První pětačtyřiceti­minutovka přinesla v Boskovicích jednu branku do domácí sítě, jinak se diváci nudili. Ve 32. minutě se po akci Bárty a centru z pravé strany dostal k míči nekrytý kanonýr Vyškova Lička a poslal hosty do vedení. Boskovice po změně stran vyslaly na branku dvě přímé střely. Müller i Preč však pálili mimo.

Deset minut před koncem si dal Vyškov vlastní gól. Polostřela, polocentr, jenž letěl mimo tyče, se snažil obránce Tilšer uklidit do bezpečí a nešťastně míč srazil za záda bezmocného Kopáčka. „Moc se mi o tom ani nechce mluvit. Stačilo balón pustit do zázemí, je to jasná individuální chyba. Jenže co se dá teď už dělat,“ litoval vyškovský trenér Svoboda.

Boskovice – Vyškov 1:1 (0:1). 80. vlastní – 32. Lička.

Boskovice: Švéda – Horák V., Martínek P., Horák J. (73. Škarabela), Müller, Kuldan, Václavek, Preč, Martínek L., Vykoukal (69. Kaňa), Ošlejšek (87. Žilka).

ŽK: Václavek – Lang.

Diváků: 150.

Do Rájce zamířil v týdnu z třetiligového Blanska špílmachr Libor Němec a hned naskočil v záloze proti Ždírci. „My jsme potřebovali někoho, kdo si na hřišti udělá pořádek a soupeř z něho bude mít respekt,“ upřesnil kouč Rájce Jiří Záleský. Němec v Rájci zůstane na hostování do konce roku.

Fotbalisté Ždírce se za celý zápas příliš neosmělili a gólman Polák byl prakticky bez práce. V první půli zahodil dvě šance domácích Kalina a Giertl. Kolář po trestném kopu hlavičkoval mimo. „Tenhle zápas mě stál pět let života. Co jsme zase nedali je k neuvěření,“ rozčiloval se Záleský. Úsměv do tváře mu vrátil v 64. minutě po bleskové kombinaci s Ryšánkem Giertl. „Pěkně si zpracoval míč na prsa a dal podél gólmana do brány,“ pochválil Záleský útočníka, který dal vítěznou branku.

Rájec-Jestřebí – Ždírec 1:0 (0:0), 64. Gietl.

ŽK: Kolář – Carda, Klupka. Diváků: 250.

Rájec: Polák – Kolář, Klusák, Škvarenina – Bezděk, Kalina (88.Štěrba), Němec, Haničinec, Ryšánek – Přikryl (66. Lesovský) – Giertl.