Sestavy:

FC Nobica Boskovice: Čech, Stříž, Janíček, Václavek, Martínek Pavel, Preč (87. Vykoukal), Martínek Lukáš, Vorlický, Müller (46. Ošlejšek), Havlíček (75. Doležel), Ducháček.
FC Viktoria Otrokovice: Lašák, Gerych, Kraváček, Mikulčík, Maschtovský (75. Krhut), Ondráš, Večeřa (53. Chlachula), Jordánek, Sopůšek, Kučera, Novák.

Jak šly minuty:
1. Rozehrávají domácí.

6. Vorlický po přihrávce od Lukáše Martínka střílí z hranice pokutového území. Mimo.

12. Kučera postupoval z pravé strany sám na Čecha, ten však jeho střelu na zadní tyč vytáhl na rohový kop. Centr od rohového praporku prošel celým malým vápnem, aniž by ho někdo z domácích nebo hostů trefil

13. Další roh Otrokovic. Výborně zahraný na první tyč, odkud neatakovaný Kraváček sám hlavičkoval. Naštěstí pro Boskovice přesně do míst kde byl připraven Michal Čech.

16. Otrokovice vstřelily branku. Domácí hráči nedokázali odkopnout míč z pravé strany vlastního pokutového území. Ten se dostal po sérii odrazů na hranici velkého vápna, kde jej šťastně trefil hostující Mostchovský. K údivu všech vysoký míč z jeho kopačky zapadl přesně k zadní tyči domácí brány. 0:1

18. Do třetice zachránil Boskovice Čech a potvrdil proč je pro ně nepostradatelný. Po narážečce s krajním záložníkem se do samostatného úniku dostal hostující Kučera, Čech mu však včasným vyběhnutím znemožnil zakončení a míč ve skluzu vykopl.

22. Střela Pavla Martínka z hranice pokutového území vysoko nad hostující branku.

27. Po rohovém kopu domácích se z pravé strany dostal k míči Preč, jeho střílený centr nezvládl umístit mezi tyče Ducháček.

28. Boskovice vstřelily branku. PO kombinační akci od pravé postranní čáry se z rohu velkého pokutového území prosadil Havlíček. Křížnou střelou na zadní tyč překonal Lašáka.

34. Hosté zlobí především dlouhými nacvičenými křížnými balony za obranu.

37. Lukáš Martínek dostává žlutou kartu za komentář po údajném neodpískaném faulu na Preče.

41. Hosté opět předvedli rychlou akci. Po proháčkování přez domácí obránce centroval zprava Večeřa, ale Kučera na míč hlavou v malém vápně nedosáhl.

44. Otrokovice vstřelily branku. Přelstili domácí obranu rychlou narážečkou ve středu hřiště a Kučera postupoval sám na Čecha. Tentokrát už mu blafák vyšel a vstřelil gól do prázdné branky.

45. Vorlického křížná střela končí vedle Lašákovy branky.

Poločas končí za stavu 1:2.

46. Domácí střídají. Müllera nahrazuje Ošlejšek

48. Havlíček se ocitá ve velké šanci. Jeho přízemní střelu z pravé strany likviduje Lašák nohou.

49. Ošlejšek pálí z 23 metrů. Po přistrčení od Václavka proti noze se Ošlejšek opřel do míče, a jen těsně minul Lašákovu levou tyč.

53. Hosté střídají. Večeřu nahrazuje Chlachula.

58. Boskovice dobrým pohybem bráni a nepouštějí hosty do žádné šance. Ti se do útoku dostávají jen sporadicky, často po zbytečných ztrátách domácích hráčů na polovině hřiště.

61. Boskovice vstřelily branku. Nedorozumění mezi hostujícím stoperem a brankářem využil Havlíček. Předskočil stopera a před brankářem píchnul míč do branky.

62. Boskovice vstřelily branku a obrátili výsledek. Agilní Havlíček postupoval po narážečce z levé strany do pokutového území a těsně před vybíhajícím brankářem posunul míč vedle na volného Lukáše Martínka, se kterým se hostující obránci nestihli vrátit, a ten zasunul míč do odkryté branky.

65. Boskovic výrazně ožili a kombinací přehrávají Otrokovice. Zakončení je ovšem bez efektu.

73. Ošlejšek podruhé vypálil z velké dálky. Jeho střela z 25 metrů opět míjí Lašákovu levou tyč.

74. Ducháček poslal Pavla Martínka do úniku z pravé strany, jeho střela však končí vedle.

75. Střelec dvou domácích gólů Havlíček odchází střídat a nahrazuje ho Doležel. Střídají také hosté, střelce jejich první branky Maschtovského nahrazuje Krhut.

80. Nobica výborným pohybem dobře brání a nedovoluje hostům dostat se na dostřel své brány. Ti hrozí pouze ze standardních situací.

82. Doležel postupuje z pravé strany do pokutového území. Místo střely volí přihrávku, kterou ovšem hostující obránce stihl zablokovat, před nabíhajícím Ducháčkem.

85. Zdá se, že Otrokovice mají v těchto minutách míč častěji na svých kopačkách, ovšem Nobica jim dobrým pohybem nedovoluje, aby se dostali k ohrožení branky.

86. Na hřiště přichází Vykoukal, který střídá Preče.

89. Hosté se snaží útočit a otevírají obranu. Do úniku se dostal střídající Vykoukal, ale Lašákovu branku minul.

90. Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

92. Po skluzu Vykoukala, který ovšem netrefil ani míč ani hráče, neudržel nervy hostující Chlachula a po zbytečném zákroku na Vykoukala v přerušené hře vidí červenou kartu a jde do sprchy o něco dříve než ostatní.

93. Boskovice se snaží míč udržet co nejdál od vlastní branky. Daří se jim a tak zůstávají důležité tři body v domácí kabině.

FC Nobica Boskovice – FC Viktoria Otrokovice 3:2 (1:2)
Branky: 28. a 61. Havlíček, 62. Martínek Lukáš – 16. Maschtovský, 44. Ku
ŽK: Martínek Lukáš, Ducháček, Janíček, Ošlejšek – Gerych
Rozhodčí: Sojka – Zadinová, Hitzger – delegát ČMFS: Jančák
Diváků: 253