Pro Olympii je to první domácí bodová ztráta od 9. září, kdy před svými fanoušky prohrála derby s Boskovicemi 0:1. „Chyběli nám nějací hráči, ale na to se nechci vymlouvat. Hlavně tam nebyla taková ta kvalita, jakou jsme do hry dávali v předchozích zápasech. Vzadu jsme udělali dvě chyby a po obou jsme dostali góly. Vlastní šance jsme zahazovali,“ stručně vystihl příčiny ztráty dvou bodů trenér Martin Maša.

V sestavě mu chyběli Matěj Sedláček, Filip Voda a Jan Ovčačík a Maša připustil, že se je nepodařilo adekvátně nahradit. „Ztratili jsme dva body, ale jedeme dál. My samozřejmě chceme vyhrát každý zápas, ale nahoru se netlačíme za každou cenu. Nejsme pod tlakem, že musíme soutěž vyhrát, jsou jiné mančafty, které jdou za postupem od prvního kola,“ upozornil kouč Olympie.

Trať závodu TFA Železný hasič v Olešnici prověřila devětadvacet mužů a jedenáct žen.
V cíli padali vysílením. Hasiče a hasičky prověřil olešnický závod

SK Olympia Ráječko – SK Moravská Slavia Brno 2:2

Poločas: 1:1. Branky: 27. Bokůvka, 55. Lidmila - 24. Černý, 58. Záruba (pen.). Rozhodčí: Lazar - Kučera, Pecher. ŽK: Velan, Kubík, Axamit (vš. MS). Diváků: 135.

Ráječko: Němeček - Bokůvka, Müller, Sedlák, Vránek - R. Keprt, Lidmila, Zeman, Horáček Zouhar (76. Souček) - D. Keprt. Trenér: Martin Maša.