Červenou kartu dostali také asistent trenéra Slavie Pavel Řehák a vedoucí týmu Sparty Miroslav Baranek. První má stop na dva zápasy a pokutu 40 tisíc korun, druhý zákaz výkonu funkce na jedno utkání a pokutu 10 tisíc korun.

„Co se týče Krejčího s Bořilem, je to otázka paragrafu, nemám ten případ tolik nastudovaný a ani jsem to pořádně neviděl. Oba dostali nižší sazbu trestů a asi odpovídá i to rozložení, že Krejčí dostal míň. Ale trest pro Řeháka s Barankem se mi zdá nízký. Sice mají finanční pokuty, což u nás není, ale když někdo v našem okresu vyběhne na hřiště za rozhodčím, dostane distanc třeba na čtyři zápasy. Ale něco podobného se u nás už dlouho nestalo.," přemítal Novák.

Předseda disciplinárky KFS Vysočina Roman Šoukal pro Deník okomentoval výši trestů, které byly uděleny po nedělním derby mezi fotbalisty Slavie a Sparty.
Potyčky v derby? Šéf disciplinárky na Vysočině poukázal na zvýšenou agresivitu

Derby provázela také bouřlivá atmosféra, při níž se fanoušci občas dostali za hranu. Nejvíc zřejmě rezonuje chování části sparťanských fanoušků, z jejichž sektoru mířily dělbuchy do sektoru domácích slavistů. „Viníci by se měli odhalit na základě videokamer a pak dostat zákaz vstupu na stadion třeba na půlroku nebo rok. Potom by si to asi rozmysleli, jestli to znovu udělají, teda pokud mají opravdu rádi fotbal," navrhoval Novák.