Start se v posledních týdnech topí v obrovské vlně zranění, k ní se přidal i karetní trest pro Petra Dudu. Do pátečního zápasu tak celek z Lesné poslal hned několik mladíků, při absenci všech útočníků naskočil na hrotu záložník Marcel Hladký.

Přesto se domácí se třetiligovým lídrem rvali srdnatě. Hosté sice byli jasně nebezpečnějším týmem, ještě těsně před hodinou hry stále svítila na výsledkové tabuli bezbranková remíza. „Na to, v jaké jsme nastoupili sestavě, tak musím smeknout před klukama. Plnili přesně to, co jsme si řekli, vše ale rozhodl první gól,“ popsal Frimmel.

V šedesáté minutě už se ale obranná hráz domácích protrhla, skóre otevřel David Kašpárek. Ten se navíc po podobné akci trefil o šest minut později znovu a o vítězi bylo rozhodnuto.

Tomáš Polách vydržel jako hlavní trenér fotbalistů Zbrojovky Brno necelých šest měsíců.
Nesu veškerou zodpovědnost, že jsme dole, říká Polách. Co měl udělat jinak?

Start už se v závěru do žádného tlaku nedostal, na jaře tak prohrál počtvrté ze sedmi zápasů. Naopak ostravské béčko protáhlo vítěznou šňůru na čtyři utkání.

TJ Start Brno - FC Baník Ostrava B 0:2
Poločas:
0:0.
Branky: 60. a 66. Kašpárek.
Rozhodčí: Kostelník – Marek, Poláček.
Žluté karty: Strnad, Kos - Holaň.
Diváci: 220.
Start Brno: Jícha - Pus, Praks, Stropsa, Papež, Drenka, Brzobohatý, Strnad, Kos (75. Maixner), Šumbera, Hladký (89. Bojanovský).


Načítám tabulku ...
.