Letokruhu je „otevřený“ veřejnosti stále. V tento den zde bylo ovšem více živo, než obvykle. Akce byla zahájena ukázkou přeskakování překážek králíků z Králičího hopu, následovala exhibice kroužku parkouru a workoutu, pak se předvedla před plným hudebním sálem se svým tanečním vystoupením na hudbu z pohádky Ledové království děvčata z kroužku Tanec hrou a celou přehlídku ukončil se svou zábavnou show kouzelník.

Zpěváci a hudebníci potěšili svým programem obyvatele Senior Centra v Blansku.
Dojemné setkání. Žáci ZUŠ Jedovnice odehráli Tříkrálový koncert v Senior centru

Udírna u Honzy venku u budovy a Verčina kavárna v prostorách Klubu pro mladé – V kleci nabídla pestrou škálu nápojů a dobrot. Návštěvníci ochutnávali uzená cigára i sladké dezerty a zahřívali se punčem a kávou.

Hojně navštívené byly tvořivé dílny kroužku Rukodílna a Pat a Mat s výrobou vánočních dekorací. Na účastníky čekala výstava prací z výtvarné soutěže „Anděl“, výrobky z kroužků keramiky a také rakety z Raketového modelářství, které jsou plně funkční. Po celou dobu slavnosti bylo také otevřeno vlakové modelové kolejiště, o které byl již tradičně obrovský zájem. K dispozici zájemcům byl i vedoucí našich IT kroužků, aby si mohli vyzkoušet naše nové počítače a 3D tisk.

Petra Pernicová