Martin Sehnal, útočník FK Apos Blansko

Výsledky ženských fotbalových týmu na Blanensku sleduji zevrubně. Za Kotvrdovice hraje moje sestřenice, takže na nějaký její zápas občas zajdu. Holky se s tím nepárají. Některé zákroky jsou tvrdší než u nás. Ale jejich fotbal je takový uvolněnější a člověk se kolikrát zasměje. Třeba při zpracovávání míče. Rozhodně ale jejich snažení neshazuji. Je dobře, že dělají nějaký sport.

Jiří Záleský, trenér MKZ Rájec-Jestřebí

Že na okrese hrají fotbal ženy, jsem zjistil na posledním vyhlášení Fotbalisty okresu, kde byla i kategorie fotbalistek. Já osobně vnímám ženský fotbal z pozice muže. Líbí se mi fotbal v podání Norek. Krásné, štíhlé a vysoké ženy. Když nastoupí Němky, nejradši bych přepnul na jiný program. Můj názor je, že fotbal patří chlapům.


Vladimír Vaněk, amatérský fotograf

Zatím jsem žádné fotbalové utkání žen neviděl. Ale moje známá začala hrát za Lažany, takže až na jaře začne sezona, určitě na nějaký zápas s fotoaparátem zavítám.


Petr Vašíček, trenér FK Apos Blansko

Nejsem zastáncem ženského fotbalu, ale pokud to holky baví, ať si hrají.

Nikola Pitharasová, fotbalistka Lažany

Moc šancí pro holky tady ve sportovním vyžití není. Tak zkouší fotbal. Na tom přece není nic špatného. Někdo se tomu diví, ale spíš nám lidi fandí. Jsem zvědavá na Boskovice, kde se buduje nový tým. Mají spoustu šikovných holek, které mají chuť hrát fotbal. Myslím, že budou dost silní.


Jana Bezdíčková, bikerka

Upřímně přiznám, že ženský fotbal na nižší úrovni ve mně spíše vzbuzuje úsměv. Není prostě na takové úrovni, aby se na něj dalo dívat. Technicky prostě na tom nejsou holky tak dobře. Asi bych fotbal nechala chlapům.

Petr Kafka, sportovní redaktor

Když je fotbal baví, ať ho klidně hrají. Podle mého názoru je to takové zpestření sportovního dění na Blanensku. Nějak podrobně ženský fotbal nesleduji.