Třebaže měli letos pořadatelé tradičního letního klání kvůli koronavirové epidemii na přípravu mnohem méně času než v jiných letech, nakonec se do Vilémovic sjelo dvacet týmů. Utkaly se nejprve ve skupinách a poté vyřazovacím způsobem o příčky nejvyšší. Vítězství si letos odvezli Orli z Kotvrdovic, kteří ve finále těsně přehráli svitavský Omnisport Team. Na třetím místě skončil tým (J)elita. (red)

Z výsledků

Skupina A

PLAMEŇÁCI – MARNÁ SNAHA 3:1 (3Ševčík – Sedlák)

HYUNDAI – FCSB 6:1 (2Vašulka,2Houser,2Bzanař – Kříž )

MARNÁ SNAHA – HYUNDAI 1:5 (Kučera -2Vašulka,Šplíchal,Houser,Zach)

MFC SRANDY – PLAMEŇÁCI 3:4 (2Kalina,Lukšija – 3Ševčík,Fojt)

HYUNDAI – MFC SRANDY 2:2 (Mareš,Zach - Kalina,Logada)

FCSB – MARNÁ SNAHA 7:0 (2Kříž,2Krejčí,Fried,Sláma,Kříž)

MFC SRANDY – FCSB 2:0 (Lukšija,Logoda)

PLAMEŇÁCI – HYUNDAI 3:3 (3Ševčík – 2Bzanař,Heger)

FCSB - - PLAMEŇÁCI 1:6 (3Ševčík,Jarůšek,Opatřil,Fojt)

MARNÁ SNAHA – MFC SRANDY 1:2 (Vaněk – Kamenský,Logoda)


1.PLAMEŇÁCI 4 4 1 0 16:8 10

2.HYUNDAI 4 2 2 0 16:7 8

3.MFC SRANDY 4 2 1 1 9:7 7

3.FCSB 4 1 0 3 9:14 3

5.MARNÁ SNAHA 4 0 0 4 3:17 0

Skupina B

SK MARVANI – PALERMO 0:6 (2Stambolidis,2Jáchym,Kučera,Ibrahim)

JÁ NEVÍM – OMNIASPORT TEAM 3:0 (Malík,Soukup,Bachdas -Pernica)

PALERMO – JÁ NEVÍM 1:2 ( Kučera -Popp,Soukup)

OSTROV – SK MARVANI 6:0 (2Belton,Štrait,Skoták,Pernica,Pernica)

JÁ NEVÍM – OSTROV 3:2 (3Malušek – Pernica,Nezval)

OMNIASPORT – PALERMO 5:4 (3Škáva,Cabal,Ryšavý – 2Kučera,Jáchym,Ibrahim)

OSTROV – OMNIASPORT TEAM 1:2 (Štrait – Bartoš,Ryšavý)

SK MARVANI – JÁ NEVÍM 1:5 (Reiman – 2Malík,Soukup,Malušek,Bachdas)

OMNIASPORT – SK MARVANI 7:4 (2Škava,2Gregor,Ryšavý,Bartoš,Nekvinda-2Řepa,Rudolf,Ptáček)

PALERMO – OSTROV 2:1 (Jáchym,Štrambolidis – Belton)


1.JÁ NEVÍM 4 4 0 0 13:4 12

2.OMNIASPORT TEAM 4 3 0 1 14:12 9

3.PALERMO 4 2 0 2 13:8 6

4.OSTROV 4 1 0 3 10:7 3

5.SK MARVANI 4 0 0 0 5:21 0

Skupina C

POMPEY – SLATINA 1:5 (Pernica- Duchovný,Valya,Sedláček,Gajda,Michalec)

KM-PRONA – FC ZÁLEŠNÁ 2:2 (Vejvančinský,Otčenášek – Žárský,Chovanec)

SLATINA – KM-PRONA 3:2 (2Michalec,Valya -Otčenášek,Pálka)

KOPE KULÍŘOV – POMPEY 0:1 (Krátký)

KM-PRONA – KOPE KULÍŘOV 3:2 (3Poláček – Nezubánek,Kunc)

FC ZÁLEŠNÁ – SLATINA 1:3 (Jankovič - Michalec,Chalabala,Kubíček)

KOPE KULÍŘOV – FC ZÁLEŠNÁ 3:2 (Kunc,Mlejnek,Zmeko – 2Daníček)

POMPEY – KM-PROMA 1:3 (Dokoupil-Pálka,Ozčenášek,Vejvančinský)

FC ZÁLEŠNÁ – POMPEY 4:1 ( 2Kadr,2Daníček -Pernica)

SLATINA – KOPE KULÍŘOV 5:1 (2Michalec,2Gajda,Valya – Šuráň)


1.SLATINA 4 4 0 0 16:5 12

2.KM-PRONA 4 2 1 1 10:8 7

3.FC ZÁLEŠNÁ 4 1 1 2 9:9 4

4.POMPEY 4 1 0 3 4:12 3

5.KOPE KULÍŘOV 4 1 0 3 6:11 3

Skupina D

RAKOVEC – OLDSTARS 1:4 (Azbayar – Lahodný,Pinos,Horáček,Musil)

HROTKY – ORLI KOTVRDOVICE 0:3k

OLDSTARS – HROTKY 3:0k

(J)ELITA – RAKOVEC 0:0

HROTKY - (J)ELITA 0:3k

ORLI KOTVRDOVICE – OLDSTARS 1:0 (Šenk)

(J)ELITA – ORLI KOTVRDOVICE 0:2 (Černý,Zouhar)

RAKOVEC – HROTKY 3:0k

ORLI KOTVRDOVICE – RAKOVEC 1:0 (Šenk)

OLDSTARS – (J)ELITA 1:4 (Horáček – 2Alexa,Kunc,Žáček)


1.ORLI KOTVRDOVICE 4 4 0 0 7:0 12

2.(J)ELITA 4 2 1 1 7:3 7

3.OLDSTARS LIPOVEC 4 2 0 2 8:6 6

4.RAKOVEC 4 1 1 2 4:5 4

5.HROTKY 4 0 0 4 0:12 0

SEMIFINÁLE:

OMNIASPORT TEAM – POMPEY 5:1 (2Bartoš,2Škava,Gregor – Korytář)

(J)ELITA – ORLI KOTVRDOVICE 1:3 (Buchta – 2Stehlík,Jarůšek)

O 3.MÍSTO:

POMPEY – (J)ELITA 0:3 (2Alexa,Žáček)

FINÁLE:

OMNIASPORT – ORLI KOTVRDOVICE 2:3 (Bartoš,Nekvinda -Šenk,Černý,Grómský)

KONEČNÉ POŘADÍ:

1.ORLI KOTVRDOVICE

2.OMNIASPOR TEAM SVITAVY

3.(J)ELITA

4.POMPEY

5.OLDSTARS LIPOVEC

6.SLATINA

7.KM-PRONA

8.RAKOVEC KOTVRDOVICE

9.HYUNDAI VILÉMOVICE

10.PALERMO

11.JÁ NEVÍM

12.FC ZÁLEŠNÁ

13.PLAMEŇÁCI

14.OSTROV

15.MFC SRANDY

16.FCSB

17.KOPE KULÍŘOV

18.MARNÁ SNAHA

19.FC MARVANI

20.HROTKY