Apos prohrál po mizerném výkonu v Šardicích 1:4. Samotný zápas nevyšel ani bývalému hráči Šardic, který se nedůrazem podílel na první inkasované brance Blanska, před druhým gólem fauloval v pokutovém území unikajícího Válka a byla z toho penalta. „Nejspíše byla. Kontakt tam byl,“ potvrdil verdikt sudího Fridrichovského Bubeníček.

Nešťastný zápas korunoval pětadvacetiletý zadák nepřesnou hlavičkou, po které inkasovalo Blansko potřetí. „Chtěli jsme v Šardicích bodovat, bohužel se nám to nepodařilo. Podali jsme velmi špatný výkon,“ smutnil Bubeníček.

Jeden z favoritů na postup do MSFL tak tvrdě narazil již v úvodním kole. „První zápas nám ukázal, že musíme ještě hodně pracovat,“ pravil Bubeníček.
Co vlastně o vysoké výhře domácího týmu rozhodlo? „Nepodařil se nám začátek, brzy jsme začali být nervózní a inkasovali jsme hloupé góly. Šardicím to psychicky pomohlo,“ mínil Bubeníček.

Ten se představil po pádu z divize v Šardicích poprvé. „Z mančaftu jsem poznal akorát Davida Kopčila, jinak vůbec nikoho. Z vedení znám Radka Grdinu a předsedu klubu,“ sdělil Bubeníček, který si angažmá na Slovácku představoval trochu jinak. „Ideální to zrovna nebylo. Nevzpomínám na to příliš v dobrém,“ podotkl Bubeníček, který si vyzkoušel i angažmá v brněnské rezervě.