Podle něj Otrokovice během čtrnácti dnů výrazně posílily. Od začátku zápasu to nevypadalo, že by do Boskovic přijelo mužstvo z konce tabulky.

Boskovická tragédie začala už v sedmé minutě. Na roh si nejvýše vyskočil otrokovický Kraváček a poslal hosty do vedení. Ve dvacáté minutě se trefil Gerych. O třináct minut později boskovická obrana sice zastavila útok hostů, po nepřesné přihrávce jim však znovu nabídla šanci. Využil ji Čermák. V 36. minutě Lukáš Martínek unikl po křídle a přehodil brankáře. V cestě za gólem mu však stálo břevno. Do kabin poslal domácí fotbalisty s ostudou opět Kraváček, který se trefil po rohu hlavou k tyči.

Boskovicím se nedařilo ani ve druhé půli, na 5:0 zvýšil v 54. minutě Krhut a trefu hned oslavil saltem. Otrokovice byly při chuti a povzbuzeny pětigólovým náskokem na hřišti soupeře posílaly na boskovickou bránu jeden útok za druhým. Domácí zachránila v jednom případě tyčka, v ostatních zaváhání hostujících útočníků. Domácí hráči si naopak vypracovali jen náznaky šancí, váhali s rozehrávkou a někteří už chtěli být evidentně v šatně. „Po přestávce jsme byli odhodlaní s výsledkem ještě něco udělat, ale pátá branka nás zlomila,“ řekl po zápase Vorlický.

Viktoria Otrokovice v Boskovicích nastřílela během devadesáti minut víc branek než v dosavadních sedmi kolech. „Padlo nám tam úplně všechno, dařil se nám každý kontakt s míčem. Prvních šest zápasů jsme měli smůlu, teď zase štěstí,“ radoval se po skončení zápasu trenér hostů Jaroslav Matějíček. Hráči Formanu odcházeli ze hřiště se sklopenými hlavami. „Tři body jsme prohospodařili už v zápase s Meziříčím. Dnes to byl zápas, který prostě jednou nebo dvakrát za sezonu přijde,“ dodal trenér Boskovic Vorlický.

Boskovice čeká ve středu nesrovnatelně těžší soupeř. Do Červené zahrady přijede odehrát pohárové utkání ligový Baník Ostrava. Trenér Vorlický má na určení správné taktiky dva dny.