Při jarních omezeních jsem stále doufala, že počet koncertů do konce roku zvládnu dohnat. Avšak při podzimních nařízeních jsem už nepochybovala, že letos krásná stovka nepadne.Největší obavy z nastalé situace jsem měla kvůli křtu nového alba “Stroj času”.Po zvážení všech možností se uskutečnil dle plánu 30.10.2020 on-line na oficiálním Facebooku a plánovaná akce s fanoušky se přesunula na neurčito.

Skladba Písnička o cestě od folkové formace Melda & spol, ve které hraje boskovický písničkář Petr Meluzín s kytaristou Milanem Novotným získala ocenění na festivalu Porta. Jako nejlepší píseň.
VIDEO: Hudebníci z Blanenska bodovali na Portě. Uspěli se svými písněmi

Přesto, že dnes nemohu koncertovat, mám stále co na práci. Do křtu nového alba jsme vytvořili pro skalní fanoušky kalendář a nově zprovoznili Eshop na webu www.saranova.cz, kde mohou nyní zájemci vše objednávat.Každou středu v sedm večer se setkávám s příznivci na oficiálním Facebooku v on-line vysílání “Spolu”, kde si mohou přát i někomu věnovat písně a já jim je hraji živě na kytaru. Mám nyní také více času na stříhání videí z posledních koncertů, které jsem prozatím nestihla dodělat. Tato videa vytvářím po celý rok z každého koncertu a zveřejňuji na svém YouTube kanále “Sára Nová” pod názvem “Můj svět”. Tato videa mi jsou v těchto dnech nádhernou vzpomínkou na krásných třicet letošních koncertů. Také jsou mi útěchou, že se vše jistě brzy změní. 

Sára Nová