Bořitov v minulém kole prohrál 0:3 v Bosonohách, ale umí překvapit i se silnými soupeři. Před dvěma koly vyhrál ve vedoucích Vojkovicích a tým má kvalitní i zkušené hráče. Ovšem Šaratice poslední čtyři zápasy vyhrály a v každém nastřílely aspoň tři góly.

Skupina A je nesmírně vyrovnaná, každý výsledek může zamíchat pořadím. Bořitovští mají na devátém místě sedmnáct bodů, stejně jako další dva týmy. Na Šaratice a druhé Bosonohy ztrácí osm bodů.

V I. B třídě Lipovec minule vyhrál překvapivě v Černé Hoře a teď si brousí zuby na dalšího okresního rivala. Druhý Kunštát ale bude těžším soustem. V tabulce je druhý a má šanci dostat se před zimní přestávkou do čela. První Bohdalice mají náskok dvou bodů a o jejich ztrátě může rozhodnout Černá Hora, která je přivítá doma. Všechny zápasy se hrají v neděli o půl druhé odpoledne.

Zajímavé zápasy nabízí i okresní soutěže. Na vzájemný souboj se dobře nachystala i Rudice s rezervou Blanska. Rudičtí vyhráli 3:0 s Olešnicí, Blansko stejným rozdílem v Letovicích. Blansko B může jako jediný tým sesadit první Sloup. Jeho hráči mají v nohách neuvěřitelnou šňůru osmi výher v řadě, kterou budou chtít určitě natáhnout.