Nejúspěšnější soutěžící si na konci odnese luxusní sadu nářadí, druhý v pořadí poukázku v hodnotě 1 000 Kč a třetí pak fotbalový míč. Hráči s nejpřesnějším tipem v jednotlivých kolech soutěží opět o tričko a sto korunový sázkový kupón od Fortuny.

Ke hře stačí vyplnit originální kupon, který bude vycházet pravidelně v Blanenském deníku Rovnost, a odevzdat na adrese redakce. Takto musí tipovat každý hráč, který začíná své první kolo. Od svého druhého pokusu má každý účastník možnost tipovat i na internetové adrese www.denik.cz/tipliga.

V Deníku a současně i na internetové adrese www.denik.cz/tipliga vychází soutěžní kupon, který obsahuje deset fotbalových zápasů. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích – 1, hostí – 2, remíza – 0).

Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné! Za každý správný tip získá soutěžící dva body, za každý špatný se jeden bod odečítá. Hráč doplní své jméno, adresu, telefon, případně email, identifikační číslo a heslo. To si hráč určí sám při vstupu do hry, jako kombinaci libovolných čtyř číslic (například 0123). Identifikační číslo pak přiděluje soutěžícímu redakce a hráč ho pak následně již sám vpisuje do tiketu, či při tipování na internetu. Idetifikační číslo si každý hráč zjistí ve výsledkovém servisu daného kola.

Pokud soutěžící tipuje poprvé, napíše do kolonky Identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen číselné heslo a své osobní údaje. Kromě deseti tipů se vyplňuje ještě Supertrefa, kde se uvede tip na souhrnný počet vstřelených branek ve všech uvedených zápasech. Tento tip rozhodne o vítězi v případě rovnosti bodů. Uzávěrka pro tipování je každý pátek v 16.00.