Promo Kanonýr Deníku

Jedenačtyřicetiletý útočník toho za svou kariéru zvládl už hodně. Prošel si několika jihomoravskými kluby, chvíli oblékal i třebíčský dres. Především si však zahrál ve vyšších soutěžích, kde zanechal neodmyslitelnou stopu. V sezoně 2008/2009 se s osmnácti brankami stal nejlepším střelcem Moravskoslezské fotbalové ligy, dalších padesát gólů pak přidal v divizi.

Zkušený snajpr už od roku 2012 hájí ráječské barvy a ze svého umu viditelně moc nezapomněl. Proti Bohdalicím nejprve zvyšoval na 2:0, následně upravoval na konečných 4:2. „Už jsem ani nechtěl nastoupit, ale vzhledem k tomu, že se hrálo na tak malém hřišti, jsem nakonec souhlasil. A musím říct, že jsem si to moc užil,“ popsal pro klubový web Sehnal.

V letošní sezoně šlo o jeho teprve třetí start za ráječské béčko. V nich ale zvládl nasázet už pět gólů, což ho řadí mezi nejlepší pětadvacítku střelců A skupiny I. B třídy. „Moc rád jsem si s klukama zase zahrál, i když už je podle mě vidět, že mi balon víc zavazí. Ale od toho jsem měl Štafika (spoluhráč Tomáš Štafa – pozn. red.), který všechno doběhl,“ podotkl Sehnal.

Ráječská rezerva tak zvládla jarní vstup podle svých představ. Připsala si tři body a na čele tabulky má dál dvoubodový náskok před Podolím. „Chtěl bych pochválit oba gólmany. Byli skvělí a mockrát nás podrželi. Někteří kluci mě hodně překvapili. Vlastně celá obrana zahrála dobře, záloha dřela a pracovala. Kluci ze sebe vydali vše,“ chválil bývalý hráč Blanska nebo Drnovic.

Líšeňští fotbalisté (v červeném) v prvním jarním kole zdolali Kunštát 6:1.
Kunštát schytal debakl na hřišti lídra. V Brně zakoply i Boskovice

Svěřencům kouče Radima Poláka se navíc dařilo i v útoku, dva góly si připsal i nejlepší střelec soutěže Štafa. Hezká akce předcházela především druhému gólu, na jejím konci byl právě Sehnal. „Práci útoku asi vystihují čtyři branky na venkovním hřišti. Celkově to byla super týmová hra, do které všichni dali vše a podle toho vypadá i výsledek,“ dodal.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …