Pro letošek připravil zpěvák 13 zastávek, kam zavítá se svým vánočním programem i početným ansámblem. Na všechny koncerty s ním totiž vyráží kompletní technická aparatura včetně originální scény, jeho kapela, Cimbálová muzika Gromba, dětské pěvecké sbory a hosté koncertů. Speciální hosty si už nevybírá ze seznamu známých jmen. Naopak - dává možnost představit se novým zajímavým umělcům. Těmi bude v letošním roce talentované písničkářské duo René Matlášek a Vít Štaigl.

Po delší době se na turné objeví také Petrův táta. „Je to pro mě čest a asi není víc, než když může syn zpívat s vlastním tátou na jednom pódiu. Bude to pro mě ale hodně osobní a dojemné. Asi se budu muset emočně dost hlídat.“, prozradil zpěvák. V programu zazní Petrovy největší hity, ale nebudou chybět ani klasické vánoční koledy v netradičních aranžmá.

Vánoce 1987. Radost udělaly tehdy panenky, knížky i mašinka s vagonky.
RETRO: Blíží se advent. Zavzpomínejte s námi na Vánoce v časech minulých

Kromě skvělé hudby se fanoušci na turné dočkají dlouho očekávaného zpěvníku, ale i upřímných emocí, kterými jsou zpěvákovy koncerty pověstné.

Pravá sváteční atmosféra, energií nabité koncerty, ale i pohoda, pokora a radost zesetkání – to je vánoční turné Petra Bende. Vstupenky na koncerty jsou již v předprodejích. V platnosti zůstávají i vstupenky zakoupené v roce 2020. Více informací najdete na oficiálním webu Petra Bende.

Petr Bende a hosté v Letovicích.
Moravák s kytarou. Petr Bende zazářil v Letovicích

TERMÍNY A MÍSTA KONCERTŮ:

3.12. Rapotín

4.12. Ostrava Stará Bělá

5.12. Bolatice (kostel)

7.12. Blansko

8.12. Třešť

10.12. Ratíškovice u Bzence

Zdroj: Youtube

11.12. Třebíč

12.12. Brno

13.12. Praha

14.12. Kolín

17.12. Uherský Brod

18.12. Velká Bíteš

19.12. Zbraslav u Brna