Kouč Blanska Roman Šindelka zkoušel v první půli v brance Martina Sehnala, který naposledy chytal v dresu Rosic. Za jeho zády skončily v úvodní pětačtyřiceti­minutovce dva míče. Domácí skórovali jen jednou, když se již v páté minutě trefil po centru kanonýra Sehnala Nečas.

Po změně stran neuznali rozhodčí v 50. minutě Spartě branku, když se po tečované ráně odrazil míč od břevna za brankovou čáru. Domácí srovnali v 71. minutě. Po akci Farníka a Starého dal gól Sehnal. O chvíli později přidal třetí branku Blanska Pernica. Jenže hned po rozehrávce Sparta po dalekonosné ráně Formana srovnala a za další tři minuty nato poslal hosty do vedení dorážkou Fuksa. V poslední minutě se dostal k míči blanenský Jarůšek a vyrovnal na konečných 4:4.

Další přípravný zápas sehraje Blansko v neděli ve Vavřinci, kde v pět hodin odpoledne nastoupí proti okresnímu výběru. V utkání se s aktivní kariérou rozloučí dlouholetý hráč Blanska a Ráječka Tomáš Kleveta.

Blansko – Sparta Brno 4:4 (1:2), 5. Nečas, 71. Sehnal, 72. Pernica, 90. Jarůšek
Blansko: (1. poločas): Sehnal Martin II – Nečas, Klimeš Mar., Zich, Bezděk – Gross, Janíček K., Němec, Jarůšek (41. Starý) – Farník – Sehnal Martin I. (2. poločas): Švancara – Nečas, Němec, Zich (76. Gross), Paděra – Gross (63. Jarůšek), Janíček K. (Klimeš Mar.), Farník, Starý – Sehnal Martin I, Pernica