Boskovice se však na výhru hodně nadřely. Vyložených šancí měly na dva tři zápasy. Gól však daly jenom jeden. „Po půl hodině už mělo být po zápase. Tolik jsme měli tutovek. Jenže my se ne a ne trefit. Těsně před přestávkou dal gól Honza Stara, po individuální akci střelou k tyči," řekl k první půli trenér Boskovic Jan Havlíček.

I ve druhé půli zahazovali domácí šance jako na běžícím páse. Jiří Janíček navíc nastřelil tyč. „Ve druhém poločase jsme zase měli několik tutovek, ale už jsme nehráli dobře. Bořitov byl podle mě lepší. V závěru jsme málem o vítězství přišli," dodal Havlíček.

Infarktovou chvilku prožil Havlíček těsně před koncem zápasu, kdy se na malém vápně k vyrovnání napřahoval bořitovský Zouhar. Naštěstí pro domácí z toho gól nebyl. „Od této sezony jsme farmou divizního Blanska. Dá se tedy předpokládat velká rotace hráčů. Sestavu jsme dávali dohromady dost narychlo. Ale na to, v jakém jsme hráli složení, to nebylo vůbec špatné. Ve druhé půli jsme to museli otevřít a domácí se dostávali do brejků. Škoda že to tam v závěru nepadlo. Bod za remízu by byl super," řekl po zápase člen výboru bořitovského týmu Alois Ťoupek.

V příštím kole hraje Bořitov doma se Slatinou a Boskovice jedou do Dobšic. Kunštát se utká v regionálním derby s fotbalisty Lipovce. „Dobšice jsou doma velice silný soupeř. Ale my se nemáme koho bát. Jedině sami sebe. Věřím, že tam uhrajeme dobrý výsledek," poznamenal před sobotním duelem trenér Boskovic Jan Havlíček.