Los přisoudil vítězství nakonec Jiřímu Stehlíkovi. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na něj čekají drobné věcné ceny. V celkovém pořadí se do čela soutěže vyšvihla dvojice z Blanska Martin Reška a Josef Pavlů. (red)

Výsledky zápasů 7. kola Tipligy
1. Boskovice – Kyjov 3:2 1
2. Rájec – Rajhrad 0:0 0
3. Blansko – Vracov 2:2 0
4. Bzenec – Ráječko 1:0 1
5. Mikulov – Bořitov 1:0 1
6. Černá Hora – Kunštát 0:2 2
7. Sloup – Jedovnice 7:0 1
8. Doubravice – Olešnice 0:1 2
9. Bořitov B – V. Opatovice 0:4 2
10. Doubravice B – Svitávka 0:6 2

Počet branek: 31

Výsledky 7. kola Tipligy

1. místo BL0088 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 11 bodů, Supertrefa 34 (31)
BL0104 Pokorný Petr, Blansko 11
BL0016 Procházka Antonín, Adamov 11
BL0114 Souček Matěj, Blansko 11
BL0049 Souček Michal, Blansko 11
BL0061 Bilík Zdeněk, Blansko 8
BL0011 Bohatec Ladislav, Kladoruby 8
BL0041 Dobrovský Radek, Blansko 8
BL0040 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 8
BL0093 Hrušková Vlasta, Petrovice 8
BL0006 Krejčí Jan, Kotvrdovice 8
BL0051 Pacas Dobromil, Adamov 8
BL0048 Pavlíček Richard, Petrovice 8
BL0089 Stehlík David, Kotvrdovice 8
BL0046 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 8
BL0068 Šterc ml. Karel, Blansko 8
BL0065 Štrof Bedřich, Blansko 8
BL0056 Vazovan Pavel, Olešná 8
BL0062 Veselý Milan, Boskovice 8
BL0109 Veselý Jan, Adamov 8
BL0044 Zálešák Stanislav, Lipovec 8
BL0079 Zouhar Miloš, Vysočany 8
BL0076 Bábindeli Dušan, Blansko 5
BL0107 Bednář Miroslav, Voděrady 5
BL0052 Flax Stanislav, Skalice nad Svitavou 5
BL0117 Gottwaldová Romana, Podomí 5
BL0033 Havel Radek, Kunštát 5
BL0057 Hlaváček Vojtěch, Blansko 5
BL0090 Jokeš Jan, Svitávka 5
BL0042 Kolísek Petr, Ostrov u Macochy 5
BL0031 Močička Ivan, Letovice 5
BL0030 Močičková Zdenka, Letovice 5
BL0017 Nečas Pavel, Holešín 5
BL0037 Nečas Antonín, Blansko 5
BL0014 Nečasová Veronika, Holešín 5
BL0005 Nečasová Jana, Holešín 5
BL0019 Nečasová Hanna, Lipovec 5
BL0013 Němec Jiří, Bořitov 5
BL0070 Pavlů Jaroslav, Spešov 5
BL0123 Pavlů Dominik, Blansko 5
BL0073 Pernica Josef, Blansko 5
BL0091 Rychnovský Pavel, Skalice nad Svitavou 5
BL0082 Sedlák František, Úsobrno 5
BL0099 Šebela Rudolf, Blansko 5
BL0098 Šenk Antonín, Dolní Lhota 5
BL0008 Ševčík Josef, Ráječko 5
BL0003 Škaroupka Jiří, Ráječko 5
BL0009 Škaroupková Lucie, Ráječko 5
BL0081 Šperka Květoslav, Blansko 5
BL0045 Urbánek Jan, Vilémovice 5
BL0094 Vašíček Libor, Petrovice 5
BL0111 Zaoral Michal, Blansko 5
BL0055 Závodník Vladimír, Šebrov 5
BL0053 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 5
BL0083 Dostal Štefan, Blansko 2
BL0096 Dvořák Petr, Blansko 2
BL0101 Horák ml. Zdeněk, Ostrov u Macochy 2
BL0092 Hruška Luboš, Petrovice 2
BL0108 Janča Jiří, Lipovec 2
BL0097 Jirůšek František, Holešín 2
BL0043 Kolísek Lukáš, Ostrov u Macochy 2
BL0036 Kučera Jan, Blansko 2
BL0035 Kučerová Božena, Blansko 2
BL0058 Musil Radomír, Suchdol 2
BL0122 Musil ml. Miroslav, Křtiny 2
BL0018 Mynařík Jiří, Blansko 2
BL0020 Nečas Michal, Lipovec 2
BL0012 Němec František, Ráječko 2
BL0106 Neuman Petr, Adamov 2
BL0059 Opavský Bohumil, Blansko 2
BL0075 Pernica Marek, Jedovnice 2
BL0054 Procházka Zbyněk, Vyškov 2
BL0064 Radiměřský Jan, Lysice 2
BL0001 Reška Martin, Blansko 2
BL0024 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 2
BL0021 Skoták Jan, Veselice 2
BL0113 Součková Jana, Blansko 2
BL0087 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 2
BL0050 Svánovský Petr, Blansko 2
BL0034 Sychra Antonín, Boskovice 2
BL0007 Škaroupka Martin, Olomučany 2
BL0022 Šoba Milan, Olomučany 2
BL0080 Šperková Emilie, Blansko 2
BL0026 Štrajt Milan, Ostrov u Macochy 2
BL0112 Švéda Libor, Lipovec 2
BL0095 Vašíčková Marta, Petrovice 2
BL0063 Viška Roman, Letovice 2
BL0066 Zouhar Antonín, Senetářov 2
BL0105 Filip David 0
BL0115 Kučera Milan, Vilémovice 0
BL0120 Landa ml. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0121 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0124 Matuška Josef, Jedovnice 0
BL0119 Mokrý Roman, Blansko 0
BL0060 Petrů Ladislav, Lysice 0
BL0086 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 0
BL0078 Vaško Martin, Karviná 0
BL0010 Červenka Štefan, Blansko –1
BL0072 Hájek Petr, Lhota Rapotina –1
BL0032 Havlová Eva, Kunštát –1
BL0028 Havlová Lucie, Letovice –1
BL0074 Henek Roman, Blansko –1
BL0004 Horák st. Zdeněk, Ostrov u Macochy –1
BL0069 Kuchař Jiří, Blansko –1
BL0084 Musil Miroslav, Křtiny –1
BL0085 Musil Petr, Křtiny –1
BL0103 Nečas II Pavel, Blansko –1
BL0110 Němcová Marie, Ráječko –1
BL0071 Pavlů Josef, Blansko –1
BL0102 Pokorný Jan, Blansko –1
BL0118 Procházková Ladislava, Adamov –1
BL0116 Randula Radek, Ostrov –1
BL0023 Svánovský Břetislav, Lipůvka –1
BL0038 Svěrák Jan, Blansko –1
BL0025 Ťoupek Karel, Blansko –1
BL0067 Vašínová Žofie, Bzenec –1
BL0002 Gottwald Vojtěch, Kulířov –4
BL0015 Hloušek Zdeněk, Lipovec –4
BL0039 Hrdlička Jan, Blansko –4
BL0100 Kotlán Jaroslav, Blansko –4
BL0047 Marušák Stanislav, Blansko –4
BL0027 Zuzák Emil, Blansko –4
BL0029 Močičková Iva, Letovice –7
BL0077 Pliska Milan, Drnovice –7

Průběžné pořadí Tipligy po 7. kole

1. místo
BL0001 Martin Reška, Blansko 47
BL0071 Josef Pavlů, Blansko 47

3. místo
BL0018 Jiří Mynařík, Blansko 44

4. místo
BL0048 Richard Pavlíček, Petrovice 41
BL0082 František Sedlák, Úsobrno 41
BL0025 Karel Ťoupek, Blansko 41

7. místo
BL0065 Bedřich Štrof, Blansko 38
BL0056 Pavel Vazovan, Olešná 38
BL0024 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 38

10. místo
BL0016 Antonín Procházka, Adamov 35
BL0041 Radek Dobrovský, Blansko 35
BL0093 Vlasta Hrušková, Petrovice 35
BL0051 Dobromil Pacas, Adamov 35
BL0033 Radek Havel, Kunštát 35
BL0014 Veronika Nečasová, Holešín 35
BL0003 Jiří Škaroupka, Ráječko 35
BL0096 Petr Dvořák, Blansko 35
BL0064 Jan Radiměřský, Lysice 35
BL0026 Milan Štrajt, Ostrov u Macochy 35

20. místo
BL0037 Antonín Nečas, Blansko 32
BL0005 Jana Nečasová, Holešín 32
BL0009 Lucie Škaroupková, Ráječko 32
BL0101 Zdeněk Horák ml., Ostrov u Macochy 32

24. místo
BL0049 Michal Souček, Blansko 31

25. místo
BL0075 Marek Pernica, Jedovnice 30

26. místo
BL0006 Jan Krejčí, Kotvrdovice 29
BL0031 Ivan Močička, Letovice 29
BL0017 Pavel Nečas, Holešín 29
BL0098 Antonín Šenk, Dolní Lhota 29
BL0022 Milan Šoba, Olomučany 29
BL0095 Marta Vašíčková, Petrovice 29
BL0074 Roman Henek, Blansko 29

33. místo
BL0070 Jaroslav Pavlů, Spešov 27
BL0091 Pavel Rychnovský, Skalice nad Svitavou 27
BL0106 Petr Neuman, Adamov 27

36. místo
BL0114 Matěj Souček, Blansko 26
BL0044 Stanislav Zálešák, Lipovec 26
BL0019 Hanna Nečasová, Lipovec 26
BL0099 Rudolf Šebela, Blansko 26
BL0081 Květoslav Šperka, Blansko 26
BL0053 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 26
BL0012 František Němec, Ráječko 26
BL0113 Jana Součková, Blansko 26
BL0080 Emilie Šperková, Blansko 26
BL0010 Štefan Červenka, Blansko 26

46. místo
BL0104 Petr Pokorný, Blansko 25

47. místo
BL0109 Jan Veselý, Adamov 24
BL0107 Miroslav Bednář, Voděrady 24
BL0112 Libor Švéda, Lipovec 24
BL0085 Petr Musil, Křtiny 24
BL0103 Pavel Nečas II, Blansko 24

52. místo
BL0061 Zdeněk Bilík, Blansko 23
BL0011 Ladislav Bohatec, Kladoruby 23
BL0076 Dušan Bábindeli, Blansko 23
BL0083 Štefan Dostal, Blansko 23
BL0063 Roman Viška, Letovice 23
BL0072 Petr Hájek, Lhota Rapotina 23
BL0084 Miroslav Musil, Křtiny 23
BL0116 Radek Randula, Ostrov 23
BL0047 Stanislav Marušák, Blansko 23

61. místo
BL0088 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 20
BL0040 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 20
BL0045 Jan Urbánek, Vilémovice 20
BL0097 František Jirůšek, Holešín 20
BL0020 Michal Nečas, Lipovec 20
BL0021 Jan Skoták, Veselice 20
BL0007 Martin Škaroupka, Olomučany 20
BL0032 Eva Havlová, Kunštát 20
BL0004 Zdeněk Horák st., Ostrov u Macochy 20
BL0039 Jan Hrdlička, Blansko 20
BL0100 Jaroslav Kotlán, Blansko 20

72. místo
BL0090 Jan Jokeš, Svitávka 18
BL0054 Zbyněk Procházka, Vyškov 18
BL0110 Marie Němcová, Ráječko 18

75. místo
BL0089 David Stehlík, Kotvrdovice 17
BL0079 Miloš Zouhar, Vysočany 17
BL0052 Stanislav Flax, Skalice nad Svitavou 17
BL0013 Jiří Němec, Bořitov 17
BL0094 Libor Vašíček, Petrovice 17
BL0043 Lukáš Kolísek, Ostrov u Macochy 17
BL0059 Bohumil Opavský, Blansko 17
BL0069 Jiří Kuchař, Blansko 17
BL0118 Ladislava Procházková, Adamov 17
BL0023 Břetislav Svánovský, Lipůvka 17
BL0015 Zdeněk Hloušek, Lipovec 17

86. místo
BL0055 Vladimír Závodník, Šebrov 16

87. místo
BL0036 Jan Kučera, Blansko 15
BL0119 Roman Mokrý, Blansko 15

89. místo
BL0046 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 14
BL0068 Karel Šterc ml., Blansko 14
BL0042 Petr Kolísek, Ostrov u Macochy 14
BL0073 Josef Pernica, Blansko 14
BL0002 Vojtěch Gottwald, Kulířov 14
BL0027 Emil Zuzák, Blansko 14

95. místo
BL0008 Josef Ševčík, Ráječko 13
BL0108 Jiří Janča, Lipovec 13
BL0086 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 13

98. místo
BL0123 Dominik Pavlů, Blansko 12
BL0035 Božena Kučerová, Blansko 12

100. místo
BL0062 Milan Veselý, Boskovice 11
BL0057 Vojtěch Hlaváček, Blansko 11
BL0092 Luboš Hruška, Petrovice 11
BL0087 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 11
BL0050 Petr Svánovský, Blansko 11
BL0034 Antonín Sychra, Boskovice 11
BL0038 Jan Svěrák, Blansko 11
BL0067 Žofie Vašínová, Bzenec 11

108. místo
BL0124 Josef Matuška, Jedovnice 10

109. místo
BL0122 Miroslav Musil ml., Křtiny 9

110. místo
BL0066 Antonín Zouhar, Senetářov 8

111. místo
BL0117 Romana Gottwaldová, Podomí 7

112. místo
BL0115 Milan Kučera, Vilémovice 5
BL0029 Iva Močičková, Letovice 5

114. místo
BL0111 Michal Zaoral, Blansko 4
BL0105 David Filip 4
BL0060 Ladislav Petrů, Lysice 4

117. místo
BL0120 Karel Landa ml., Rájec-Jestřebí 2
BL0121 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 2

119. místo
BL0102 Jan Pokorný, Blansko 1

120. místo
BL0058 Radomír Musil, Suchdol –1
BL0078 Martin Vaško, Karviná –1
BL0028 Lucie Havlová, Letovice –1

123. místo
BL0030 Zdenka Močičková, Letovice –4
BL0077 Milan Pliska, Drnovice –4