Po nedávném výprasku 0:5 se Židenicemi prohráli i třetí zápas v řadě. Tentokrát s týmem krajského přeboru Bavory. Ve skupině B líšeňského turnaje se poprvé představilo i Ráječko, které porazilo Medlánky 3:1.

Blansko nastoupilo proti týmu z čela krajského přeboru v jehož dresu dirigovalo hru několik bývalých ligových hráčů. První střelu veterána Šmída stačil blanenský gólman Trubák v 11. minutě ještě zlikvidovat. O chvíli později však lovil míč ze sítě po hlavičce Šuráně. Blansko bylo blízko vyrovnaní až po změně stran, kdy po sólu Beneše pálil Němec vedle.

Dvě stě patnáct minut trvající střeleckou agónii přerušil po akci Šípa s Jelínkem v 55. minutě kanonýr Sehnal. Ovšem radost hostujícího týmu měla jepičí život. Po hodině hry totiž vstřelil vítěznou branku Bavor Šmíd. V příští utkání sehraje Blansko s třetiligovou Bystrcí.

Bavory – Blansko 2:1
(1:0), Sehnal.
Blansko: Trubák – T. Janíček (56. Bezděk), Klimeš, K. Janíček, Šíp (60. Zich) – Nečas (56. Matuška), Cupal (49. Jelínek), Kleveta, Beneš (72. Klügl) – Němec, Sehnal.

To fotbalisté Ráječka svoji premiéru ve skupině B líšeňského turnaje zvládli. S týmem Medlánek se sice první poločas trápili, ale po přestávce vstřelil v rychlém sledu dvě branky Olympie Jan Sehnal. Medlánky přiblížil na dostřel v 61. minutě gólem Sehnal. Na druhé straně však pojistil vítězství Ráječka třetí brankou Bartoš.

Ráječko – Medlánky 3:1
(0:0), Sehnal J. 2, Bartoš.
Ráječko: Kučera – Kopecký, Maška, Karafa, Baďura – Štrajt, Torda, Španěl, Šenk – Sehnal J., Bartoš.