VLOŽENÉ 14. KOLO – středa 28. 10.

OP II.třída, středa 28.10. (14.00)

Lysice – Blansko B (Pernica, Landa, Krejčíř, Šíbl), Olomučany – Rudice (Brno-venkov, Brno-venkov, Brno-venkov), Šošůvka – Kořenec (Sehnal, Pokorný, Skoták), Boskovice B – Vísky (Brach, Bureš, Švancara, Kolář), umělá tráva, Doubravice – Sloup (Strya Michal, Korbel, Zukal), Jedovnice – Letovice (Brno – venkov, Brno – venkov, Brno – venkov), Vavřinec – Drnovice (Brno-město, Brno-město, Brno-město), Blansko, Mlýnská ul.

III.třída muži, Ráječko B – Vysočany (Brno-venkov, Musil, Herc), Kotvrdovice – Lažany (Brno – venkov, Brno – venkov, Roučka, Nevřela), Vranová – Skalice (Mořkovský, Nečas, Pospíšil Jiří), Ostrov – Olešnice B (Brno-město, Flek, Rek mladší), Doubravice B – Knínice (11.00) – (Korbel, Strya Michal), Vilémovice – V.Opatovice (Hlubinka, Borek, Pinkava, Čechman), Kunštát B – Lipůvka (Strya Milan, Hřebíček, Stria Jiří).

IV.třída muži, Bořitov B – Úsobrno (Zouhar, Tejkal), Adamov – Březová B (Jalový), Voděrady – Kořenec B (Štěrba, Grenar), Cetkovice – Lomnice (Janča, Ševčík), Benešov – Valchov (Stloukal, Manoušek), Vilémovice B – Svitávka (11.45) – (Borek, Hlubinka), Lažánky – volný los.

11.kolo – II.třída – OP dorost, sk. B, středa 28.10. (11.45)

Lysice – V.Opatovice (11.15) – (Krejčíř), Kořenec – Skalice (14.00) – (Šebela Václav), Vísky – Voděrady (Šebela Václav), Olešnice – volný los, Svitávka – Doubravice (Zukal), Č.Hora – Lipůvka (Landa, Pernica).

13.kolo – neděle 1. 11.

OP II.třída, neděle 1.11. (13.30)

Drnovice – Lysice (Brno-venkov, Brno-venkov, Rek mladší, Šíbl), Vavřinec – Letovice (Krejčíř, Korbel, Bureš), Blansko, Mlýnská ul., Jedovnice – Sloup (Svitavy, Svitavy, Svitavy), Doubravice – Vísky (Hřebíček, Musil, Borek, Nevřela), Boskovice B – Kořenec (10.00) – (Manoušek, Pernica, Landa), umělá tráva, Šošůvka – Rudice (Pernica, Manoušek, Landa), Olomučany – Blansko B (Brno-město, Brno-město, Brno-město).

III.třída muži, neděle 1.11. (13.30)

Lipůvka – Ráječko B (Brno-město, Flek), Kunštát B – V.Opatovice (so, 31.10., 14.00) – (Štěrba, Roučka, Šebela Václav), Vilémovice – Knínice (Švancara, Herc), Doubravice B – Olešnice B (so, 31.10., 13.30) – (Pospíšil Jiří, Jindra, Stria Jiří), Ostrov – Skalice (so, 31.10., 13.30) – (Jalový, Hřebíček, Ševčík, KRD), Vranová – Lažany (so, 31.10., 13.30) – (Stloukal, Manoušek, Hlubinka, Kolář), Kotvrdovice – Vysočany (Svitavy, Svitavy, Čechman).

IV.třída muži, neděle 1.11. (13.30)

volný los – Bořitov B, Lažánky – Svitávka (Mořkovský), v Rudici, Vilémovice B – Valchov (so, 31.10., 13.30) – (Janča, Zouhar, Tejkal), Benešov – Lomnice (Štěrba), Cetkovice – Kořenec B (Šebela Václav), Voděrady – Březová B (Brno-venkov, Brno-venkov, Sychra), Adamov – Úsobrno (Pospíšil Jiří, Stria Jiří).

10.kolo

II.třída – OP dorost, sk. B, neděle 1.11. (11.15)

V.Opatovice – Č.Hora (Šebela Václav), Lipůvka – Svitávka (Flek), Doubravice – Olešnice (so, 31.10., 11.15) –(Jindra), volný los – Vísky, Voděrady – Kořenec (11.00) – (Sychra, KRD), Skalice – Lysice (Borek).

11.kolo

GRENA – OP žáci A, ne 1.11. (9.00)

Č.Hora – Ráječko (Mořkovský), Blansko B – Rájec (10.00) – (Jalový), Údolní ul., Lipůvka – Jedovnice (Flek), Lipovec – Kotvrdovice (11.30) – (Roučka), Vavřinec – Šošůvka (10.00) – (Zouhar), Ostrov u Macochy, Adamov – Rudice (11.15) – (Stria Jiří, Pospíšil Jiří).

GRENA – OP žáci B, ne 1.11. (9.00)

Drnovice – Benešov (11.30) – (Rek mladší), V.Opatovice – Svitávka (Šebela Václav), Doubravice – Knínice (Musil), Boskovice B – Olešnice (so, 31.10., 10.00) – (Štěrba), umělá tráva, Voděrady – Vísky (so, 31.10., 15.00) – (Musil), Cetkovice – Lysice (10.00) – (Korbel).

Výměny

II. třída, Svitavy

Mor. Třebová B – Janov (so, 31.10., 14.00) – (Pernica, Krejčíř, Landa).

Chornice – Janov B (so, 31.10., 14.00) – (Korbel, Bureš).

II. třída, Brno – město

Žebětín – MCV Brno (so, 31.10., 14.00) – (Strya Milan, Flek).

Medlánky B – Tuřany B (so, 31.10., 14.00) – (Strya Michal, Barák).

I. B třída, sk. A, Jihomor. kraj

Černá Hora – Bořitov (ne, 1.11., 14.00) – (Rek). Lipovec – St. Lískovec (ne, 1.11., 13.30) – (Roučka).

II. třída, Brno – venkov

Zastávka B – Popůvky (ne, 1.11., 14.00) – (Zouhar, Stloukal), Zbýšov B – Troubsko (ne, 1.11., 14.00) – (Jalový, Tejkal).