, Blansko 38
BL0050 Karel Šterc ml, Blansko 38
35. místo
BL0040 Lukáš Kolísek, Ostrov 35
BL0093 Rudolf Šebela, Blansko 35
BL0027 Jan Urbánek, Vilémovice 35
BL0089 Ivan Močička, Letovice 35
BL0077 Jiří Škaroupka, Ráječko 35
BL0029 Libor Vašíček, Petrovice 35
BL0107 Jiří Janča, Lipovec 35
BL0058 Jan Jokeš, Svitávka 35
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 35
BL0075 Lucie Škaroupková, Ráječko 35
45. místo
BL0062 Zdeněk Flek, Vysočany 33
46. místo
BL0087 Radek Havel, Kunštát 32
BL0073 Pavel Nečas II, Holešín 32
BL0028 František Němec, Ráječko 32
BL0007 Milan Šoba, Olomučany 32
BL0023 Radek Dobrovský, Blansko 32
BL0059 Pavla Staňková, Svitávka 32
BL0030 Marta Vašíčková, Petrovice 32
53. místo
BL0002 Milan Weiter, Bukovinka 30
BL0110 Miloš Zouhar, Vysočany 30
BL0116 Veronika Celá, Blansko 30
56. místo
BL0010 Petr Mrázek, Šošůvka 29
BL0068 Antonín Procházka, Adamov 29
BL0108 František Sedlák, Úsobrno 29
BL0021 Radim Šafařík, Olomučany 29
BL0074 Martin Škaroupka, Olomučany 29
BL0041 Petr Hájek, Lhota Rapotina 29
BL0032 Vlasta Hrušková, Petrovice 29
BL0047 Pavel Nečas, Blansko 29
BL0015 Bohumil Opavský, Blansko 29
BL0044 Karel Pernica, Rudice 29
BL0048 Roman Viška, Letovice 29
BL0025 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 29
BL0104 Antonín Nečas, Těchov 29
BL0045 Vítězslav Pernica, Rudice 29
70. místo
BL0115 Petr Neuman, Adamov 27
BL0081 Jan Hrdlička, Blansko 27
72. místo
BL0103 Milan Dvořáček, Olomučany 26
BL0118 Romana Gotwaldová, Podomí 26
BL0038 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 26
BL0067 Petr Musil, Křtiny 26
BL0037 David Filip, Jedovnice 26
77. místo
BL0039 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 24
78. místo
BL0011 Štefan Dostal, Blansko 23
BL0057 Dušan Bábindeli 23
BL0066 Miroslav Musil, Křtiny 23
BL0056 Milan Pliska, Krásensko 23
BL0101 Michal Válek, Kotvrdovice 23
BL0019 Tomáš Stojkovič, Blansko 23
BL0052 Emílie Šperková, Blansko 23
85. místo
BL0113 Karel Ťoupek, Blansko 21
86. místo
BL0088 Zdenka Močičková, Letovice 20
BL0091 Lucie Havlová, Letovice 20
BL0005 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 20
BL0071 Veronika Nečasová, Holešín 20
BL0064 Zdeněk Horák st., Ostrov 20
BL0080 Jaroslav Pavlů, Spešov 20
BL0013 Milan Veselý, Boskovice 20
BL0090 Iva Močičková, Letovice 20
BL0009 Pavel Šoba, Brno 20
95. místo
BL0070 Štefan Červenka, Blansko 17
BL0016 Michal Souček, Blansko 17
BL0008 Silvestr Tintěra 17
BL0100 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 17
99. místo
BL0035 Břetislav Svánovský, Lipůvka 15
BL0109 Marcel Zouhar, Vysočany 15
101. místo
BL0055 Roman Henek, Blansko 14
BL0031 Luboš Hruška, Petrovice 14
BL0078 Jan Krejčí, Kotvrdovice 14
BL0076 Josef Ševčík, Ráječko 14
BL0017 Jana Součková, Blansko 14
106. místo
BL0119 Jan Skoták, Veselice 12
BL0105 Jan Veselý, Adamov 12
108. místo
BL0018 Matěj Souček, Blansko 11
BL0092 Eva Havlová, Letovice 11
110. místo
BL0033 Karel Landa, Rájec-Jestřebí 10
BL0034 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 10
BL0095 Martina Kuchařová, Bořitov 10
113. místo
BL0106 Lenka Svěráková, Blansko 8
BL0084 Jan Pokorný, Blansko 3 8
115. místo
BL0114 Petr Pernica, Blansko 5
116. místo
BL0098 Pavel Kuchař, Bořitov 4
117. místo
BL0120 Václav Šebela, Blansko 3
BL0014 Michal Zaoral, Blansko 3
119. místo
BL0117 Miroslav Musil ml., Křtiny 1
120. místo
BL0112 Zdeněk Tasch, Blansko –1