Boskovice dostaly v divizi čtyřbrankový příděl podruhé v řadě. „Slovácko bylo lepší a vyhrálo zaslouženě. Před námi jsou však další zápasy, na které se musíme soustředit a snažit se uhrát co nejvíce bodů,“ řekl po zápase trenér Boskovic Radim Weisser.

Domácí posílení o několik hráčů z ligového áčka dávali od začátku jasně najevo, kdo bude diktovat tempo hry. Hosty uzavřeli na jejich polovině a už od 9. minuty vedli, když centr Borusíka šťastně sklepl do brány těla Sasín. Druhý gól mohl záhy připojit po sólu Svízely Smetana, jenže předznamenal svůj den zahozených šancí. Slovácko to ovšem mrzet nemuselo. Ve 28. minutě posadil Valenta z rohu míč na Šimáčkovu hlavu a vytáhlý stoper se nemýlil – 2:0. „První branku dalo Slovácko se štěstím a při druhé jsme nepokryli Šimáčka,“ popsal klíčové momenty první půle Weisser.

Ve stejném rytmu se pokračovalo i po přestávce. Nejprve zazdil další dvě šance smolař utkání Smetana, vzápětí ale svým přiťuknutím alespoň připravil gólovou situaci pro Sasína – 3:0. Čtvrt hodiny před koncem předvedli domácí nejkrásnější akci zápasu. Valenta si narazil míč s Pyclíkem, posunul jej na Smetanu, ten prodloužil znovu na Pyclíka, který elegantně obstřelil Grubera – 4:0.

Až za tohoto stavu se konečně dostali ke slovu i hosté, Odehnalova bomba pod břevno ale již znamenala pouze kosmetickou úpravu výsledku.

Slovácko B – Boskovice 4:1 (2:0), Odehnal.
Boskovice: Gruber – Vykoukal, Kocůrek, Václavek, Horák Jan – Žilka (75. Horák Jakub), Martínek, Preč, Doležal (65. Odehnal) – Janíček, Vorlický (77. Ošlejšek).