Svěřenci boskovického trenéra Jana Havlíčka prohrávali v utkání od čtyřiadvacáté minuty, když se gólově prosadil Miroslav Mikeš. Ten vstřelil teprve první branku v této sezoně.

Domácí fotbalisté srovnali v 38. minutě z pokutového kopu, který proměnil boskovický kapitán Jiří Fadrný. Jenže další branku už Boskovičtí nepřidali a s Rousínovem v tomto soutěžním ročníku ani jednou nevyhráli. Na podzim s ním totiž padli na jeho hřišti 1:2.

Jiří Huška, trenér fotbalistů Olympie Ráječko.
Olympia Ráječko vyhrála třetí zápas v řadě, hattrickem se blýskl Michal Pokorný

Boskovice se v tabulce aktuálně nacházejí na třetím místě, za nimi na čtvrté pozici je právě Rousínov se ztrátou čtyř bodů. Další zápas odehraje celek z Blanenska venku příští neděli proti Bosonohám, Tatran čeká příští sobotu domácí duel s Bystrcí.

FC Boskovice - TJ Tatran Rousínov 1:1 (1:1)
Branky: 38. z pen. Fadrný - 24. Mikeš.
Rozhodčí: Marek - Chabiča, Stejskal.
ŽK: 43. Daněk - 38. Čadílek.
Diváci: 145.
Boskovice: Bednář - Stara (64. Havelka), Dračka, Müller (41. Daněk), Závodný (53. Hlaváček), Novák, Minx, Fadrný, Paděra, Preč, Cichra.
Rousínov: Kopřiva - Kříž, Kostelka, Imramovský (58. Piňos), Rozehnal - Divácký, Líznar, Mikeš, Čadílek (78. Horváth), Novotný (42. Eliáš) - Obruča.