II.třída – okresní přebor muži
4.kolo:

Boskovice B-Drnovice 0:3 nehl., Olomučany-Vysočany 0:3 (0:3), Slouka T., Slouka J., Hejč J.,Doubravice-Letovice 4:1 (1:0), Kuběna Martin 2, Daněk Jan, Vladík – Prudil, Rudice-Vavřinec 1:1 (1:1), Zouhar – Přikryl Roman, Šošůvka-Sloup 3:2 (1:1), Kuchař, Doležel, Knődl – Zouhar, Kugler A., Kořenec-Jedovnice 2:2 (1:1), Meluzín, Tesař – Janda 2, Lysice-Lipovec 1:5 (1:1), Adámek T. – Vágner L., Vágner V., Sedlák M., Marušák, Slouka, ČK: Skoček M. (Lys.).
1. Lipovec 3 3 0 0 11:4 9
2. Doubravice 3 2 1 0 11:3 7
3. Drnovice 3 2 1 0 14:7 7
4. Vysočany 3 2 0 1 8:7 6
5. Kořenec 3 1 1 1 9:6 4
6. Jedovnice 2 1 1 0 6:4 4
7. Sloup 3 1 1 1 6:5 4
8. Letovice 3 1 1 1 8:9 4
9. Boskovice B 3 1 0 2 5:6 3
10. Šošůvka 3 1 0 2 7:9 3
11. Olomučany 3 1 0 2 3:7 3
12. Rudice 2 0 1 1 1:3 1
13. Vavřinec 3 0 1 2 3:9 1
14. Lysice 3 0 0 3 2:15 0
III.třída muži
4.kolo:

Knínice-Ráječko B 4:4 (2:2), Minařík T. 2, Palán, Špidlík – Hebký 3, Prokop, Vranová-Vísky 4:2 (3:1), Pospíšil J. 2, Bednář, Tenora J. – Růžička P., Mahut, Kunštát B-V.Opatovice 4:2 (1:1), Horák O. 2, Zámek, Boček – Ostřížek Radim, Sedláček, Lažany-Kotvrdovice 2:3 (1:1), Vrbka P. 2 – Šenkýř J., Zukal, Hloušek, ČK: Zouhar (K), Vilémovice-Bořitov B 2:2 (0:1), Sehnal 2 – Zouhar, Blažek, Ostrov-Lipůvka 0:7 (0:1), Richtr 2, Macko, Kotásek, Filla, Raichl, Hájek, Olešnice B-Skalice 0:2 (0:2), Holý, Marek, ČK: Bílek (O).
1. Skalice 3 3 0 0 8:2 9
2. Bořitov B 3 2 1 0 10:6 7
3. Kotvrdovice 3 2 1 0 5:3 7
4. Lipůvka 3 2 0 1 13:4 6
5. Knínice 3 1 2 0 6:5 5
6. Kunštát B 3 1 1 1 8:7 4
7. Vranová 3 1 1 1 7:6 4
8. Vilémovice 3 1 1 1 6:5 4
9. Vísky 3 1 0 2 7:8 3
10. Ostrov 3 1 0 2 3:12 3
11. Ráječko B 3 0 2 1 7:9 2
12. V.Opatovice 3 0 2 1 6:8 2
13. Olešnice B 3 0 1 2 2:5 1
14. Lažany 3 0 0 3 5:13 0
IV.třída muži
4.kolo:

Svitávka-Benešov 1:1 (1:1), Zapletal L. – Abrahám M., ČK: Macek (S), Cetkovice-Adamov 1:3 (0:2), Jurka – David L., Beneš, vlastní, Doubravice B-Bukovina 2:0 (1:0), Sáňka J. st. 2, Černá Hora B-Valchov 1:3 (1:0), Jelínek – Hebelka 2, Přibyl, Vilémovice B-Úsobrno 0:2 (0:0), Lajšner, Bárta, Voděrady-Lomnice 2:3 (1:1), Kyrtcz, Mrázek – Žilka, Němec, Rochla, ČK: Kapoun (L), Kořenec B-Jedovnice B 6:3 (0:3), Vašek 2, Novotný, Schőn, Svoboda, Schulcze – Pešička, Beneš, Nejezchleb, Lažánky-Skalice B 5:2 (2:0), Semrád Jiří 2, Tomek, Klimeš, Šíbl – Skřipský 2.
1. Kořenec B 3 3 0 0 15:4 9
2. Doubravice B 3 3 0 0 6:1 9
3. Lomnice 3 3 0 0 7:3 9
4. Benešov 3 2 1 0 19:3 7
5. Lažánky 3 2 0 1 9:9 6
6. Jedovnice B 3 2 0 1 8:8 6
7. Svitávka 3 1 1 1 6:6 4
8. Valchov 3 1 1 1 4:4 4
9. Úsobrno 3 1 0 2 6:6 3
10. Voděrady 3 1 0 2 6:6 3
11. Č.Hora B 3 1 0 2 5:8 3
12. Adamov 3 1 0 2 6:11 3
13. Bukovina 3 1 0 2 5:16 3
14. Cetkovice 3 0 1 2 5:8 1
15. Vilémovice B 3 0 0 3 1:6 0
16. Skalice B 3 0 0 3 2:11 0
OP Dorost, sk. A
1.kolo:

Kotvrdovice-Vavřinec 0:1 (0:0), Nečas, ČK: Švancara (V), Olomučany-Sloup 4:0 (0:0), Vrbecký 3, Beránek, Ostrov-Adamov 1:2 (0:1), Nejezchleb – Krátký L., Smolík, ČK: Střelec (A),
Lipůvka-Jedovnice 2:3 (2:0), Műller, Bouda M. – Grómský, Galita, Doušek, Ráječko-Lipovec 1:3 (0:1), Divácký – Kučera 2, Koutný.
OP Dorost, sk. B
1.kolo:

V.Opatovice-Letovice 2:6 (1:1), Ille, Kozák – Kaderka M. 3, Matuška 2, Novotný, Cetkovice-Vísky nesehráno, Svitávka-Voděrady 10:0 (4:0), Chloupek L. 2, Kamenický T. 2, Procházka, Pinkava, Kamenický P., Hanák, Škrabal, Chloupek F.
OP Žáci, sk. A
2.kolo:
Rájec-Jestřebí-Ráječko 10:0 (6:0), Kunc 3, Sehnal 2, Dvořák, Pycun, Šamalík, Zřídkaveselý, vlastní, Kotvrdovice-Adamov 1:4 (0:2), Keprt R. – Šmahel D. 2, Potůček, Rytířová, ČK: Šmahel (A), Černá Hora-Vavřinec 0:3 (0:3), Polák, Pernica, Vymazal, Rudice-Lipůvka 6:1 (0:0), Vymazal 3, Magda, Kašpárek, Matuška J. – Motyčka, Sloup-Jedovnice odloženo na 10. 9.
OP Žáci, sk. B
2.kolo:

Olešnice-Drnovice 2:0 (1:0), Svoboda M., Kovář M., Kunštát-V.Opatovice 1:1 (0:0), Tenora D. – Műller, Cetkovice-Vísky 11:0 (5:0), Horák 4, Šimek 3, Pospíšil 2, Kubín 2, Knínice-Voděrady 0:1 (0:0), Hruška D., Lysice-Svitávka 0:2 (0:1), Staňková, Maršálek.
OP Mladší žáci
2.kolo:

Blansko B-Vysočany 24:0 (11:0), Ševčík 8, Moravec 5, Feik 4, Němec 3, Doležel, Přikryl, Šenkeřík, Kala, Olomučany-Boskovice C 1:8 (0:4), Ondáš – Štěrba D. 5, Ondroušek, Havelka, Skácel, Rájec-Jestřebí-Kunštát 0:4 (0:2), Novotný 2, Tenora, Dočekal.
OP Přípravka, sk. A
1.kolo:

Lipovec-Olomučany nehl., Rudice-Vavřinec 5:2 (2:0), Matuška F. 3, Magda M. 2 – Blažek K. 2,
Jedovnice-Blansko odloženo.
OP Přípravka, sk. B
1.kolo:

Černá Hora-Ráječko odloženo, Lipůvka-Rájec-Jestřebí nehl.
OP Přípravka, sk. C
1.kolo:

Boskovice C-Drnovice odloženo na 9. 9., Olešnice-Kunštát nehl.
OP Přípravka, sk. D
1.kolo:

Boskovice D-Letovice 1:1 (1:1), Svitávka-Knínice 0:9 (0:4), Mucha O. 3, Letfus 2, Horák 2, Lujka, Mucha V.