O výsledku razantně napověděla už první dvacetiminutovka. Boskovice totiž do utkání vlétly a po osmnáct minutách vedly už o tři branky. „Dali jsme v rozmezí desáté a dvacáté minuty tři pěkné góly. Pro nás to bylo dobré, pro Líšeň to byla pořádná sprcha. Musím říct, že Líšeň v určitých fázích utkání měla míč častěji ve své moci, ale dostala se vždy jen po naše vápno. Dá se říct, že byli bez šance,“ popsal Havlíček.

Mladý líšeňský tým už se z úvodních ran nevzpamatoval, dvacet minut před koncem naopak inkasoval na konečných 0:4. Celek z blanenského okresu tak jen potvrdil povedenou formu z posledních týdnů. „Každý hráč, který přijde na zápas nebo na trénink, by měl chtít ze sebe vydat maximum. Není potřeba nikoho nějak víc motivovat. Každý ví, že jsme měli horší začátek soutěže, něco jsme si k tomu řekli a je potřeba vždy začít od základů,“ podotkl boskovický stratég.

Jiří Vorlický se v poslední době věnoval mládeži, nyní je novým koučem třetiligového Blanska.
Šest proher a dost! Blansko mění trenéra, povede ho bývalý kouč reprezentace

Jeho svěřenci se po sérii čtyř výher vyšvihli už na třetí místo. Na čelo tabulky, kde i po druhém zaváhání v sezoně zůstává B tým Líšně, ztrácí pouhé dva body. „Stále máme ambice hrát v klidném středu tabulky. Jsme teď sice nahoře, ale čtyři kola zpátky jsme byli dole. Je potřeba si toho vážit a pořád makat,“ doplnil Havlíček.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …