Týdenní rekondiční Wellness program zahrnoval relaxační masáž se zábalem, přístrojovou masáž chodidel, magnetoterapii a regenerační kyslíkovou terapii.

I doprovodný program byl velmi zajímavý. Společenská hra bingo, dvakrát společný večer s živou hudbou (bylo nás tam celkem 150 i s dalšími účastníky tohoto pobytu). Měli jsme i půldenní výlet s vynikajícím průvodcem a prohlídkou historického města Tábor a poutního areálu Klokoty. A také denně neomezeně zdarma vstup do krytého vyhřívaného bazénu a možnost zajímavých fakultativních výletů.

Čápi přiletěli. Hnízdo v Jedovnicích po zimě zase ožilo, podívejte se
Čápi přiletěli. Hnízdo v Jedovnicích po zimě zase ožilo, podívejte se

Využívali jsme i hromadnou městskou dopravu zdarma pro seniory: Sezimovo Ústí - Tábor - Klokoty. Byla možnost i do Plané nad Lužnicí. Vilu Hany a Edvarda Benešových v Sezimově Ústí jsme viděli bohužel jen z ulice - pro veřejnost je otevřena až v letní sezoně.

Z fakultativních výletů jsme si mnozí vybrali rekreační areál Čapí hnízdo. Centrálním objektem je víceúčelová stavba jízdárny ve tvaru Čapího hnízda a je využívána ke společenským, kulturním a sportovním akcím. Je zde informační centrum, naučné stezky, různá sportoviště, hotel, restaurace, hospodářská farma - ekocentrum pro zachráněné živočichy.

Ranní silné sněžení na Blanensku
VIDEO: Zima se vrátila. Na Blanensku v pondělí ráno hustě sněžilo, podívejte se

V této oblasti jižních Čech jsem byla poprvé. A byla jí nadšena, tak jako i ostatní účastníci tohoto zajímavého a velmi prospěšného a všestranně obohacujícího rekondičního pobytu.