Rezerva boskovického celku ukázala svou sílu už na podzim, který pro ni byl naprosto unikátní. První část sezony zahájila výhrou 10:0, kdy deklasovala Drnovice, a nezastavila až do zimy. Nakonec netratila ani bod! Ve třinácti utkáních zapsala třináct vítězství a udělala velký krok k postupu.

Úvod jara sice boskovický B tým neměl nejideálnější, přišel v něm i o neporazitelnost, rychle však odvrátil nápor Vysočan-Šošůvky a suverénně si dokráčel pro postup. Sezonu zakončil se třiadvaceti výhrami a jen dvěma porážkami, působivé je i konečné skóre – 93:33.

Suverenitu nad okresním fotbalem pak svěřenci trenéra Jiřího Šedivého dokonali v pátek. V okresním finále je vyzvala Svitávka, první půle ještě byla bezbranková. Jenže už ve 47. minutě otevřel skóre Patrik Pelíšek, na kterého těsně po hodině hry navázal Antonín Preč a boskovické vedení bylo dvoubrankové.

Šimon Bednář sice ještě v 71. minutě závěr zdramatizoval, definitivní pojistku na boskovický triumf však šest minut před koncem přidal Jakub Fidler.

B tým účastníka krajského přeboru tak nad hlavu zvedl druhou trofej a může se chystat na nováčkovskou sezonu v I. B třídě.