Shilpa Ray, jméno, které se skloňuje především ve spojitosti s označením nejzajímavějšího hlasu, jaký současný rockový New York nabízí. Do Čech se vrací po pěti letech, tentokrát se svojí doprovodnou kapelou a albem Portrait of Lady, které vyšlo na jaře.

| Video: Youtube

Ačkoliv vyrůstala v New Jersey v rodině indických imigrantů, nepodlehla zpěvačka a hráčka na harmonium jen kouzlu vlastní kultury, inspirovali ji například The Velvet Underground, Patti Smith nebo Blondie. Dala by se charakterizovat jako kráska s uhrančivým hlasem, jež okouzlil například Nicka Cavea. Je feministka, nesnáší Donalda Trumpa, bojuje proti týrání zvířat a pohrdá šovinismem. Své názory ale prezentuje s notnou dávkou humoru a stylem sobě vlastním. Disponuje vším, čím by každý zpěvák disponovat měl – je svá, ambiciózní a svéhlavá.

Hlasitě soulově rockový kabaret s punkovým nábojem. Ten nás čeká už 5.10. od 20:30 hodin v boskovickém Prostoru!

Vstupenky je možné zakoupit i v předprodeji zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/30739-shilpa-ray-usa-druzmesse-boskovice

Eliška Kudláčková

Prostor Boskovice

SOUTĚŽ! Soutěžte s Deníkem o dvě vstupenky na boskovický koncert Shilpy Ray. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: Jak dlouho už funguje v Boskovicích kulturní a komunitní centrum Prostor? Správné odpovědi posílejte do pátku 30.9.2022 na e-mail Renata.Spotzova@denik.cz. Do předmětu napište Shilpa Ray - Soutěž. Dvě vstupenky vyhraje jeden šťastný výherce, který bude kontaktován.