Lídr tabulky krajského přeboru rychle vedl o dvě branky a měl dost dalších příležitostí, aby zápas rozhodl ve svůj prospěch už do poločasu. Jenže po chybách inkasoval a nakonec mohl být rád, že v poslední minutě Jakub Tenora hlavičkou alespoň vyrovnal. „Bylo to o našem neproměňování šancí. Inkasovaný gól v prvním poločase byl po hrubé chybě, ale pořád nic neřešil. Do druhého poločasu byl náš nástup skoro stejný jako do prvního, akorát jsme ty vytvořené šance nedali. A soupeř nás potrestal. Ztratili jsme dva body. Roli hraje i určitá nezkušenost, většina kluků ze současné kabiny nikdy nehrála o první místo. Takže je tam možná nervozita, stres ze snahy si to nepokazit. Nevím. Ale nic se neděje, jedeme dál,“ zdůraznil hrající trenér Jan Havlíček.

Nahradit dva ztracené body bude pro Boskovice velice těžké. V dalším kole přivítají na svém trávníku (v pátek od 16.30 hodin) v okresním derby Olympii Ráječko. Ta je na jaře nejlepším týmem soutěže, když všechna svá čtyři utkání vyhrála. „Olympia má výbornou formu a je ni slyšet samá chvála. Mužstvo si, jak se říká, sedlo a je v laufu. Dávají hodně gólů. Takže za současného stavu věcí je pro mě favoritem. Na druhou stranu se obě mužstva velmi dobře znají, takže bychom měli vědět, co by na ně mělo platit,“ jen naznačil Havlíček.

Blanenský kapitán si proti Olomouci připsal v Superlize malého fotbalu devět bodů.
Blanensko zostudilo Olomouc, devět bodů si připsal kapitán Paděra

FC Kuřim - FC Boskovice 3:3

Poločas: 1:2. Branky: 34. a 68. Nespěšný, 87. Gryc – 19. Hlaváček, 29. vlastní (Bílý), 90. Tenora. Rozhodčí: Vodák – Vařacha, Kosička. ŽK: Nespěšný, Nepožitek – Šmerda, Novák. Diváků: 70.

Boskovice: Bednář – Müller (18. Havlíček) Kolář, Tenora, Černý – Závodný, Daněk, Martínek (90. Živný), Hlaváček (70. Novák), Stara – Šmerda (79. Havelka). Trenéři: Jan Havlíček, Lukáš Martínek.