Po středečním vítězství nad Krumvíří byli fandové Ráječka naladěni vítězně. Začátek s Ivančicemi ale Olympii vůbec nevyšel a po půlhodině prohrávala o dvě branky. Ještě do poločasu se domácím podařilo vyrovnat, ale ve druhém poločase směřoval zápas k remíze.

Tu odmítl až v 90. minutě Michal Zouhar. „Stejně jako ve středu můžeme být spokojeni se ziskem tří bodů, s nasazením a bojovností, ale ta herní pohoda, v níž jsme odehráli jaro, je pryč. Obě ta vítězství byla hodně se štěstím a upracovaná. Samozřejmě je to ovlivněno nekompletní sestavou, zraněními a nemocemi, ale ke spokojenosti máme hodně daleko. S Ivančicemi byly ve druhém poločase byly nějaké náznaky kvality, ale pořád je to málo,“ konstatoval trenér Olympie.

SK Olympia Ráječko - FC Ivančice 3:2

Poločas: 2:2. Branky: 36. a 40. D. Keprt, 90. Zouhar – 18. Hložek, 27. Jacko. Rozhodčí: Budovič – R. Hanák, Šmíd. ŽK: Sedláček, R. Keprt - Hložek, Čermák, Čožík, Bořil, Šnyrch. Diváků: 150.

Ráječko: Němeček – Gromský (46. Zouhar), Bokůvka, Müller (46. Voda), Sedlák – Souček (71. R. Keprt), Horáček, Sedláček, Lidmila, Vránek – D. Keprt. Trenér: Martin Maša.