II.třída – okresní přebor muži
Lysice-Letovice 0:3 (0:1), Stőhr, Řezník, Hlaváček, Sloup-Drnovice 1:6 (0:4), Nečas – Haničinec 4, Setnička J., Fojt Z.,Vísky-Vavřinec 1:3 (1:0), Lokaj – Přikryl Roman, Přikryl Radim, Rybář, Kořenec-Jedovnice odloženo, Rudice-Doubravice odloženo, Blansko B-Boskovice B 0:0 (0:0), Olomučany-Šošůvka odloženo.
1. Blansko B 23 17 5 1 67:28 56
2. Drnovice 22 12 4 6 59:44 40
3. Kořenec 21 13 1 7 58:43 40
4. Lysice 23 11 6 6 43:40 39
5. Šošůvka 22 11 5 6 51:48 38
6. Jedovnice 22 11 3 8 67:48 36
7. Boskovice B 23 8 9 6 52:36 33
8. Doubravice 22 8 7 7 35:35 31
9. Letovice 21 6 6 9 36:47 24
10. Olomučany 22 7 3 12 34:55 24
11. Rudice 20 7 2 11 55:54 23
12. Sloup 23 6 3 14 44:63 21
13. Vísky 22 4 3 15 29:53 15
14. Vavřinec 22 3 3 16 29:65 12
III.třída muži
Ráječko B-V.Opatovice odloženo, Knínice-Lipůvka 0:6 (0:3), Hájek 2, Macho 2, Ráček, Mánek, Olešnice B-Kunštát B 1:1 (0:0), Boček Rost. – Horák O., Skalice-Vilémovice 1:0 (0:0), Bílek, ČK: Vlach (S), Lažany-Doubravice B 2:0 (0:0), Malík, Vrbka,Vysočany-Ostrov 5:3 (3:3), Beneš 3, Němec, Poláček – Dáňa 2, Gross, Kotvrdovice-Vranová 4:2 (3:1), Hloušek P. 2, Kunc, Šenkýř J. – Stőhr, Štarha, ČK: Zukal – Jež.
1. Vysočany 23 19 3 1 88:27 60
2. V.Opatovice 21 14 5 2 60:29 47
3. Vilémovice 23 12 2 9 38:34 38
4. Lažany 23 11 1 11 44:45 34
5. Lipůvka 22 10 3 9 48:38 33
6. Skalice 23 9 6 8 52:49 33
7. Kunštát B 23 9 5 9 39:42 32
8. Vranová 23 9 4 10 54:52 31
9. Ráječko B 22 8 5 9 51:56 29
10. Ostrov 22 8 5 9 37:56 29
11. Kotvrdovice 22 6 4 12 37:48 22
12. Doubravice B 23 6 1 16 34:58 19
13. Olešnice B 21 4 6 11 29:40 18
14. Knínice 23 4 6 13 27:64 18
IV.třída muži
Bořitov B-Svitávka odloženo, Lomnice-Lažánky 3:0 (1:0), Feifer, Rochla, vlastní, Kořenec B-Vilémovice B odloženo, Březová B-Benešov 3:2 (3:1), Holas, Švancara, Zelený – Ošlejšek, Malina, Úsobrno-Cetkovice 6:6 (3:4), Blaha 4, Kroupa, Ščudla – Najer 2, Huptys, Letfus, Jurka, Tománek, Adamov-Voděrady 4:1 (3:1), Beneš, Flachs, Suk, Španěl – Alexa.
Dohrávka 22. kola:Voděrady-Cetkovice 2:2 (1:1), Kyrtz 2 – Huptys, Najer.
1. Bořitov B 20 15 1 4 74:27 46
2. Adamov 20 13 3 4 81:27 42
3. Cetkovice 20 11 4 5 63:41 37
4. Březová B 21 11 3 7 74:36 36
5. Úsobrno 20 10 5 5 72:48 35
6. Svitávka 21 11 2 8 45:47 35
7. Voděrady 20 10 3 7 49:36 33
8. Benešov 20 8 3 9 39:44 27
9. Kořenec B 19 6 5 8 39:37 23
10. Valchov 21 5 4 12 29:59 19
11. Lomnice 21 5 3 13 37:65 18
12. Vilémovice B 21 5 1 15 21:94 16
13. Lažánky 20 3 1 16 23:85 10
OP Dorost, sk. A
Vavřinec-Jedovnice 2:11 (2:6), Nečas 2 – Tajnai 5, Slouka Josef 2, Plch, Slouka Karel, Nezval,
Sloup-Ostrov 3:2 (2:1), Žák, Kugler, Hasoň – nehl., Lipovec-Adamov 2:5 (0:4), Musil F., Zukal – Střelec 4, Pačovský, ČK: Flachs (A), Olomučany-Kotvrdovice 1:2 (0:2), Horváth F. – Kunc J., Kučera, Ráječko-Blansko B odloženo.
Dohrávka 18. kola:Kotvrdo­vice-Ráječko 0:4 (0:2), Pokorný 2, Kolář, Sedláček.
1. Blansko B 16 15 1 0 96:16 46
2. Adamov 18 15 1 2 87:29 46
3. Jedovnice 18 12 0 6 89:37 36
4. Ráječko 17 10 2 5 44:23 32
5. Lipovec 16 8 1 7 50:45 25
6. Vavřinec 17 8 1 8 31:57 25
7. Sloup 18 8 0 10 47:64 24
8. Ostrov 17 3 1 13 21:78 10
9. Olomučany 17 2 0 15 22:75 6
10. Kotvrdovice 18 1 1 16 13:76 4
OP Dorost, sk. B
Černá Hora-V.Opatovice 3:2 (1:1), Procházka, Kupka, Barva – Ille, Hanák, Svitávka-Lipůvka odloženo, Olešnice-Doubravice odloženo, Kořenec-Voděrady odloženo, Lysice-Skalice 1:0 (0:0), Janeček.
Dohrávka 18. kola:Černá Hora-Vísky 0:1 (0:0), Hynek.
1. Lysice 17 14 1 2 46:7 43
2. Č. Hora 18 12 1 5 41:16 37
3. Olešnice 18 11 3 4 25:20 36
4. Lipůvka 17 11 0 6 41:25 33
5. Svitávka 18 9 3 6 44:23 30
6. V. Opatovice 18 5 6 7 33:32 21
7. Kořenec 16 5 2 9 28:49 17
8. Doubravice 16 4 3 9 23:42 15
9. Vísky 18 4 2 12 27:55 14
10. Skalice 17 4 1 12 22:46 13
11. Voděrady 15 2 4 9 20:35 10
OP Žáci, sk. A
Ráječko-Černá Hora odloženo, Jedovnice-Lipůvka odloženo, Kotvrdovice-Lipovec 0:2 (0:1), Sedlák, Opatřil, Šošůvka-Vavřinec 6:1 (4:1), Šindelka 3, Furch, Ponomarenko, Doušíček – Polák,
Rudice-Adamov 4:0 (1:0), Vymazal 3, Korčák.
Výsledek 13. kola:Jedovnice-Vavřinec 1:1 (0:1), Ondráček – Jalový.
Dohrávka 20. kola:Rudice-Lipovec 3:8 (0:7), Vymazal 3 – Lahodný 3, Musil F. 3, Kučera, Vágner J.
1. Lipovec 20 19 0 1 113:16 57
2. Blansko B 19 16 0 3 139:31 48
3. Kotvrdovice 21 14 2 5 63:27 44
4. Adamov 21 13 1 7 71:41 40
5. Rájec 20 12 2 6 78:27 38
6. Ráječko 20 11 2 7 51:27 35
7. Šošůvka 20 11 2 7 57:45 35
8. Rudice 18 6 3 9 50:66 21
9. Lipůvka 19 4 0 15 36:101 12
10. Č. Hora 20 4 0 16 15:99 12
11. Jedovnice 21 3 1 17 22:124 10
12. Vavřinec 21 0 1 20 12:103 1
OP Žáci, sk. B
22.kolo
:
Benešov-Drnovice odloženo, Svitávka-V.Opatovice 1:4 (0:1), Hanák – Seidl 2, Vacula, Sedlář, Knínice-Doubravice 3:0 (2:0), Přikryl L. 2, Haupt T., Olešnice-Boskovice B odloženo,Vísky-Voděrady 2:2 (1:2), Abrahám 2 – Hradský 2, Lysice-Cetkovice 1:2 (0:0), Danác – Horák Jan, Šmíd.
Dohrávka 12. kola:Cetkovice-Vísky 7:1 (4:1), Kubín D. 2, Horák J. 2, Pospíšil, Šmíd, Filip – Hladil.
Dohrávka 21. kola:Voděrady-Lysice 4:1 (2:0), Burgr 2, Kropáč, Nezval – Horák, ČK: Hloušek (L).
1. Boskovice B 20 20 0 0 131:14 60
2. Cetkovice 20 16 0 4 98:37 48
3. Lysice 21 15 1 5 107:32 46
4. Voděrady 20 13 3 4 97:30 42
5. Vísky 21 10 3 8 79:56 33
6. Drnovice 20 10 1 9 64:36 31
7. Svitávka 20 10 0 10 75:53 30
8.V.Opatovice 21 9 1 11 68:64 28
9. Olešnice 20 5 2 13 40:85 17
10. Benešov 19 4 2 13 38:90 14
11. Knínice 21 2 1 18 19:86 7
12. Doubravice 21 1 0 20 5:238 3
OP Přípravka, sk. A
10.kolo:
Rájec-Jestřebí-Boskovice A 0:4 (0:2), Vorlický J. 2, Tichý, Hlaváček R., Blansko-Boskovice B 13:0 (8:0), Gansukh 4, Šmerda 2, Němec 2, Ševčík 2, Pačovský 2, Chroust, Knínice-Vavřinec 5:6 (1:5), Letfus M. 2, Lajšner M. 2, Mucha – Moravec R. 4, Kadlec 2, Černá Hora-Kunštát 3:6 (1:3), Řehoř 2, Fanta – Holík 3, Čechová, Šmerda, Motyčka.
11.kolo:
Černá Hora-Rájec-Jestřebí 1:9 (0:4), Frýdek – Dovrtěl 3, Burgr 2, Sekanina 2, Čada, Pycun,
Kunštát-Knínice 2:4 (0:2), Holík, Motyčka – Mucha, Letfus, Oliva, Lajšner L.,Vavřinec-Blansko 0:7 (0:4), Chroust 4, Přikryl, Ševčík, Gansukh, Boskovice B-Boskovice A nehl.
Dohrávka 8. kola:
Rájec-Jestřebí-Blansko 0:15 (0:9), Ševčík 5, Prudil 3, Gansukh 2, Přikryl, Šmerda, Feik, Němec, Pačovský.
Dohrávka 9. kola:
Kunštát-Rájec-Jestřebí 1:0 (1:0), Holík.
1. Blansko 11 11 0 0 133:2 33
2. Boskovice A 9 7 0 2 38:15 21
3. Vavřinec 11 6 1 4 39:41 19
4. Knínice 10 4 3 3 26:37 15
5. Rájec-Jestřebí 11 4 2 5 31:43 14
6. Kunštát 11 3 1 7 19:50 10
7. Č.Hora 10 1 2 7 14:53 5
8. Boskovice B 9 0 1 8 9:68 1
OP Přípravka, sk. B
10.kolo:
Kotvrdovice-Boskovice C 6:0 nehl., Lipovec-Vysočany 7:2 (3:1), Matuška 2, Formánek 2, Mikoláš 2, Kosek – Žáček 2, Rudice-Olomučany odloženo, Jedovnice-Blansko B 2:4 (1:1), Mlčoušek 2 – Doležel, Poliak, Rek, Souček.
11.kolo:
Jedovnice-Kotvrdovice odloženo, Blansko B-Rudice 4:2 (3:1), Souček 2, Němec 2 – Matuška, Kučera, Olomučany-Lipovec 0:0 (0:0),Vysočany-Boskovice C 1:4 (0:1), Žáček – Dvořák 3, vlastní.
Dohrávky 8. kola:
Jedovnice-Vysočany 6:6 (4:2), Mlčoušek 3, Buchta J. 3 – Žáček 3, Zukal 2, Kolomazník.
Kotvrdovice-Lipovec 1:0 nehl.
Výsledek 9. kola:
Blansko B-Kotvrdovice 3:0 kontumačně.
1. Blansko B 11 11 0 0 78:10 33
2. Lipovec 11 6 1 4 38:18 19
3. Jedovnice 10 5 2 3 34:29 17
4. Rudice 9 4 0 5 31:22 12
5. Vysočany 11 3 2 6 26:47 11
6. Boskovice C 10 3 0 7 15:34 9
7. Kotvrdovice 9 3 0 6 15:34 9
8. Olomučany 9 1 3 5 7:50 6
OP Přípravka, sk. C
10.kolo:
Ráječko-Boskovice D 6:2 (3:0), Kana 4, Divácký, Kala – Alexa Š. 2, Lipůvka-Boskovice E 0:4 (0:3), Ondroušek J. 2, Vorlický L., Kostík, Svitávka-Letovice 2:6 (1:3), Bednář 2 – Pokorný 3, Řezník 2, Cichra, Drnovice-Olešnice 0:3 (0:2), Petrželka, Kříž, Kovář.
11.kolo:
Drnovice-Ráječko 2:0 (2:0), Dostál, Sedláček, Olešnice-Svitávka 8:1 (5:0), Kovář 3, Vítek, Janíček, Konopáč M., Konopáč L., vlastní – Bednář, Letovice-Lipůvka 5:1 (1:0), Pokorný 2, Cichra 2, Pečínka – Ševčík, Boskovice E-Boskovice D nehl.
ohrávka 8. kola:
Ráječko-Lipůvka 2:2 (1:1), Ariguunbuuvei 2 – Hloušek 2.
Dohrávka 9. kola:
Letovice-Drnovice 6:1 (3:1), Řezník 3, Cichra 3 – Dostál.
1. Letovice 11 9 2 0 54:10 29
2. Boskovice E 9 7 1 1 54:13 22
3. Olešnice 10 6 2 2 32:20 20
4. Drnovice 10 4 1 5 26:24 13
5. Lipůvka 10 3 2 5 23:39 11
6. Svitávka 10 3 0 7 46:45 9
7. Ráječko 10 1 2 7 18:36 5
8. Boskovice D 8 1 0 7 10:76 3